Temperatura bērnam

Aizsāka Parsla 

Parsla
Temperatura bērnam
25.03.2010 18:37
Kas jādara, ja 4gadīgam bērnam ir temperatūra 37,5, bet ne par ko nesūdzas, iesnu/klepus/ausu sāpju nav, vēders nesāp, kakls nesāp, acis nestruto. Vārdu sakot, nav ārēju pazīmju par slimību. Vai tad jādzer kādas zāles?
t1
Re: Temperatura bērnam
25.03.2010 20:34
Ta jau neesot temperatura. Man pasai skiet, ka tad vakars klat, bet berniem savadak. Esi pamerijusi ar vairakiem termometriem? Varbut vinam vienmer ir augstaks neka parasti.
Parsla
Re: Temperatura bērnam
25.03.2010 21:26
Termometrs man ir dzīvsudraba, rāda precīzi. Esmu pilnu māju iepirkusi ar visādiem elektroniskajiem, bet galīga izgāšanās. Vai nu neprotu lietot, vai nezinu kas, bet neviens vairāk par 35 nerāda :(
Vai nav tā, ka tomēr temp, kas augstāka par 37,0 signalizē par kādu iekaisumu?
Negribu būt slikta māte, nezināt, ko kādā situācijā darīt. Diemžēl nav paveicies ar ģimenes ārsti vai labu ārstu ģimenes lokā, kuram var jebkurā laikā uzzvanīt un pakonsultēties.
t1
Re: Temperatura bērnam
25.03.2010 22:13
Man jau gan liekas, ka nevajadzetu uztraukties, ja citadi nekadu pazimju nava. It seviski, ja berns aktivs un darbojas.

http://woman.delfi.lv/relationships/children/paaugstinata-temperatura-bernam.d?id=9515025
http://woman.delfi.lv/relationships/children/paaugstinata-temperatura-bernam.d?id=9515025&com=1
Re: Temperatura bērnam
26.03.2010 23:56
man piemeeram beernam ir 1,4 un temp. bija pat 40,9 un aarsts man tik parasiija eed-nee, dzer-jaa tad vis ok...
vispar sakot aarsti liidz 39 ir ok ,nekas briesmiigs tas esot normaali,bet ja vairak tad esot ar arstu jakonsolteejas.... bet vienlaga mums seit vaacijaa vinjiem galvenais, lai skidrums buutu ,jo pie tempertuuras lielas tas ir savriigi...
taakaa par tadu temp. tev vispaar nevaidzeetu uztraukties..... :)
Re: Temperatura bērnam
26.03.2010 23:59
Ээээх, мамашки...
Re: Temperatura bērnam
27.03.2010 10:52
euena:

vispār jau virs 38 - 38,5 ir jāsit nost.
Parsla
Re: Temperatura bērnam
27.03.2010 17:20
Mums daktere teica, ka no 38,5 esot jāsit nost.
Vēl šajā sakarā jautājums, vai tagad mandeles vēl rauj ārā un vai tas paglābj pret kakla iekaisumu? Vai tas ir tikai mīts? Un vai nav tā, ka iekaist kaut kas cits? Vienkārši pie katras slimošanas vainīgs kakls. Tpu tpu meita ne ar ko līdz šim nav slimojusi, kā ar iekaisušu kaklu, bet varbūt to var kaut kā novērst?
t1
Re: Temperatura bērnam
27.03.2010 18:40
Rauj rauj lauka ari sodien. Tas ir mits, ka iekaisumi metas citur ;) Man pasai ir 35 gandriz. Izrava pirms 4 gadiem. Ar strutainam anginam un kakla iekaisumiem slimoju kops bernibas. Berniba piesaldeja, jo toreiz patrapijas arsts, kas teica, ka nav labi raut lauka. Un ta nu slimoju un ne tik ziema vien. Reizem vasaras vidu guleju ar strutaino anginu! Izrava mandeles nesen ka un bija cita dzive! Goda vards. Bet jasaka gan, ka neraus jau mandeles lauka tikai tadel, ka kakls sap. Tad tiesam jabut strutam uttt.
Parsla
Re: Temperatura bērnam
28.03.2010 21:45
Paldies par atbildēm!
Varbūt varat ieteikt kādas rūdīšanās metodes? Man nav skaidra tā robeža, kad var ļaut mājās staigāt plikām pēdām? Cik vēsi drīkst ģērbt bērnu laukā? Vai pie +10 jāvelk cimdi?
kija
Re: Temperatura bērnam
28.03.2010 22:37
Nezinu, kur tu dzivo, bet labak jau rudit vasara, lauj skriet basam kajam pa aru. Jurmala veseliga. Pati esmu uzaugusi juras mala un peldejusies cauru vasaru, kamer jau ir aktivitate, nesalst.
Pec manam domam nav ta, ka ja lausi bez cimdiem iet, norudisi bernu. Un ne katrs berns var ta. Viens ir aukstaks un salst atrak par citu. Par to gerbsanu, tas atkal atkarigs no ta, ko lauka darat. Ja neskrien un nekustas parak aktivi, tad jau nemaz nav puspliku lauka ko laist. Pacamdi muguru bernam, kad esat lauka. Ir sakarsis, gerbj kadu dzemperi nost :)
Parsla
Re: Temperatura bērnam
29.03.2010 15:19
Džemperu un tuntuļošanas ēru esam izbeiguši. Visu laiku baidījāmies, ka meitiņa nenosalst, gandrīz visu laiku bija slapju muguru un galvu. :( Tagad ģērbjam plānāk.
Esam jūras tuvumā, tā ka būs jāmēģina rūdīt vasarā. Vienīgais, ka mums baigā princese... bail kājas slapināt ūdenī :)
Re: Temperatura bērnam
29.03.2010 17:22
Kaut kā cietsirdīgi puce pateica "vispār jau virs 38 - 38,5 ir jāsit nost."... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Temperatura bērnam
29.03.2010 22:35
:DDDDDDDDDDDDD
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 3?
Ziņa: