Shis Forums

Aizsāka Bucite 

Shis Forums
26.03.2010 13:27
Shis nav nekads forums!!!Mutes higenas sadaljaa aarsti visu laiku atbild un raksta! Sheit paskatieties jebkuru teemu, videjais ierakstu daudzums - 2-3. un tur pat tas atbildes ir no citiem foruma lietotajiem nevis arstiem!!! Kartejais marasms latvieshu gaumee :(
Re: Shis Forums
26.03.2010 16:38
Piekrītu, bet ko darīt? Tāds nu viņš ir...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Shis Forums
26.03.2010 23:02
Biija seit kaadreiz labs foorums. Groziijaas gan aarsti un aarsta paliigi. Bet nu... administraacija nemeeginaaja pasargaat medikus no visaadiem degeneraatiem, tagad ir taa kaa ir. Bet saakums biija labs.
Re: Shis Forums
27.03.2010 01:07
Raimond, beet Tu tak esi te tomēr iegriezies :) Vispār šajā jautājumā man ir dalītas jūtas. Laikam tāpēc, ka es tāds pusmediķis :) No vienas puses ir tā, ka kāds normāli kaut ko uzraksta bet kāds cits atnāk un sāk apdirst. Vai nu rakstīto vai vēl sliktāk, rakstītāju... Un tad likās, tā taču ir netaisnība. Vajag to dirsēju nafigs no šejienes... Bet no otras puses, vai tad tie mediķi kaut kādi svētie ir? Un vienmēr visu labi un pareizi izdarijuši? Tad būs netaisnīgi ja aizliegsim izteikt kritiku ārstu virzienā...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
sakne(īstā)
Re: Shis Forums
27.03.2010 09:01
Forums ir komā, vēl jau pievada barības vielas, bet, cik ilgi vilks, ,nezinu:(((
Piedodieet par subjektīvu viedokli...
njaa
Re: Shis Forums
27.03.2010 10:07
jā, bija laiks, ka te bija ko lasīt, un arī rējēji ne tik aktīvi ārdījās.. diemžēl, tagad kkā iegriežos arvien retāk, bet kko ierakstu nu pavisam reti.. :( negribas negatīvas emocijas savā virzienā.. nu, nemaz..

priecīgu pavasari visiem!! :)
Re: Shis Forums
27.03.2010 11:35
paklau ku!
Apkakaat mediki nekaada liela praata nevajagot. Bet kluut par mediki ir kas pavisam cits. Tad nu divi varianti, vai nu aizsargaa un klausa, vai nu paliek bez.

Nu es iegriezos, dazas reizes pusgada laikaa. Biezi tikai palassu, attudoros pret kaarteejo idiotu un steigsus eju prom.
Re: Shis Forums
27.03.2010 15:41
...



Edited 1 time(s). Last edit at 29.03.2010 16:09 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Shis Forums
27.03.2010 16:30
..feldšeris nenocietās...:)
...ak jā, asistent, kā ādas dīvāni???...noteikti atkal uzlicies ar kompi uz vēdera gudru sejas izteiksmi spaidi klavu...



Edited 1 time(s). Last edit at 27.03.2010 16:32 by madcynics.
Re: Shis Forums
27.03.2010 20:06
madcynics ,ko tu tik ļauns?

Katrs padoms no speciālista ir zelta vērts.
Tas ir bezmaksas, kas šodien ir liela vērtība.
Jā ,mediķi arī ir tikai civēki. Ar savām vājībām,ambīcijām.
Bet tā jau ir visu forumu vājā vieta.

Siktākais ir tas,ka speciālists noliek speciālistu.
Es nekad neuzdrošinātos apšaubīt otras ārstējošās personas ieteikumus, ja vien tās tieši neapdraudētu pacienta dzīvību vai veselību.
Ir dažādas medicīnas skolas.
Nav vienādu ārstēšanas metožu.
Ir dažādas ārstēšanas pieredzes.
Lai katrs dod savu padomu. Un prasītājs lai izlemj.
Jo ārstēt,dot padomu neredzot slimnieku,nesaņemot pietiekošu informāciju ir ārkārtīgi grūti,pat neiespējami.

Lai viisiem priecīgi saules svētki!
Re: Shis Forums
28.03.2010 00:08
Ne, Raimond, nenovākšu. Man roka neceļās padarīt forumu par galīgi pliekanu vietu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Shis Forums
28.03.2010 13:08
Mazdakteris1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
ja vien tās
> tieši neapdraudētu pacienta dzīvību vai
> veselību.

vot tur tas suns arī aprakts...
mad smīkņādams
Re: Shis Forums
28.03.2010 14:07
...redz, mazdakter, teiten ir pāris rumpju, kuru ieteiktajos padomos es ieklausītos...ja būtu tāda nepieciešamība...es paužu tikai par sevi...feldšeri noteikti izlaistu, jo par sliktajiem darba apstākliem un paša astes celšanu itamais rumpis tālāk nav ticis...tikai..ļauns nu gan neesmu...:)

...ku!, dajoš vārda brīvību!!!...visu zemju proletāriesi, savienojieties...
Re: Shis Forums
28.03.2010 15:20
Ar to vārda brīību ir tā, ka es tomēr neatbalstu pilnīgi bezjēdzīgu diršanu bet uzskatu, ka tā arī nav korekti, ka tiklīdz kādam kaut kas nav pa prātam tā davi spaidīt sūdzību pogu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Shis Forums
29.03.2010 00:20
...



Edited 10 time(s). Last edit at 29.03.2010 16:08 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Shis Forums
29.03.2010 01:16
Hmm? Kaut kā Tu Raimond tāds nervozs un neapmierināts izskaties, neskatoties uz to, ka stāsti par savu labklājību...

Nu nav tie mediķi nekādi dievi, nav... Lai Tev veicas ar to agresīvās moderācijas istabu bet jā tā skatiemies tad kāpēc tikai Tev? Man arī gribās istabu šajā forumā...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
mad smīkņādams
Re: Shis Forums
29.03.2010 09:01
...es, es, man, man, man, Latvijā strādā tikai duraki, bet ES, dod man istabu, dod to, dod šito...
...tur jau tā nelaime slēpjas...diemžēl...pie tam nenoliedzu, ka, iespējams, esi labs spečuks...bet, tīri cilvēcīgi, govno...bet Tev to nesaprast...
...ja mans koments kaut vai vienam sirdzējam gadā no pstrpijas sadaļas paņems nost kaut vai 30 % no viņa reālā dzīves sūruma, ja no guļus stāvokļa viņš varēs atspiesties kaut vai uz viena elkoņa, mēginot savas problēmas risināt daudz maz reāli, jau būs labi...ku! noteikti kādam arī piepalīdz paskatīties uz dzīvi mazliet savādāk, nevis indējot sevi ar neskaitāmām ripām...mazdakteris, puce, mateuss, runcne, strwbry...da te vesela buntīte kustoņu mēgina kaut vai pastutēt otru...un zini, liekas , ka kādam sanāk arī...

...es, es, man, man, man...

..āzis...:)
he
Re: Shis Forums
29.03.2010 09:34
te to āžu vesels bars.. :)
Re: Shis Forums
29.03.2010 13:02
He, Mad mums te ir kā tautas balss... nav nepieciešamība atkārtoties... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Shis Forums
29.03.2010 13:35
...



Edited 5 time(s). Last edit at 29.03.2010 16:08 by Dr.asist. Raimonds.
mad jau zviegdams
Re: Shis Forums
29.03.2010 15:14
...Tu tā arī nesaprati, par ko tiek bīdīti teksti...:)
inka11
Re: Shis Forums
29.03.2010 15:30
biju aizmirsusi par sho forumu.
pagaajusho nedeelj ienaacu apskatiit - vai veel dziivs vai nee :)
Re: Shis Forums
29.03.2010 16:34
Es negribu nevienu apainot, bet es nesaprotu, ko tas nenosvērtības kalngals, kurš n reizes redaktē savus tekstus, grib cilvēkiem pateikt... Varbūt vispirms sākt ar savu domu sakārtošanu...?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
mad smīkņādams
Re: Shis Forums
29.03.2010 16:53
...ku!, ir tāda kustoņu šlaka - bičara...spilgts piemērs - feršels...
Re: Shis Forums
29.03.2010 17:18
Nu labi, štrunts par nebeidzamo redaktēšanu... Raimonds te skaisti zīmēja kā visam jābūt, kādām tiesībām un garantijām... Ja nepalaiž ātros - tiesības nost un liels naudas sods, pasarg dies ja vēl pacls roku - cietumā uz ilgu laiku, u.t.t. Bet kā apstāv ar cilvēciņu aizsardzību pret glābēju patvaļu?
Nu izglābj tāds glābējs kādi, tā teikt, no viņpasaules izrauj, bet rumpītis vairs neklausa un izglābtais cilvēciņš paliek gultiņā, pamperītī kakājot un dārgas ripas ēdot... Vajadzētu kaut kā tam glābējam nest atbildību par tādu triku... Vismaz normālas kompensācijas veidā... Kā tur ir ar precedentiem šajā lietā...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Shis Forums
29.03.2010 20:17
ku!, kamēr sociālajā sistēmā būs tāds finansējums, kāds ir tagad, ne uz ko jauku cerēt nevar. tantītēm pansionātos ir samazināts ēdienreižu skaits. ko vēl varēs sagaidīt, nudien nezinu. ir jau ļaudis, kas tagadiņās vāc tam līdzekļus tāpat kā slimajiem bērniem. tas par pamperiem...

medicīnas joma un varēšana tur diezgan bieži ir jau beigusies.
njaa
Re: Shis Forums
30.03.2010 10:24
te jau vietāja mafija savastarpēji tik patīkami tusē - ku! Runcene puce palaikam vēl zb mad tad ko gan citiem darīt? šie minētie nories jebkuru.. :))
Re: Shis Forums
30.03.2010 12:05
Nu protams. Nāku uz forumu kad ir slikts garastāvoklis un tik reju, reju visus pēc kārtas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
mad uzjautrinās
Re: Shis Forums
30.03.2010 13:15
...te kādi laikam grib dzirdēt apstiprinājumus savai, bieži vien, aplamajai darbībai...un tikai tad uzskatīs, ka vaicatājs nav apriets...mazs piemērs - te kāds jautāja, ko darīt, ja iespraužot draudzības kociņu, viss čīkst, kociņam miza maucās nost un meitukam uz sejas parādās nedabīgs smaids...un ja lasu dažu gudrās atbildes par lubrikanta pielietošanu, tad uzdirst uz šādu attieksmi gan gribas...
Re: Shis Forums
30.03.2010 20:37
Ha, ha, draudzības kociņš... :D labais... jāņem bruņojumā... Tiesa gan nedabīgs smaids meitukam parasti ir tad kad bizīte par ciešu sapīta...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 2?
Ziņa: