Hronisks gastrīts...

Aizsāka saule020202 

Re: Hronisks gastrīts...
15.04.2014 21:09
Kaut kāds dikti neveselīgs skats uz Tavu kuņģi... :( Vai nav regulāri un daudz alkohols lietots?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Hronisks gastrīts...
15.04.2014 21:23
Jāturpina ārstēties gastroenterologa vadībā ar ģimenes ārsta svētību. Netraucētu tomēr dietologa ieteikumi. Ēst vajag mazākām porcijām bet biežāk. Jo ja ir traucēta gremošanas funkcija, ēdiens netiek laicīgi sagremots. Par to var liecināt smaguma sajūta kuņģa rajonā. Ēdiena atraugas pēc 2 un vairāku stundām pēc ēšanas.Slikta dūša,
Gultas galvagalis jāceļ vismaz par 15 *. Jāatjauna KZT mikroflora pēc smaga a/b kursa. Dakteris izrakstīs kapsulas ar nūjiņām. Pats vari lietot biokefīrus.Dakteris ieteks īslaicīgu B vitamīnu kursu,līdz brīdim, kad to atkal sāks ražot zarnu nūji;nas.
Lai veselība un prieks.
Biju stradiņos, gastroenterologs pateica, ka esot gers ar kaut kadu ezofagenu refluksu. lai edu daudz zalbaribu ar augu ellu un manis ieprieks minetas zales. Gribeju lai panem uz izmeklejumiem,bet teica ka nav nepieciesams jo viss esot parbaudits. nezinu vairs kur griezties.
Re: Hronisks gastrīts...
16.04.2014 09:46
Ģimenes ārsta uzraudzībā turpināt dzīvot. Tādi ir miljoni.Sk. ierakstu 14.04.14.
Cieņā.



Edited 1 time(s). Last edit at 16.04.2014 09:49 by Mazdakteris1.
ku!: alkoholu lietoju reti, jā un piemirsu pateikt,ka dažkārt galva ir tāda kā dulla,reibst..bet nu tas laikam diži neko nemaina..
dobrij denj,kto ta mozet to4na perevesti na russkij jazik Neaktivs gastrits ar epitelizetam eirozijam asinspludumiem
Re: Hronisks gastrīts...
30.06.2016 15:28
Njeaktivnij gastrit s epitelizirovannimi krovoizlijanijami erozij.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Hronisks gastrīts...
23.07.2016 07:28
Par kartupeli ir jādzer tikai sula vai var apēst sablenderetu?
Re: Hronisks gastrīts...
23.07.2016 09:36
Saberzt kartupeli un sīkas rīves.Izspiest caur marli. Samaisīt un izdzert tukšā dūšā.
Lai veselība.
Re: Hronisks gastrīts...
23.07.2016 23:33
Bet var arī vienkārši nomizot un apēst...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Hronisks gastrīts...
24.07.2016 09:25
Kartupeļu sula ir maigums,pārklājums un reakcija ar skābi.Vēl var pievienot burkānu sulu.
Lai veselība.
Super.iešu ārstēt arī savu kuņgi.tik nezinu kā to lai dara ārvalstīs.droši vien tikai un vienīgi tautas metodes.un
Vēl omeprozols.pilnīgi tie paši simptoni un sāpes, un spazmas,kas jamm.analīzes jau vaidzētu nodot.iešu pie ārsta ,tad jau redzēs kas un kā.
Besī tā sajūta naktī,kad pamosties un sāp kuņgis.un saulītes rajonā.traki durās.liekas ka kautkas nav kārtībā ar plaušām.
Vispār šī saruna par to gastrītu un pārējo marazmu bija jautra no jamm puses-jau pašā sākumā.ceru ,jamm ,ka esi vesels tagad!!!
Lai visiem veicas ar izveseļošanos.

Tagad mana kārta-testēt KOBRU!!!
cipralex
Re: Hronisks gastrīts...
24.10.2016 12:39
jamm Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Cīņa uzvarēta!
> Gala secinājums - atkārtot to vairs negribētu!
> :D
> Nu ko, sākam atskaiti. Pirmstam gan jāpiebilst,
> ka teica par kunģi, ka tur viss kārtībā, bet
> kaut kas barības vadā esot nedaudz iekaisis.
> Sākam:
> Atradnes: Barības vads brīvi caurejams, Z
> līnijas rajonā sīki gļotaini bojājumi,
> kardija neslēdzas, kardijas līnija ap 3 cm virs
> diafragmas iežmaugas. Kuņģa gļotāda
> hiperemēta, sīkgraudaina, gļotezers putains ar
> žulti. B. duodeni un descendējoša daļā bez
> īpatnībām.
>
> Eu tests H.pylori negatīvs. (kas tas ir - nav
> ne jausmas!)
>
> Slēdziens: Hiatāla herņija ar refluksa
> ezofagīta pazīmēm. Gatropātija. (Izklausās
> biedējoši, bet ja jau pati daktere teica, ka
> nekas traks man neesot, tad nu nezinu... kā ir,
> tā jādzīvo.
>
> Prasīju vēl vai ir kaut kādi ierobežojumi
> ēšanā utt, atbildēja, ka nē.. Tad vēl
> paprasīju vai man nav hroniskā gastrīta, uz ko
> man atbildēja, ka gastrīts jau visiem esot...
> tā arī beigās neko nesapratu :D

kā tagad lasu , dažiem žults reflukss ir pat kaklā
apmēram mēnesi mokos, parasti jau pirmā doma ir vēzis
bet, ja iedziļinās , tad atrofiskās lietiņas kuņģī neņemsies izdziedēt pat tie ,kas daudz zina par vēzi
vai- cik lietderīgi šeit ir naturopātu gājieni; tālāk, kad lasu par reviči sk- sārmainais --- tagad kuņģa sk- sārmainā fronte -- kāda tur kopsakarība,
ti - ja noregulētos sk- sārm šupoles pēc garbuzova uc , vai tas uzlabotu šīs frontes(sfinkteri) arī bez motilium ---- pilnīgi konfusēts
cipralex
Re: Hronisks gastrīts...
24.10.2016 12:49
45 gadi 115 kg
kobra; kardijas mazspēja - (jau sen) , žults refluksa pazīmes, krokas ar gaisu izlīdzinās,- ko tas nozīmē, barības vads bāls - vai tas ir tikai
fons, man nesaprotams. par epitēlija atrofiju nav ne vārda, bet sajūtas šausmīgas it kā kuņģi saēd kaut kas kodīgs
kas var radīt sārmainu kuņģi un vai tad arī ir jādzer omeprazols un kāds tur vēl krīts un soda
vai tie sfinkteru aizvērēji; un ko no tautas līdzekļiem
cipralex
Re: Hronisks gastrīts...
24.10.2016 12:51
man nekad nav kobras problēma, es laikam esmu dīvains
taisni otrādāk, es izvēlētos to pats vērot ekrānā - jo es jau nevienam neticu
Re: Hronisks gastrīts...
24.10.2016 17:55
Diemžel liekais svars vienmer apgrūtina terāpiju.Hr. gastrits noved pie funkcionalās kārtinas atrofijas. Kuņģis nav spējīgs sagremot ga'las produktus.
Jo ogļhidrātus skalda siekalu izdalītie fermenti. GERS izraisa atvilni. Tas ir žults,kas ir neaprakstams rūgtums, dedzināšana. Jo žults tiek izsviesta pastiprinātos daudzumos, tiesi taukainas barības skaldīšani.
Dietologa konsultacijas un gastroenterologa palīdzība. Jāizlemj kompleksa pieeja. Endzīmi,kuri skalda barību . Dieta un palīdzība kuņģim ar GERS refluksu.Izslēgt treknu barību lai sanmazinātu žults izsviešanu. Tas ir aburtais loks,kuru jaizbeidz ar svara nomešanu.Jo visur kur ir taukaudi, tie aizstāj, nomāc funkcionalās šūniņas. Tas attiecas gan uz kuņģi, aizkuņģa dziedzeri un aknu funkcionālām šūniņām.Sekas- diabēts
( aizkuņģa dziedzeris). Hepatoze (aknas). Mazfunkcioāls kuņģis,kas beidzas ar intoksikāciju,vemšanu un savukārt slodzi uz aknām un nierēm.

Sīkāk,ieliec šos apzīmējumus gogles pļāpā un lasi.
Lai veselība ,saprāts un gribas spēks.
Labvakar!
Pirms mēneša biju uz saucamo kobru. Rezultātos bija rakstīts, ka man esot hronisks ārējs gastrīts. Daktere izrakstīja ,,nolpazu,, dzert. Kas tas tāds hronisks ārējs gastrīts ir un cik nopietna ir tā slimība? Vai vina ir izārstējama? Tā kā vēl esmu jauna, gribas uzzināt vairāk par šo slimību, un bút droša, vai no vinas neveidojas kaut kādi kunga audzēji.
Aizmirsu piebilsts - daktere teica, ka šis gastrīts esot no neešanas.
labais
Re: Hronisks gastrīts...
20.12.2016 20:17
Var izārstēt tikai ar alternatīvās medicīnas palīdzību, ar to visai viegli, ar farmaceitisko medicīnu nevar izārstēt, diemžēl. Audzēji nav tas reālākais kas var draudēt bet teiksim reflukss, čūlas, dažādi nepatīkami simptomi vēderā vispār..nu-jaunam jau gribās tā vienkārši- padzert tabletes un miers. Bet tā nesanāk, lai gan- arī tikai ar sārmaino diētu var labu rezultātu iegūt.
Re: Hronisks gastrīts...
20.12.2016 20:40
Un kāpēc neēd?
Re: Hronisks gastrīts...
20.12.2016 23:02
Labvakar!
Vēršos ar sekojošu jautājumu, kurš var likties smieklīgs, bet man tā pa visam nav. Tātad mēnesi atpakal biju uz to saucamo "kobru", man konstatēja hronisku ārēju gastrītu, daktere pateica, ka tas man esot no neēšanas un izrakstīja "nolpaza" ( zāles pagaidām palīdz- mazinājušās sliktās dūšas). Bet tā man arī neiztāstīja, kas tas tāds hronisks ārējs gastrīts ir, un cik tas ir nopietni? Vai tas neizraisa, kaut kādu kungu audzēju attīstīšanos? Tā kā esmu pusaudze, gribās zināt un noskaidrot, lai nav jāuztraucās par veselību.
Aizmirsu piebilst- ja es biju iedzērusi 1 šotu alkohola un pēc tam dzēru tikai un vienīgi ūdeni, tas nepastiprināja kunga bojājumu? ( tā vispār es nedzeru!) Paldies jau iepriekš.
Re: Hronisks gastrīts...
20.12.2016 23:04
Sveiki vēlreiz!
Nemanīju, ka jau iepriekš uzdevu jautājumu, tāpēc netīšām uzrakstīju jaunu.
Re: Hronisks gastrīts...
21.12.2016 11:35
Man grūti runat ar nezināmu personu. Es vienmēr lūdzu dzimumu,augumu,svaru un gadus.
Vai ir iziets pilns ārstēšanās kurss. Varētu pie viena atšifrēt, ko satur nozīmetās zāles. Jo katrai firmai savs nosaukums. Negribas rakāties izziņās. Jāpiestrada jautātājam lai atvieglotu atbildi.Gudri (informatīvi) jautāt.
Gastrīta ārstēšana ir kompleksa. Medikamenti,diēta, stresi,fiziskas pārslodzes.
Lai veiksme un saprāts.
Re: Hronisks gastrīts...
26.12.2016 16:53
Labdien! Nesen biju pie ārsta, kur konstatēja hronisku ārēju gastrītu. Dzeru zāles, needu vairs neko asu, ceptu, žāvētu un nedaudz vieglāk arī paliek. Bet tā kā tagad jau ziemassvētki, vienmēr sadāvina daudz saldumus u.tt. Šodien no rīta apēdu auzu pārslu putru, dzēru kumelīšu tēju, apēdu gabalinu selgas cepumu kūku( tur kur ir tas biezpiens ar marmelādi un cepumiem) un kādas 3-4 šokolādes konfektes. Un tagad jūtu, ka spiež kungi (nevar saprast vai spiež, vai smaguma sajūta) un nedaudz slikta dūša paliek, vai arī ēst prasās (nevar saprast), bet tā ik pa laikam pāriet. Vai tas ir no gastrīta, vai arī no saldumiem? Un ja gadījumā no saldumiem, tad vai vinus mazā daudzumā varu ēst, vai tomēr jāatsakās pa visam?
S, 16. gadi, 55kg.
P.s - vai tas ir normāli, ka no gastrīta mazinājies svars?
Paldies.
Re: Hronisks gastrīts...
26.12.2016 18:55
Visiem, kuri slimo ar hr. gastrītu pēc saldumiem un treknumiem var būt vairāk vai mazāk slikta dūša. Sevišķi ja ikdienā minētos produktus nelieto.
Nevar izslēgt arī slikto produktu kvalitāti.Vēl ir viens faktors,kad uz treknu saldu ēdienu uzdzer kaut ko vēsu,aukstu vai gāzētu.
Svaru veido vairāki faktori. Ēdiens, sagremošanas spēja, psihiskais stāvoklis un fiziskas slodzes.Tas viss jāskatās kopumā.
Lai veselība un dzīvot prieks.
Re: Hronisks gastrīts...
01.01.2017 01:12
Labvakar!
Tā kā man ir gastrīts, ārsts bija izrakstījis zāles (nolpaza) un lika ievērot diētu. Šodien izdzēru pēdējo nolpaza tableti. Taču problēma ir cita, jau kādu piekto dienu, tieši uz vakara pusi, pat neko daudz neapēdot liekas, ka kungis ir pārpildīts un sajūta, ka barības vadā sēž kunga sula. Sajūta nav nemaz patīkama. Tā kā pie ārsta tieku pēc nedēlas, kā man līdz tam laikam (līdz dakteris nav pateicis ko tālāk darīt) mazināt to briesmīgo smaguma sajūtu?
S, 17 gadi.
Jau iepriekš paldies un laimīgo jauno gadu!
madara225
Re: Hronisks gastrīts...
02.01.2017 13:05
Lasu un domāju, cik īstenībā daudz cilvēki dzīvo mokās-mokas,kuras sagādā tieši kunģis.Arī es tai skaitā, jau labu laiku. Mans secinājums ( man nav mediciniskās izglītības ), ka nepalīdzēs ne omeprozols, ne tas otrs, kamēr cilvēks nemainīs savus ieradumus. tas,ko ēd lielākā daļa cilvēku-šausmas. Organismam ļoti vajaga sarmainu vidi, bet mēs tik skābējam un raudzējam savas iekšas, neveselīgs uzturs, mazkustīgs dzivesveidz un stress izdara šito visu. Es pat meklēju pašlaik citu darbu,lai atbrīvotos no tiem ikdienas stresiem. Nu tāds domu grauds sanāca, bet varbūt kāds aizdomāsies kā viņš dzīvo.
labais
Re: Hronisks gastrīts...
02.01.2017 13:59
Izcili secinājumi, varbūt pats pēdējais no tiem nebūtu arī tik aktuāls- par darba mainīšanu jo uzlabojoties veselībai tā pati situācija vairs stresu neizraisa bet smaidu. Es gan nezinu situāciju lai pietiekami labi spriestu. Nu- ir domu graudi kas spēj izmainīt visu dzīvi:)
Madara255
Re: Hronisks gastrīts...
02.01.2017 21:24
Labais

Es pašlaik esmu audzinataja, lai ka man patiktu pedagoģija, ik diena man ir nervu bojāšana. Nav to verts par 400euro uz rokas, par 35h nedēļā :-)
labais
Re: Hronisks gastrīts...
02.01.2017 21:37
Ā, nu tas gan ir ļoti grūts darbs pat pilnīgi veselam cilvēkam un laikam tomēr ļoti patraucētu atveseļoties jo nevar tomēr teikt ka stresam nav nemaz nozime, ir gan un tā alga nu nav to vērta un laikam arī nekāda gandarījuma tāpat nav, es iepriekš biju domājis tādu niansi ka nevajag varbūt radīt sev sarežģījumus- finansiāli un citādi ja varbūt stresi gadās pa retam. Man tādi arī ir bijuši un pat ļoti spēcīgi, tā ka ir drusku pieredze, arī zāles daudz ilgāk kā 2 mēneši, bet nu jau otro gadu pilnīgi neko nevajag- pārliecinoši, pārējais arī ir pazīstams labi. Tu esi svarīgas lietas sapratusi par tiem cēloņiem.. es pastāstu labprāt , bet labāk ne šeit jo tā ir arī visai privāta informācija:)
Madara255
Re: Hronisks gastrīts...
02.01.2017 22:17
Ja, stress dod loti daudz. Kamer biju berna kopšanas atvaļinājumā, kungim viss ok bija. Kā atgriezos darbā, viss ir sacies no jauna.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 4?
Ziņa: