Hronisks gastrīts...

Aizsāka saule020202 

labais
Re: Hronisks gastrīts...
02.01.2017 22:37
Tur ir ļoti dīvaina tā sakarība, man patiesībā ir licies ka stress nav cēlonis bet tie abi ir sekas toksīniem ko rada raugs, candida utt.. jo kad tos dzen arā tad izzūd viss vienlaicīgi bet nemāku izskaidrot kapēc arī apstāķļi- arējie rada saasinājumus, es zinu tikai no kā un ka tas pilnīgi pāriet.. nu- visi tie simptomi ir pazīstami. Un tas ir neatkarīgi no jebkādu mediķu skepses.. un parliecinoši un- ne man vienam.. patiesībā tā ārstē Ķinas tautas medicīna jau 5000 gadus bet viņi slēpj to un stāsta kaut kādas pasakas... vnk es kaut kā to sapratu jo agrāk biju ārstejies pie ķīnietes.. Ārstē visu bet- tas vienmēr ir lēnām un der hroniskiem gadījumiem. Bet izārstē īsto cēloni un pazūd visas slimības, visas sūdzības, perfekta veselība paradās, daudz kas uzlabojas..Nu ja- es stāstu pa velti, un neko netirgoju bet saku kā ir- pašam vajag pacietību, neatlaidību un laiku vajag tomēr.
Sveiki!!! Gribēju uzzināt kas ir Hiperēmiskā gastropātija?Un baktērija ir pozitīva.Kā to visu ārstēt? Vispār es agrāk nesajutu kuņģa sāpes!!Pēc kobras... sāku just... vairāk un vairāk.Varbut kāds var ieteikt kā šo problēmu risināt...ko drīkst lietot (ēst vai labāk nēest.. kādus produktus) Savādāk uz miera stāvokli grūti aiziet gulēt!!Paldies.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 22?
Ziņa: