Miegazāles

Aizsāka Anna_ 

Anna_
Miegazāles
14.04.2010 01:27
Brīžos, ka ir kādas problēmas, satraukumi jeb stresi es nespēju aizmigt. Mokos cauru nakti. Kādas bezrecepšu miegazāles jūs varētu ieteikt. Neko pārāk spēcīgu gan nevēlētos dzert, nu tā lai no rīta var mumsdri un laicīgi pamosties :) iepriekš nekad neko tādu neesmu lietojusi, tāpēc vēršos pie jums.

Paldies
Re: Miegazāles
14.04.2010 01:38
Pieturos pie viedokļa, ka bez receptes (ja perk legāli) nevar dabūt neko tādu kam piemīt kaut cik vērā ņemama efektivitāte. Izņemot nedaudzus izņēmumus. Un vairumā gadijumu ir tā ka arī recepšu medikamenti ne visi dod vēlamo efektu. Taču mēdz būt cilvēki ar dažādu jūtību un vienam otram pat baldriāna tabletes iedarbojas... Varbūt kāds cits ko vairāk pateiks... Manas miega zāles - alkohols... vispār man liekas, ka alkohols ārstē apmēram pusi no visām slimībām... :) Starp citu, pa dienu viņu dod bez receptēm...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Anna_
Re: Miegazāles
14.04.2010 01:56
Alkoholu nelietoju, tas točna nepalīdzēs :D Neticās, ka nav vieglas, bet iedarbīgas bezrecepšu miegazāles :o
Re: Miegazāles
14.04.2010 03:21
Kā var būt vieglas un iedarbīgas? Pretruna sanāk... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
pingvins
Re: Miegazāles
14.04.2010 08:33
Novo-passit mikstūra ir laba, persen - nekaitīgi dabas produkti, kas palīdz relaxēties, ja vien nav kādi nopietnāki kreņķi, tad palīdzēs noteikti
Anna_
Re: Miegazāles
14.04.2010 12:13
Vieglas es biju domājusi nu tā, ka no rīta, lai var piecelties un galva nav kā spainis :D
Nav jau nepieciešamas biežai lietošanai, vienkārši reizēm uznāk lielie kreņķi, kad nespēju nedomāt, līdz ar to pagulēt.
Paldies pingvinam par ieteikumiem.
Varbūt ir vēl kādi ieteikumi?
Re: Miegazāles
14.04.2010 12:31
Medicīniskā marihuāna varētu atrisināt Jūsu problēmu, ļoti minimālā daudzumā 1h pirms gulēt iešanas. Diemžēl Latvijā viņa nav atļauta tākā nāksies Jums meklēt alternatīvas.
Re: Miegazāles
14.04.2010 20:14
Marihuāna medicīniskā :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))/
Novopasit.Korvalols. Bet korvalols izraisa atkarību un to dod uz receptēm. Silts piens ar tējkaroti medus. Siltas kāju vaniņas.
Skaitīt tēvreizi. Harē Krišna.Lasīt uz nakti Bībeli vai Bhagavat-Gītu. Miegs iestāsies garantēti pēc 10-30 minūtē.
Re: Miegazāles
14.04.2010 21:50
Mazdakteris1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Marihuāna medicīniskā
> :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))/

nezināji, ka to izmanto, piemēram, onkoslimnieku ciešanu atvieglošanai? protams, ne Latvijā, kā jau Andis Griķis minēja.
Upsaaaa
Re: Miegazāles
16.04.2010 12:59
Kārtīgs sex pirms miega var relaksēt.
Re: Miegazāles
16.04.2010 13:30
Tikai kur lai to kārtīgo dabū... :(

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Miegazāles
16.04.2010 17:45
Pūce.Ej, arī tu gulēt.
Medicīnas rīcība ir Morfijs,Omnopons,Promedols,Tramadols........
Re: Miegazāles
16.04.2010 18:43
Nu traki, ka pat vēžinieks nevar nopirkt aptiekā kāsi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
mad uzjautrinās
Re: Miegazāles
16.04.2010 21:47
Mazdakteris1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Pūce.Ej, arī tu gulēt.
> Medicīnas rīcība ir
> Morfijs,Omnopons,Promedols,Tramadols........

...mazdakter, tici man, ja pirms gulētiešanas ietrieksi kubu no Tevis uzskaitītajām baudvielām, pusnakti klaiņosi pa ēnas zonu...
Re: Miegazāles
19.08.2011 01:51
Labas ir Melaxen ,nekādu blakusefektu un no rīta skaidra galva,bet liekas ,ka Latvijā nav,pirku Krievijā....
Re: Miegazāles
19.08.2011 10:34
Man nav nekādu kreņku, bet bezmiegs moka jau 2mēnešus.....es iedzeru kaut ko reizi nede.nu piemēram leksatoniilu, lai vismaz kaut dazas stundas paguleetu.Man bail pierast pie tbl, bet šitā ar neies krastā jo saaku just, sirds paarsitienus, nervozitaati....saņemsos un iesu pie ārsta...nekad seviski neesmu izceelusies ar labu miegu, bet sitaa veel nav bijis.Jā...starpcitu, BĪBELE tiešām palīdz, ....kad 'vēlu lasu,tad sajūtu iemigšanas pazīmes.....ar ko atšķiras miega no nervu zāles?....
Re: Miegazāles
19.08.2011 17:43
Nervu zāles jeb mazie trankvilizātori dod vieglu nomierinošu efektu un rada zināmu komforta sajūtu . Miega zāles izraisa spēcīgu CNS nomākšanu un miegu.
Ja ir miega traucējumi ,tad nedrīkst lietot kafiju un produktus, kas satur kofeīnu. Īstās tējas,Co Cocolas u.c. Vakara pastaigas. Siltas kājas vaannas. Augstāk minētos pasākumus. Nedrīkst skatīt uzbudinošas pārraides,sporta sacensības.Jāizslēdz darbības,kas"" izsit '" adrenalīnu.
Pie ārsta ir jāiet , lai izslēgtu CNS pāruzbudināmības iemeslus.
Veiksmi.



Edited 1 time(s). Last edit at 22.08.2011 16:57 by Mazdakteris1.
Re: Miegazāles
21.08.2011 03:34
ALUS bezreceptes, Mazdakteri vispār ļoti noderīgu informāciju tu pateici, ņemšu vērā.
Keita Mildtone
Re: Miegazāles
24.08.2011 15:02
Man palīdz augu tējas, sevišķi Natēja's Nervus, Nervus Strong, reizēm kad vajag, baldriāna pilieni, kas nesmird tik traki kā korvolols. Pastaiga, riteņbraukšana pie jūras un kaut kas mierīgs, patīkams, silts, nu jā, pieminētā mīlestība! Vērst domas uz to labāko. Labsajūtai šokolāde, bet kakao arī diemžēl satur kaut cik kofeīnu, sarkanā vīna glāze reizēm. Varu droši pievienoties Mazdaktera1 teiktajam, jo, piemēram, no niecīgas devas benzodiazepamīniem es nevaru pamosties pus dienu.
Gan jau kaut kas zemapziņā grauž un neliek mierā, jāsakārto prioritātes pa plauktiem un tad jau miegs uzlabosies. Nevar ļaut citiem kāpt uz galvas un arī pašai nav jāslinko.
Čība
Re: Miegazāles
29.08.2015 01:03
Nu jā... Man nav nekādi sevišķie stresi vai kādas traģēdijas vai tuvinieku zaudēšanas, vienkārši jau cik es sevi atceros, visu laiku jau neesmu varējusi aizmigt ātrāk par vieniem, diviem. Pat bērnudārzā. Bet nu jau ir pavisam čābīgi - jāceļas pusseptiņos un kas tā par atpūtu, ja aizmieg pēc četriem, kad jau gaisma sāk aust? :D Smieklīgi jau varbūt ir, bet kā tas atsauksies uz manu veselību vecumdienās... Ir visi galīgi vieglie nervu nomierinātāji mēģināti - Relaxenu, Nervostrongu, Novopassitu. Bail tos stipros mēģināt, ka nesanāk ķēpa ar veselību no pārdozēšanas. :D
Re: Miegazāles
29.08.2015 09:24
Čība, piedod. Kas tu esi- amēba? Palasi : "Pacientu zināšanai". Tu sevi zini,mēs nē! Te nav zīlēšanas salons. Tik daudz jau varētu saprast.
Re: Miegazāles
29.08.2015 10:25
Čība Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> Bail tos stipros mēģināt, ka nesanāk ķēpa ar
> veselību no pārdozēšanas. :D


Ilgstoši miega traucējumi ir daudz bīstamāki. Tomēr, ja drīkst ieteikt, varbūt var paanalizēt savu dzīvi, kas tur notiek. Miegs nav nekāds humors.
Re: Miegazāles
02.09.2015 16:34
Neviens nav minējis par Sleep Aid. Tās gan kādu laiku palīdz. vienīgi ja dzer regulāri jau pēc pāris dienām deva ir jāceļ, bet tā reizi nedēļā ir ok
....
Re: Miegazāles
02.09.2015 18:25
DORMINORM - satur melatonīnu, domāju, ka no visiem bezrecepšu vissefektīvākais, bet palīdz tik ātrāk iemigt.
....
Re: Miegazāles
02.09.2015 18:29
Vajag kadu lādzīgu aptiekāru,lai iedod recepšu korvavolu, kādus 20-30 pilienus 1 stundu pirms gulēšanas,tik nelietot bieži,jo var izraisīt pieradumu. Ja nelīdz,tad jāieiet pie daktera kas ņiprāks prasīt
Re: Miegazāles
03.09.2015 15:49
Melontanīns, viela ko izstrādā organisms. Lietoju ,savā reizē, dabiskās vielas miegam, kas saturēja arī melontanīnu. Pēc tam ilgi nevarēju aizmigt. Tagad melontanīnu baidos lietot.
Jā, pieminētais korvalols satur fenobarbitālu. Vienu no vecākiem miega līdzekļiem. Izsauc nopietnas blakus parādības un atkarību, diemnžēl.
Re: Miegazāles
03.09.2015 22:37
Man ir rados pavecāks kungs, kas lieto korvalolu apmēram 40 gadus. Nekad devu nav cēlis, bet pierašana kā pie visām miegazālēm.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 9?
Ziņa: