diska protrūzija

Aizsāka wille 

Omg!
Re: diska protrūzija
20.09.2011 20:43
Gimli, Tu te kaut kādu baiso tuftu nes. Izskatās, ka tikai gribi būt baigais speciālists, bet sajēga maza.
Moš Tev svarus cilājot treneris stāst apar dziļajiem un vēl nez kādiem muskuļiem, bet Tu aizej uz kaut vienu ārstniecisko vingrošanu! Un mugura sāp nevis tāpēc, ka muguras muskuļi to tur, bet tāpēc, ka NEKAS PRĀTĪGS netur, jo muguras muskuļi nav pietiekoši attīstīti un nostiprināti, un visa slodze uz mugurkaulu nevis muguras muskuļiem, kas attiecīgi pie plīsušiem diskiem ir ļoti sāpīgs pasākums.

Kas attiecas par Tavu stulbo rēkšanu par mieru, tad varu pateikt - rēkt jau Tu vari, tikai nezin kāpēc pieredzējuši muguras speciālisti, kuri to vien dara kā muguras labo/ārstē, tieši mieru un atpūtu arī iesaka akūtajos periodos, kamēr mugura tiek ārstēta intensīvi. Nezinu, kas Tevi ārstē un kas esi Tu, izskaties pēc dunduka, kam nekad nekas nav sāpējis vai kaut kāda vitamīnu/medikamentu izplatītāja.

Un par masāžām runājot - kaut ko tik stulbu kā - neejiet uz masāžām, pirmo reizi dzirdu. Ja speciālists, bet tiešām labs, iesaka ārstniecisko masāžu, ir jāiet! Nereti tieši saspringuši muskuļi ir tie, kas rada sāpes, piemēram, sēdoša darba darītājiem pie nepareiziem galdu/krēslu augstumiem kakla, plecu muskuļi tiek savilkti, gribu redzēt, umņik, kā ar savilktiem tādiem mušiem tu padzīvosi, rokas tirps, galva sāp utt, tāpēc ir speciālisti, kuri norīko nepieciešamo terapiju, nevis kaut kāds Gimlis internetā.

Vingrojumi nedrīkst radīt sāpes, ja rada, nedrīkst turpināt, jāiet pie kāda speciālista, kurš pēc magnētiskās rezonanses ir spējīgs noteikt, kādi vingrinājumi ir atbilstoši, bet kādi vēl vairāk radīs problēmas, jo traumēs vēl vairāk bojāto vietu. Bieži vien tiek ieteikti kaut kādi standarta vingrojumi, kas ne visiem der, tāpēc pameklē pēc atsauksmēm labu terapeitu, vēl labāk aiziet pie kārtīga muguras speciālista (pie neirologa nav vērts), kurš arī ieteiks uzticamu terapeitu.
Re: diska protrūzija
22.03.2012 16:46
Vingrošana no vingrošanas atšķirās tik pat nopietni, kā inde no saldā ēdiena. Ar vienu var ārstēt ar otru kropļot. Pati vadu ārstniecisko vingrošanu un redzu,kā klienti pārprot mani un man ar rokām jālabo kustība. Bet kad vingro mājās un stāsta, ka tā viņiem rādīja fizioterapeits, tad neviena krāsa nespej manu matu sirmumu noslēpt!!! Dziļā muskulatūra ir trenējama, bet svarīgākais muskuļa korsetes balans.
Ieeva
Re: diska protrūzija
29.03.2012 22:08
Vispareizāk problēmu skaidro Omg un Elio! Bet trakākākais, ka cilvēki jau neklausās, kamēr paši uz savas ādas visu fizioterapiju neiemācīsies neko nesapratīs vienalga! Ar mani bija tā pat. Un visi tie gudrie padomi, ka nevajag operāciju, un taisni tajos es klausījos, jo sajēgas jau nav pašam, tad ar cilvēks klausās tik tos padomus, kas pašam patīk. Bet mani pārsteidz fakts, ka neiet uz operāciju man ieteica arī fizioterapeits, kuru uzskatīju tiešām par ļoti zinošu un uzticējās viņam. Joprojām to nesaprotu, viss cits ko viņš man iemācīja bija perfekti pareizi.
Jā, un neejiet uz Jogurtu ja sāp mugura. Vienīgais,kas tur ir atbilstoši tad tā ir stiešanas daļa. Vai tad ja esiet jau satrennējuši muskuļu korseti. Neejiet arī vingrot pie jebkura pasniedzēja. Iesaku, Sporta medicīna, (Brīvības, Cēsu ielu krustojumā pagalmā) VC4, bijušajā rakstnieku poliklīnikā. Estere Cirule. Ķermeņu ren.centrā. Balezerā ren. Centrā. Un visi peldbaseini, tik, nepeldiet kā rupuči, ar galvu ārā no ūdens :) un vēl tiešām brīnumlīdzeklis ir infrasarkānā sauniņa, līdzvērtīga Diclofenakam. Visas vingrošanas profesionāļu vadībā un par saprātīgām samaksām.
Ieeva
Re: diska protrūzija
29.03.2012 22:17
Es atvainojos par kļūdām, tas mans gudrais dators! Jogurts ir Joga :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 1?
Ziņa: