Cista galva

Aizsāka mazinjaa661 

Cista galva
16.04.2010 20:37
Sveiki! Pirms 3gadiem atklaja man cistu sprandas rajona kura ir 1cm liela biju guleejusi slimniicaas gajusi uz apstarosanu jo teica ka uzsuukssoties! Tacu ir pagaajis 3gadi un cista stav kaa stavejusi tikkai tgd pa 1mm lielaaka palikusi! Taccu divas jaunas klat nakusas vienai 0,5mm otrai ir0,3mm. Biju nodot asins analiizes ir paugstinaats holesterina liimenis aasiniis un leikociiti daudz! Cik noprotu leikociiti liecina par iekaisumu?
Veleetos ssis citas izgriest jo sap galva no vinjam galvas sapes ilgs pat liidz 3dienaam, galvas sapju laika ar redzi paliek sliktaak!

Gribeju zinat vai man vinjas grieziis aaraa vai atkal liks slimnica no kuras nekas ipasas jegas nau, jo labaak jau nepaliek:(
Vai kadam ir bijis kas liidziigs? Kaa Juus ar to tikat galaa?
Vai peec manas iniciatiivas vinjjas izgrieziis? Jo tik tiessam negribas ka man galva var kkas izaug!
Paldies jau ieprieks par atbildem
Re: Cista galva
02.06.2010 01:47
Chau,meegjinaashu iisi uzdrukaat.........
Pirms diviem gadiem saakaas probleemas ar veseliibu,izmetu kaudzeem naudas liidz uzinaaju,ka man galvaa ir cista,gada laikaa to paarbaudiija triis reizes ar magneetisko rezonansi,veelaak veica angiograafiju,karoch gala rezuultaataa man tie infantiilie lohi sleedziena beigaas uzraxsta,ka viss kaartiibaa,tagad esmu uk un veseliiba ir krietni pasliktinaajusies......simptoni ir taadi kaa tu mineeji un veel papildus....
...redze liidz kaadiem 50 cm miglojas taa,ka tikai koncentreejot skatu varu redzeet skaidri,pirms braukshanas uz uk tik traki nebija,papildus galva dzinkst kaa vecam krakjim un visulaiku ir taada sajuuta,ka nav energjijas...,juuniija atkal braukshu pie tiem lohiem varbuut kko izdosies uzinaat vairaak.....
ES BUUUSHU TEV LIELUMLIELO PALDIESU PARAADAA JA MAN ATRAKSTIISI KAA TEV GAAJA!!!
Re: Cista galva
02.06.2010 03:35
martinjsh, ja Jus stradajat U.K, maksajat nodoklus, Jums ar laiku arii pienakaas medaprupe U.K
Atskiribaa no LV, U.K planveida operacijas vel veic arii bez maksas.
LV laikam tikai onkologija un neatliekamaa.
Tagad U.K planveida aprupe veel ir, un neatliekamaa jau palikusi labaaka kaa LV.
LV tikai plano samazinat gultasvietas, medikus, nonemt lidzeklus veel vairaak.
Jus varbut noskaidrojat, cik ilgi par Jums ir maksaati nodokli.
Isak sakot, ja ilgak ka gadu stradajat U.K arii kadu laiku peec U.K atstasanas Jums vel pienakas U.K medical service.
LV sobrid esot jataupa, mes nezinam, cik slimnicas un cik mediku bus pec menesa, kur vel pec velesanam.
Pilniga nezina un nav skaidrs, kas ko apmakasas, kas nee.
Ta, ka var sanakt arii visadi.Varbut slimnicu nebuus.
Palasiet interneta portalos , redzesiet.
---
Ja esat U.K patstavigais rezidents, arii var arsteties LV, bet LV laikam gribes naudu.To isteniba tad maksas U,K
Jums ir skaidrs, ko nozime rezidence?Patstaviga dzivesvieta, National Insurance, utml?
Ja ir, tad izrekiniet, vai Jums jau gadijumaa nepienakas U.K planveida medicina.
Re: Cista galva
02.06.2010 09:09
Vispār traki tagad ir ar to medicīnu... bail saslimt...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Cista galva
04.06.2010 10:49
Kas ir U.K Ne visai saprotami. LV veel vareetu saprast, kaa Latviju.
Re: Cista galva
04.06.2010 10:51
The United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
Re: Cista galva
04.06.2010 18:58
>>>>Runcene Paldies.
Re: Cista galva
05.06.2010 19:32
Man gadījās 20 gadus vecs pacients, kas sāka sūdzēties par galvas sāpēm. Līdz tam bija mācījies, stradājis...dzīvojis. Aizsūtījām pie neiropatologa un acu ārsta. Tika veikta DT- datortomogrāfija. Kad ieraudzījām uzņemumus palikām mēmi. Apmeram 1/5 daļa galvaskausu aizņēma cista! Dakteri nevarēja saprast, ka tas cilvēks vispar vēl ko dara.Tālāko likteni nezinu. Tā ir mācība, ka pie galvas problemām ir jādomā vissliktākais un ļoti nopietni jāapsekojas.



Edited 1 time(s). Last edit at 05.06.2010 19:32 by Mazdakteris1.
Re: Cista galva
09.06.2010 03:06
Paldies,atvainojos,ka aarstus nosaucu par infantiiliem...,jo cik noprotu,juus sheit megjinat rast risinaajumus,lai mus buutu ok.
Lol,meegjinaashu tev iisi uzrax,kaa sheit aarstee(u.k.)
Aizvedu vienu cilveeku uz slimniicu(galvas trauma,bez bruuces)nogaidiijaam tur ap 5stundaam,aarsts vinju uzklausiija,izrakstiija paracetamolu,aizsuutiija prom,pat neuznjemot rentgena uznjeemumu.Naakamajaa dienaa vinjsh aizgaaja pie Lietuviesha aarsta,sleedziens-zemaadas asinsizpluudums,(vinjai nav licenzes maajas apstaakljos aarsteet,bet reaali vinja straadaa slimniicaa)
Speeleejot bumbu dzjekam kkas notiek ar celjgalu,aizvedam uz to pashu slimniicu,rentgenu neuznjem,izraksta paracetamolu,aizsuuta prom a vinjs noseezh maajaas divarpus nedeeljas,jo nevar pat paiet..........(zinu taadu gadiijumu daudzvairaak nekaa to,ka kaadam buutu paliidzeets,pret angljiem gan jau,ka citaadi izturas)
Latvijaa lielaako dalju paarbaudes esmu veicis par maksu,jo gaidot nosuutiijumu lai kkur tiktu ir tik pat ilgi kaa ar kaajaam lidz karpatiem.........un juus jau protams noprotat cik liela summa uzbliist,vnk ir baigaa skrobe,ka tu visu naudu atloki kasei,bet aarsts tik norausta plecus un aizsuuta pie cita,un taa tik pa apli es dancoju,bet man tak no taa labaak nepaliek,simptoni tik turpina smiineet un dariit savu!!!!!!!!

Mazdakteris1........vai esi dzirdeejis kko par Dr.Solomatina acu rehabilitacijas un redzes korekcijas centru uz Elizabetes 75,otrais staavs.
Pirms stradinjiem redzi paarbaudiiju aarpus riigas,vinja man uzreiz teica,ka redzi nospiezh pakausii atrodoshaa cista.
Stradinjos paarbaudiiju atkaartoti redzi,a vinji saka,ka man ir redzes muskulji atslaabushi,tapeec arii miglojaas taa.Prasiiju kaads ir risinaajums??????vinji man uz lapas uzziimeeja ap 20 cm ovaalu,ovaala centraa novilka liniiju un uzlika uz taas dazhus punktinjus,tas esot jaapieliek pie degungala un un jaaskataas uz tiem no saakuma uz beigaam un otraadi,palikshot labaak....stipri shaubos vai vinji apskatiija rezonanses,vai angiograafijas bildes
Es pat neziinaaju ko dariit,saakt skalji smieties,vai raudaat par shaadu naivu recepti!!!!!!!!!!!!

Veel man buutu viens jautaajums,kursh buutu zinosh aarsts lai vareetu man saprotamaa valodaa izstaastiit galvas rentgenuznjeemumu noziimi,nevis runaat par valsts nogrieztajiem liidzekljiem un citaadaam lietaam ka neatiecas uz manu veseliibu.K..... kundzes jau zinu no Str...
Piedodiet par tik garu veestuli.
Buushu pateiciigs par jebkuru iformaaciju.
Re: Cista galva
19.12.2014 19:54
Mārtiņ, kā Tev ar to cistu tagad?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 12?
Ziņa: