acs spiediens

Aizsāka acsss 

acsss
acs spiediens
19.04.2010 20:40
Labdien!
Man mērīja acs iekšējo spiedienu. Vienai acij ir 27 - 28 un otrai 29. Šāds nemainīgs spiediens turās jau otro gadu. Vai tas nozīmē, ka man jau ir glaukoma? Man ir 29 gadi. Vai tomēr vēl var kaut ko glabt, vai šis spiediens nenozīmē uzreiz glaukomu. Vispirms arodārsts neko neteica, vēroja, mērīja, bet tagad saka iet pie ārsta. Līdz ārstam esmu ļoti satraukta. Varbūt varak ko pateikt? Redze krasi nav pasliktinājusies. Vai glaukoma ir ārstējam vai tas nozīmē ka palikšu akla?
Re: acs spiediens
20.04.2010 00:40
Par tiem skaitļiem neko nekomentēšu bet paaugstināts acs spiediens pats par sevi nav glaukoma. Tās ir divas dažādas lietas. Paaugstināts spiediens gluži vienkārši veicina glaukomas attīstību...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: acs spiediens
20.04.2010 05:26
P spiediena arstesana atkariga no iemesla.
Tie ir vairaki, ari likvora irigacijas traucejumi delj tilpuma procesa galvaskausa dobumaa, vielmainjas, u.t.m.l.
Atteces celju blokade,spazmas, parmeriga skidruma produkcija u.t.t.
pingvins
Re: acs spiediens
20.04.2010 07:31
Vai gadījumā nav astigmātisms? Man pirmo reizi mērīja spiedienu acīs 21 gadu vecumā, un arī sabaidīja, teica, lai eju pie ārsta, kas teica, ka ir astigmātisms- kaut kāds radzenes defektiņš- un lai normāli redzētu, acij ir dikti jāsaspringst, tāpēc rodas spiediens.To koriģē ar brillēm,kurās liek kkādas cilindriskās lēcas. Nu kaut kā tā.
acsss
Re: acs spiediens
20.04.2010 08:21
Paldies! Domājat, ka ir iespēja, ka man nemaz nav tās glaukomas?
pingvins
Re: acs spiediens
20.04.2010 09:16
Nu kāpēc uzreiz glaukoma??? Aizejiet pie ārsta, viņš visu izskaidros. Un mūsdienās ārstē pat to!
acsss
Re: acs spiediens
20.04.2010 10:04
vienkārši internetā salasījos, ka ja acs spiediens ir augsts, tas nozīmē, ka tur jau glaukoma, cita iemesla kāpēc pāaugstinās tas acs spiediens neesot u.tt. Tagad līdz'ārstam vēl ilgi, bet naktis jau negulētas.
Re: acs spiediens
20.04.2010 14:45
Nomierinies, nevajag visādu figņu lasīt...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: acs spiediens
20.04.2010 15:01
tiešām nomierinies. ja arī būtu tā glaukoma, tas nav vēzis, multiplā skleroze vai citas lietas.
es zinu 80 gadus vecu kundzi, kurai bija glaukoma, izoperēja, viņa dzīvo aktīvāk par jaunajiem, lasa bez problēmām utt., vēl nesen strādāja, darbs ar redzi saistīts, visu mūžu tādā jomā darbojusies.
ja man būtu šitāda situācija, es censtos tik pie ārsta ASAP.

nekas nav stulbāks par neziņu.
acsss
Re: acs spiediens
20.04.2010 18:35
Es baidos, ka ja man ko tādu atrod, nevarēšu mašīnu vadīt.
Re: acs spiediens
20.04.2010 19:44
Tun ar acīm pedāļus spied vai stūri grozi? :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
acsss
Re: acs spiediens
21.04.2010 10:41
Mani pierakstīja pie ārsta uz 26.05.2010. kā domājat ar savu acs spiedienu es varu gaidīt līdz šim datumam vai vajag ļoti steidzami meklēt kaut ko par papildus samaksu?
Re: acs spiediens
21.04.2010 10:48
uz poleni iesi? ej tur, kur ir aparatūra, lai var kārtīgi visu apskatīt. polenē var omes iet izrakstīt lasāmās brilles.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 2?
Ziņa: