Izkārnījumi

Aizsāka leila 

Izkārnījumi
25.04.2010 13:04
Labdien! Man dažas diena ir tumši izkārnījumi, bet nekādu asiņu nav,tikai tumša krāsa. Agrāk tā nebija. Ēdu normāli, svars normāls,nekādu draudošu pazīmju par problēmām ar kuņģi nemanu. Jautājums sekojošs - vai man tiešām uzreiz jāskrien dēļ tā pie ārsta? vai tas var būt arī no kā cita? Jo kā jau minēju, man nekādu problēmu nav. Gribu zināt tikai to, vai ir vēl iemesli izkārnījumu krāsas maiņai. Dzelzs preparātus nelietoju, tikai vitamīnus.
Re: Izkārnījumi
25.04.2010 13:40
Vieni otri vitamīni arī var krāsot. Varbūt kaut ko tādu ēd... Ja viss ir labi, var arī nesteigties pie ārsta bet nu tas ir katram pašam jāizlemj...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Izkārnījumi
25.04.2010 16:17
Jā, man jau nav zināms, kas vēl var krāsot. Bet šeit internetā palasot, sanāk tā, ka pie katra nieka ātrie jāsauc. Tāpēc arī es sāku satraukties. Gastrīts man jau sen, bet nav sliktas pašsajūtas nemaz. Nu tad jau varbūt daudz citu iemeslu, kāpēc man tie izkārnījumi tādi. Paldies par atbildi.
Re: Izkārnījumi
25.04.2010 20:39
Vēl atkarīgs no tā, cik jums gadu. Ja esat jauna, tad attiecīgi mazāk par ko uztraukties. Un vispār par kādu kaku tumšumi ir runa. Asiņu piejaukums dod gandrīz pilnīgi melnu krāsu. Ja vienkārši tumši, varbūt ne visai labi iziet vēders un kakas pārāk ilgi kavējas iekšā. Bet es daru tā. Ja nejūtu neko sliktu tad vienkārši vēroju sevi. Ja ir slikti tad sāku domāt par ārsta apmeklējumu. Ja ļoti slikti tad atguļos. Ja ļoti, ļoti slikti tad saku sievai lai nes bļodu... Ja ļoti, ļoti, ļoti slikti, tad jāsauc ātros... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Izkārnījumi
26.04.2010 08:47
Man ir 32 gadi. Nu sliktas dūšas no rītiem man ir pierasta lieta, ar to esmu apradusi, jo tas jau gadus 10, tas no gastrīta. Man tā neliekas melna krāsa, bet gan ļoti tumši zaļa. Bet vēl pavērošu kas notiek un ja būs slikti, tad nu mēģināšu vai nu te pie daktera vai nu būs jādodas uz Latviju...
Re: Izkārnījumi
26.04.2010 13:09
Vispār skaitās, ka zaļganu nokrāsu kakām dod palielināts žults daudzums bet pastāv uzskats, ka tur pie vainas var būt arī vēdera aizcietējumi.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Izkārnījumi
26.04.2010 19:05
Cik ilgu laiku tādi izkārnījumi drīkst būt? Un kad par tiem būtu jāsāk satraukties?
Re: Izkārnījumi
26.04.2010 19:20
Nu nav tak tāda norma cik ilgi var būt kaut kādā krāsā. Tu ko, no viņiem fekāliju lelli lipini, ka Tevi tā krāsa tā uztrauc? Apēd kaut ko kas kaku krāso vai ar raksturīgām sēkliņām pataisa un pavēro kad parādās kakā. Ja dienas 3 jāgaida uz to tad skaidrs, ka tā kaka nebūs gaiša...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
leila
Re: Izkārnījumi
26.04.2010 19:43
Nē, vienkārši agrāk tā nav bijis, tāpēc satraucos un ir arī slikta dūša nedaudz, bet man doma, ka no gastrīta. Tik gribēju konsultāciju. Bet jau rodas jautājums, vai šajā forumā man atbild ārsts vai nē?
Re: Izkārnījumi
26.04.2010 21:45
Nu, ja tā ir lieta kas Jūs patiešām satrauc tad dodaties vien pie ārsta. Kaut gan, kā Jūs sākumā rakstijāt - dažas dienas, Tā nav problēma.
Es neesmu ārsts bet vispār ārsti šajā forumā ir liels retums. Tas attiecas uz praktiski uz jebkuru forumu izņemot tos kuri pieder kādam ārstam vai ārstniecības iestādei jo tur atbilde parasti ir viena un beidzās viņa ar frāzi, ka Jums jāierodas uz vizīti...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
leila
Re: Izkārnījumi
27.04.2010 08:13
Jā, esmu kļūdījusies, tad jau šeit raksta tādi paši bez ārsta diploma, kas tikai domā, ka visu zin. Es iesākumā sapratu, ka šis ir forums, kur man padomus nedos sekretāre jeb datorspeciālists sakarā ar medicīnu... Jā žēl gan...
Re: Izkārnījumi
27.04.2010 11:29
Neskumsti. Daudziem tomēr tas palīdz. Un dažreiz ir pat labāk, ka atbildētājs nav diplomēts ārsts...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Izkārnījumi
18.03.2015 14:12
labdien,man ir tada problema,reizem izkarnijumi ir zalganigi,tagad otro dienu,edu tikai darzenjus un uztura lietoju daudz dilles.sap kreisaja un labaja sana reizem tadas duroshas sapes un velkoshas zem ribam lejas dalja,nieres tas nevaretu but,man divi gadi atpakalj bija speciga trauma tajas vietas,acis ir normala krasa,dzeltenumi nav,loti esmu ztraucies,daudz nervozeju,maz edu un gulju maz.dzivoju anglija,nodevu asinis gan aknam un nierem ,arsti saka ka vis kartiba,bet vinjiem te nevar ticet,cik esmu dzirdejis atieksme pret pacientiem loti neviziga,visam kaitem paracetamols.ar muguru jau mocos vairak ka gadu kreisaja sana ,bet ar labo sanu dazus meneshus,stradaju fizisku darbu caurveja.tagad pasutiju b6 un b12 vitaminus.vai man ir pamats uztraukties?man 37 gadi,185cm un 83,5 kg
Re: Izkārnījumi
18.03.2015 15:47
Labdien. Ir jāapseko muguras skiemeļi.DT vai vismaz rentgens. Bieži tas arī ir iemesls sāpēm. Vēdera problēmas ir cita opera. Samazināt zaļumus un skatīties. Balasta vielas (rupja barība) arī var izsaukt zarnas sieniņu iekaisumus .Barībai jābūt maigai. Pagaidām izslēgt asumus,saldumus,gāzētus dzērienus. Mugurai un starpribu nerviem , tiešām pats nekaitīgākais ir Paracetamols. Nerviem labāk B grupas vitamīnus. Tomēr B -12 jābūt mazākās devās. Btrivits,Neiromulti u.c. no tās grupas. Un nakti varētu kādu antihistamīnu. Teiksim Tavegilu.
Tomēr labāk ir braukt uz Latviju un apsekot muguru.
Lai veiksme un veselība.
Re: Izkārnījumi
19.03.2015 09:59
Madam leila, Jūs ir kaut kur redzējusi kādu ārstu, kas alkst bez maksas aplūkot šādu delikātu Jūsu tēmu?

Forumi ir labas vietas, kur cilvēki izlīdz cits citam ar padomu. Kam der, kam neder. Tāda dzīve.

Citādi Jums kā personai, kam sekretāte un datorspeciālists ir dziļi nicināmas profesijas, steidzami jādodas pie kādas profesūras. Dzīvē gan bieži izrādās, ka jebkuras profesijas "profesionāls" pacients savā jautājumā ir gauži zinošāks par ārstu, un daudzi ārsti no viņiem pat nekautrējas mācīties. Varbūtiņ nokāpiet no saviem augstumiem jau laikus.

Mēs ar Mazdakteri gan esam jau nodienējuši mediķi ar zināmu pieredzi, ko arī šeit izliekam, bet ku! ir medicīnas entuziasts, turklāt visnotaļ saprātīgs cilvēks, bet domāju, ka vismaz Jums noteikti nevajadzētu kautrēties no vietām, kur var atdot glītas summiņas, no ādas krēsliem uzgaidāmajās telpās un kolonoskopijas maigas mūzikas pavadībā, kad Jūsu daiļo rociņu pieturēs glīta māsiņa...

Iedomājieties, kaut kāda tur sekretāre (vai Maksimas pārdevēja)....



Edited 1 time(s). Last edit at 19.03.2015 10:50 by Runcene.
Re: Izkārnījumi
19.03.2015 10:25
Es sarunā nejaucos tāpēc, ka nav izpildītas minimālās prasības. Dzimums,augums,svars,vecums.Vai ir aplikta mēles sakne?
Cik ferum(dzelzi) satur tie vitamīni? Ja ir lielas devas un regulāri arī mazas devas , tad fekālijas var kļūt tumšas. Bet ja nav sāpes vēderā, asinis uz poda, gļotas apkārt fekālijām, tad domāju, ka vajag gulēt mierīgi. Vēl var pamērīt vakara t* .
Gastrīts ir jāārstē ļoti nopietni. Sevišķi ja ir atrasta Helikobaktērija.Pie tā nedrīkst pierast!
Lai veiksme un veselība.
dille
Re: Izkārnījumi
29.06.2016 12:40
Ja organisms nespēj pārstrādāt dilles, cilvēkam esot 34 gadu vecumā, tobiš kāda iznāk ārā kā tikusi apēsta - tam ir jāpievērš uzmanība?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 8?
Ziņa: