Apsārtusi ādīņa! Lūdzu palīdziet

Aizsāka Valērijs 27 

Valērijs 27
Apsārtusi ādīņa! Lūdzu palīdziet
28.04.2010 12:05
Labdien,

Man ir 28 gadi. Vīrietis. Nesen mums piedzima bērniņš (4 meneši), bet pec grutniecibas atkaljās, ka sievai grutniecibas laikā vai arii pec dzemdibam ir paradijusies trihamanoze ja nemaldos (uz t burta bija, bet varbut kaut kas cits, sieva neatceras,jo teica kaut kadu latinisko nosaukumu ), tapec paradijas čuliņas pec dzemdībām un ilgi dzija. Grūtniecibu un dzemdibu laikā bieži ko tadu varu dabūt, tā vismaz teicis ārsts. Ar specialam zalem un svecītēm viņa to atri izarsteja un atkartota parbaudē vairs neko nekonstatēja, man toreiz lika izdzert specialas zales profilakes pēc, jo arsti pieļāva ka man arī kaut kas tads varetu būt. Toreiz man nekadi simtomi nebija, bet nesen man parādijas liels dzimumlocekļa priekšādiņas apsārtums, pec kā sekoja ka nonāca āda no priekšadas un dzimumlocekļa galviņas. Mums bija tāda smēre kā Clotrimazolum, ko es sāku smērēt. It kā palidzēja. Pēc nedeļas aptuveni piesārtums pazuda un kļuva gandriz neredzams. Pagaja 2 nedeļas un atkal sārtums parādijās, sāku uzreiz smērēt smēri, bet paris dienas bija ļoti nepatikami, bet sārtums nogājis pa visam nav. Runātjot par otro reizi kad parādijās - tad pamanīju, ja izmantojam prezervatīvu un nav orālais seks, tad apsārtums gandriz nav, bet kad vairakas reizes bija bez prezervatīva, tad apsārtums atkal parādijās. Sajūta ir mazliet dedzinoša pie priekšādiņas un tas arī viss, nezinu vai iet pie ārsta vai nē, jo ja pāris dienas nav dzimumkotakta, tad apsārtums sāk pazust, bet turās diezgan ilgi. Nekas agrāk tads nav bijis un dzimumkontakts arī ir normals, kā pirms tak, kad nekadu problemu nebija. Šobrīd man ir otrā reize kad ir apsārtums un lenām samazinās, bet dedzinoša sajuta ir joprojām,bet nevaru būt drošs ja pazūdis, tad vai atkal neparadisies pec briža? Lasu forumus, domaju vai nav kaut kada senite vai kas, bet pie arsta nevaru saņemties vel aiziet...
Re: Apsārtusi ādīņa! Lūdzu palīdziet
28.04.2010 20:10
Pie ādas ārsta ir jāaiziet. Viņš ir speciālists. Zem nevainīgām lietām var būt arī nopietnas.Ja nepalīdz vanniņas ar rozā krāsas Kālija permanganāta šķīdumu un Clotrimazols, kas lietots vismaz 3/5 dienas, tad ie jāiet pie speciālista.
Cieņā.
Kā Tev izgāja ar apsārtumu, vai pie daktera pabiji, ja jā, ko teica?
Aizgāju beigās pie uraloga, šis paskatijas un teica ka izskatas pec traumatisma... izrakstija zales borax glycerin, kas jasmeree.. it kā lenam labak paliek, bet pilniba nekas nav pargajis. Sievai ieteica aiziet parbaudities - aizgaja un daktere saka ka pec dzemdibam paradijusies piena sēne... Tas arii izskaidro kapec 2treiz viss atsākās, jo bija kontakts bez gumijas. Galvenais ka sievai nekadas pazimes vispar nebija... abi izdzeraam zales... tagad joprojam turpinu smeret to borax, dažas dienas liekas ka paliek labāk, bet kopumā varu teikt ka pargajis viss 100% vel nav. Kaut gan nu jau bus paris nedeļas pagājušas
Re: Apsārtusi ādīņa! Lūdzu palīdziet
18.05.2010 16:03
Ir novājināta imūnā sistēma un nepieciešams padzert vitamīnus.Vislabāk ja lietosiet svaigi spiestas sulas un to darīsiet vismaz 3 mēnešus.Tagad var sablenderēt visu kas zaļo mums zem kājām.Ja variet atļauties ieteiktu Formula99,vai Ēģiptes melno ķimeņu eļļu.http://www.citadieta.com/category/produkti/imunitatei/
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 4?
Ziņa: