kā pieskaras-tūlīt zilums.

Aizsāka koce 

Man 21gads, nesen ieveeroju, ka rodas zilumi, man knapi pieskaroties aadai, par iekniebšanu vispār nerunājot,lūdzu gaidīšu kādu atbildi.Paldies.
Re: kā pieskaras-tūlīt zilums.
15.05.2010 11:19
jāuztaisa asins analīze, vai viss ir oki ar trombocītiem utt. ja asins analīze būs kārtībā, tad, iespējams, tas ir dēļ kapilāru trausluma, un var lietot, piemēram, askorutīnu (protams, pēc konsultācijas ar ģimenes ārstu).
Re: kā pieskaras-tūlīt zilums.
15.05.2010 11:36
medikamentus nekādus nelieto?
Es neko nelietoju, esmu ārzemēs,agrāk tam nepievērsu uzmanību, bet pēdējā laikā izjūtu arī nogurumu, norakstīju to uz pavasari.
Re: kā pieskaras-tūlīt zilums.
15.05.2010 21:36
...ljoooti dereetu asinsanaliizi uztaisiit...
mariii
Re: kā pieskaras-tūlīt zilums.
15.05.2010 22:37
man arī ir tā-kur piespiež pirkstu stiprāk,tā zilums ,pirksta gala lielumā,un vai tad tas ir ārstējams?
Re: kā pieskaras-tūlīt zilums.
16.05.2010 00:12
...lai zinaatu, vai tas ir aarsteejams, ir jaauzzin, kas tas ir... un to uzzinaat LJOOOTI buutu veerts, jo iemesli var buut kaa visai nevainiigi, taaa ljooooti nopietni...
Durrhurr
Re: kā pieskaras-tūlīt zilums.
17.05.2010 01:58
Varbūt tas ir kas līdzīgs šim? http://en.wikipedia.org/wiki/Dermatographism

"Dermatographic urticaria (also known as dermographism, dermatographism or "skin writing") is a skin disease seen in 4–5% of the population and is one of the most common types of urticaria,[1] in which the skin becomes raised and inflamed when stroked or rubbed with a dull object."
Re: kā pieskaras-tūlīt zilums.
17.05.2010 05:13
Nezinu,kaa nu tur ar dermatologiju, bet vispar asinsanalizes ir javeic.
Asins analize parastaa ar mashiinu.Trombociti, trombocitokrits, er rinda.
Leikocitu diferenceta formula un apraksts asins sunam- ar mikroskopu.
Koagulogramma/obligati/.
Trombocitu skaits ne vienmer tiesi korele ar vinu agregacijas speju.
Tadel trombocitaras rindas traucejumi var but ari pie normala vinu skaita.
Recesanu loti labi parada Duke tests, auss lipina iedur un novero laiku,kura asins parstaj no bruces izdalities.
Kapilaru ari sieninas var but trauslas.
Limfatiskas sistemas slimibas/ seit diezin vai buus/.
Par dermatologijas iemesliem nemacesu sobrid teikt.Par to attiecigiem spec. jajautaa.
ta tas ir
Re: kā pieskaras-tūlīt zilums.
17.05.2010 09:26
man jau 48 gadi un cik sevi atceros vienmēr esmu staigājusi ar zilumiem,jo pat pēc seksa,uz kājām,rokām ir "pirkstu nospiedumi"
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 18?
Ziņa: