Sāpes vēderā

Aizsāka Pacients 

Sāpes vēderā
22.05.2010 16:34
Sveicināti!
Esmu saskāries ar ļoti nepatīkamu/sāpīgu problēmu. Vakardien sajutu lielu bezspēku un nogurumu. Visu dienu bija nelāga sajūta vēderā un pašā vakarā, kad sāku jau svīst, izmērīju savu ķermeņa temperatūru - 38,8. Vainu novēlu uz saindēšanos, jo tās dienas rītā bija apēdis vienu kumosu ieskābuša krēma produktu. Tad nu visu vakaru nogulēju gultā, iedzerot 4 tabletes aktivēto ogli, 200ml "Smecta" un 200ml ūdens ar izšķīdinātu vitamīna C tableti. Naktī visu laiku modos augšā, jutu sāpes vēderā. Pagulēt īsti normāli nespēju, šorīt biju pamodies jau plkst 7:00. Un jau kopš tā laika man līdz pat šim brīdim ir sāpes vēdera centra rajonā ar aptuveni 10 minūšu intervālu, dažubrīd pat ir biežāk, ja veicu kādas kustības vai staigāju, tādēļ cenšos vairāk gulēt gultā. Sākumā sāpes šķita līdzīgas kuņģa sāpēm, kādas ir ilgāku laika posmu neēdot, taču arī kaut ko uzēdot, sāpes nepārgāja. Protams, uzēst diez ko daudz nevaru. Pa šo laiku ir sajūta, ka sāpju rajons ir nobīdījies mazliet zemāk. Pa dienu esmu izdzēris 3 krūzes "Smecta" un pus litru ūdens ar C vitamīnu. Arī divas krūzes kumelīšu tējas, bet sāpes šķiet nerimstās. Vēdera izeja ir sašķidrināta, bet, salīdzinoši, ļoti reta un minimāla.
Varbūt kāds pēc simptomiem spēj sniegt kādu noderīgu padomu? Ļoti labprāt to uzklausīšu.
Paldies jau iepriekš!
Re: Sāpes vēderā
22.05.2010 17:53
Domāju, ka tā arī varētu turpināt un vērot kas būs tālāk. Dzert vajag daudz. Oglīti arī var ik pa laikam uzkost. Ņemot vērā iespaidīgo temperatūru, domāju, ka vīruss... Taču ķirurga konsultācija nebūtu par skādi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Sāpes vēderā
22.05.2010 21:41
Paldies, ku! Patlaban šķiet, ka sāpes patiešām ir samazinājušās. Jāskatās, kas darīsies naktī. Ceru uz to labāko.
Lai Tev veicas!
Re: Sāpes vēderā
23.05.2010 00:20
Paldies...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Sāpes vēderā
23.05.2010 21:17
Pie šķidras vēdera izejas lietot "C" vitamīnu nevajag. Es ieteiktu ātri nokļūt pie ķirurga. Pēc tam konsultēties ar infektologu.Aktīvo ogli pie saindēšanās vajag dzert uzreiz 8 un pat vairākas . Sakošļāt līdz putriņai un uzdzert pusglāzi ūdens.
Ja ir saindēšanās, tad līdz vakaram ēst nevajadzēja. Tikai lietot daudz šķidruma.Kumelīšu tēju spēcīgāku (2 paciņas).
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 9?
Ziņa: