dzimumzīmes

Aizsāka ilitaaaaaaaa 

ilitaaaaaaaa
dzimumzīmes
27.05.2010 15:00
Pēdējos gados katru gadu parādās ļoti daudz jaunu dzimumzīmju. Tās diezgan strauji sāk palielināties plašumā. parādījušās arī koši sarkanā krāsā, kādas ipriekš nav bijušas vispār.
Ko darīt?
Re: dzimumzīmes
27.05.2010 16:50
Noteikti jāaiziet pie dermatologa, lai pārbauda.
Re: dzimumzīmes
27.05.2010 17:14
Es ar sāku strauji apaugt ar dzimumzīmēm.
Viena ir sarkana. Tāda, ka šķiet zem ādiņas ir asinis apkašā. Tā man dara raizes//// Bet viņai nu jau gadu nav izmaiņu, tapēc atliku gājienu pārbaudīties.
Man te daži saka, kamēr netraucē, tikmēr lai neejot.... Jo, ja sākšot viņu aiztikt, varot sākties problēmas.
Re: dzimumzīmes
29.05.2010 01:07
ir taču dermatoskops, var aiziet un pārbaudīt visas savas aizdomīgās dzimumzīmes, lai sirds mierīga...
Re: dzimumzīmes
29.05.2010 12:20
Tā sarkanā visdrīzāk nav dzimumzīme, bet gan hemangioma. Ar lāzeru var noņemt, ja traucē, nesāpīgi un arī nav dārgi. (max 15Ls)
Re: dzimumzīmes
29.05.2010 13:39
poga Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tā sarkanā visdrīzāk nav dzimumzīme, bet gan
> hemangioma. Ar lāzeru var noņemt, ja traucē,
> nesāpīgi un arī nav dārgi. (max 15Ls)



Paldies par nosaukumu, es nezināju. It kā jau manējā neliela..... Bet nu paskatoties googlē, užas kādi attēli. Negribu neko tādu piedzīvot. Kā saņemšu savu Veselības apdrošināšanas polisi, tā aiziešu pie ārsta.
ilitaaaaaa
Re: dzimumzīmes
29.05.2010 14:57
Tur jau tā lieta, ka tās ir vairākas, nevis viena. Parētu būt jau kādas 10 uzradušās.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 7?
Ziņa: