Temp pēc potes

Aizsāka Mateus 

Temp pēc potes
07.06.2010 12:32
Tēma vienkārša. 1.5gadu vecam bērnam uztaisīja encefalita vakcinu.
pēc nedēļas pacēlās temp līdz 40 grādiem. Bērns neko nēēd, caureja, vemj. Tagad 4.diena. temp 38 grādi. Slimnīca uztaisīja analīzes un tās uzrādija paaugstinatus leikocītus. Slimnīcā pateica, ka viss skaidrs - rota vīruss un sāka dot kaut kādas antibiotikas (kopš kura laika rota vīrusu ar antibiotikam ārstē?). Bērns neko neēd un guļ pie sistēmas.

Tas tiešām var būt rota vīruss, vai tomēr komplikacija no potes un jāved labāk uz infektoloģijas centru?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Temp pēc potes
07.06.2010 14:02
1,5 gv beernus neaarstee infektologjijas centraa
Re: Temp pēc potes
07.06.2010 14:03
Nu ok... :D
Es to tā... nu lai skaistak izskatas :D
Bet reāli ko Tu komatēn darītu? Ticētu, ka roterdams, vai vestu uz Rīgu...kur nu ved sīkos?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Temp pēc potes
07.06.2010 14:06
Siikos ved uz Vieniibas gatves 14. nodalju (ar Rota viirusu). Nedeelju peec potes- es ticeetu, ka Rota, biku par veelu reakcijai no potes. Riigaa gan shiem taisa arii analiizes uz rota, pieljauju, ka perifeerijaa diagnozi nosaka "uz aci"... Bet aarsteeshanaa tas taapat neko nemaina...
Re: Temp pēc potes
07.06.2010 14:10
Skaidra doma

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Temp pēc potes
07.06.2010 18:59
Ja runa ir par vīrusu tad tam jau tik un tā neko neizdarīsi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Temp pēc potes
07.06.2010 20:28
laba lapa par vakcināciju www.pote.dabas-berni.net iesaku apmeklēt
Re: Temp pēc potes
07.06.2010 21:06
Priekš kam man to apmeklēt?
Pats arī apmekle ;) Es zinu kas tas ir un ja nejaucu, Tu nepareizi linku uzrakstiji :D
Neesmu no sazveerestiibas teoriju piekriteejiem.

Vienigi par erchu encefalitu gan NEVIENAM neredzu jeegu poteeties, jo pote negarantee imunitaati. Pazinju lokaa cilveeks koma guleja ar visu poti :) Bet nesaskatu tajaa nekaadas sazveerestiibas. Vnk bizness. Labaak protesteet pret baznicas iekaartu, kas ir vel lielaaks bizness.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 24?
Ziņa: