Kā samazināt bilirubīna daudzumu asinīs?

Aizsāka Pacients 

Kā samazināt bilirubīna daudzumu asinīs?
08.06.2010 20:48
Sveicināti!
Pirms vairākiem gadiem man konstatēja Žilbēra sindromu. It kā nekas traks, nekas kaitīgs, aknas vienkārši izdala vairāk bilirubīnu (bet nesaprotu, kāpēc?).
Šķita, ka tas nevienā brīdī man dzīvē nemaisīsies pa kājām, bet tomēr atradu vienu vietu, kur maisās gan - vēlos savā 18. dzimšanas dienā kļūt par asinsdonoru un, sazinoties ar VADC, laipnā konsultante apjautāja trīs ārstu viedokļus, līdz visi kopā nonāca pie secinājuma, ka ar paaugstinātu bilirubīna daudzumu asinis nodot nevaru (pateicu, ka pēdējās analīzēs bilirubīna rādītājs bija 43 vienības, šķiet, ka norma ir <15). Pateica, ka līdz kādām 20 vienībām vēl varētu to pieļaut.
Varbūt ir tomēr kāds veids, kā būtu iespējams samazināt bilirubīna daudzumu asinīs? Tā kā bilirubīns pastiprināti izdalās pie slodzes, stresa, tad saprotams daudz miega, atpūtas, mierīga dzīvošana. Bet varbūt tomēr vēl kaut kas? Kādi pārtikas produkti?
Paldies!
Re: Kā samazināt bilirubīna daudzumu asinīs?
08.06.2010 20:54
A prieksh kam samazinaat?
Norma ir vienam 5 otram 15
Dzeltens manupraat pie kaut kaada simtinja tikai paliek ne?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kā samazināt bilirubīna daudzumu asinīs?
08.06.2010 21:20
Nu es taču uzrakstīju. :) Asinsdonors vēlos būt, bet paaugstinātā līmeņa dēļ es to nevaru. :|
Re: Kā samazināt bilirubīna daudzumu asinīs?
08.06.2010 21:22
Tak arī nevarēsi. Nekad. <--jeb mosh tomeer shitie driixt?
Mana māsa arī nevar un nevarēs, jo bērnība izslimoja tuberkulozi.
Un kas tā par mistisku vēlmi nodot asinis, ka pat esi ar mieru sevi dušīt? Tiešām ta iedarbojas taas reklāmas?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 08.06.2010 21:28 by Mateus.
Re: Kā samazināt bilirubīna daudzumu asinīs?
08.06.2010 21:38
Asinis ir neaizvietojamas, tās kādam var glābt dzīvību, bet man tās atjaunosies (un tas ir arī veselīgi). Nemaz nezinu par kādām reklāmām Tu runā, jo VADC aicinājuma reklāmas nemaz neesmu redzējis, vienkārši vēlos. :)
Re: Kā samazināt bilirubīna daudzumu asinīs?
08.06.2010 21:44
To arī laikam var attiecinaat kaadai maanijai.
Nodot vari taapat. Nesaki par bilirubinu neko ;) Un atstaaj sveshu kontakttaalruni. Buusi nodevis asinis un ja zvaniis Tev, nesazvaniis :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kā samazināt bilirubīna daudzumu asinīs?
08.06.2010 22:12
Es ceru, ka Tu joko. :D
Ja mazulim ielaistu asinis ar augstu bilirubīna daudzumu, tas viņam kaitētu daudz vairāk nekā pieaugušam cilvēkam.
Re: Kā samazināt bilirubīna daudzumu asinīs?
08.06.2010 22:36
Vinji nekur neielaistu.
Taas asinis ko savaac busos, visas tiek paarbaudiitas. Un ne jau tikai uz bilirubinu.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kā samazināt bilirubīna daudzumu asinīs?
09.06.2010 18:35
Nu ok, neielaistu. Bet tad jau nav jēgas nodot. :/
Kādam nav tomēr zināms kāds veids kā samazināt to daudzumu īslaicīgi?
Re: Kā samazināt bilirubīna daudzumu asinīs?
09.06.2010 19:30
Tev vajadzetu pakonsultēties ar hepatologu. Varbūt tu vari nodot asins frakcijas.Pajautā.
Kādā nokrāsā tev ir āda? Acu baltumi ,ja viņus apskata dienas gaismā? Kādā krāsā fekālijas? Laikam te palīdzet nevarēs.
Ir sūdzibas, ka pēc ilgstoša dabīgā piena lietošanas fekālijas kļust gaišas. Tas varētu nozīmet, ka aknas netiek galā ar piena taukiem. Varētu būt, ka tajā laika bilirubīns asinīs krītas. Bet tas ir mans pieņēmums, kas var neapstiprināties. Būšu priecīgs ja paziņosi eksperimenta iznākumu.Pēc burkānu ēšanas lielos daudzumos āda kļūst dzeltenīga. Burkāni satur "A" vitamīna komponentu. Tas savukārt , liek spēcīgāk stradāt aknām.......Izslēdzot no ēdienkartes karotīnu saturošus produktus ( oranžās krāsas) , varētu samazināt šo procesu. Arī tas ir tīri mans pieņēmums. Asinis ir šķidrums. Ja tu pastiprināti lietotu šķidrumu pirms analīzēm, tad varbūt arī bilirubīna koncentrācija būtu mazāka. Ir citi veidi, ka tu varētu palīdzet slimajiem.Kļūsti par sanitāru, ārsta palīgu, medmāsu,ārstu. Veiksmi.



Edited 1 time(s). Last edit at 09.06.2010 19:31 by Mazdakteris1.
Nesaprotu, ja nodotās asinis kādam var kaitēt, tad kāpēc tās būtu par visām varītēm jānodod!? Ja nevar šādi palīdzēt citiem, palīdz kā savādāk. Iespēju taču tik daudz!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 9?
Ziņa: