kā samazināt holesterīnu (efektīgi)ar tautas līdzekļiem?

Aizsāka pieneniite 

Esmu tieva, ēdu pareizi, sportoju mēreni, bet holesterīns augsts.Esmu pārdzērusies visu mammu dabu, bet kā nekrīt , tā nekrīt.Cipars 8,2
varbūt itr kada neizprovēta recepte, ko kāds varetu ieteikt un būtu tiešām rezultāti.
mazak est galu vai atteikties no tas vispar! Mazak est sieru, pienu, olas...
Re: kā samazināt holesterīnu (efektīgi)ar tautas līdzekļiem?
10.06.2010 09:17
Ir tāda ģenētiska lieta, kad holesterīns ir augšā un viss - dabūt to normā var tikai lietojot medikamentus,
Re: kā samazināt holesterīnu (efektīgi)ar tautas līdzekļiem?
10.06.2010 10:19
Sports, zaļumi, homeopātiskajā aptiekā ir tādas cholesterinum compl. - lai veicas!
Re: kā samazināt holesterīnu (efektīgi)ar tautas līdzekļiem?
10.06.2010 10:37
Viennozīmīgi dārzeņu sulas. Man bija 7.7, nodzinu līdz 4.4, gadus 6-7 tā arī turējās, jo dzēru sulas, šogad noslinkoju un uzkāpa gandrīz līdz 6. Tā kā nāksies atkal spiest sulas.
viennozīmīgi - veģetārs ēdiens - man pēdējais holesterīns bija 3.6
Re: kā samazināt holesterīnu (efektīgi)ar tautas līdzekļiem?
10.06.2010 16:09
Nea, es esmu veģetāriete:) (tikai pa retam paslīd kāja:D)
Re: kā samazināt holesterīnu (efektīgi)ar tautas līdzekļiem?
10.06.2010 16:51
nekas nav viennozīmīgs. Es ēdu gaļu, un nedzeru sulas, vispār, pēc visparpieņemtajiem pareizuma standartiem barojos diezgan neveselīgi, taču holesterīns, ABL, ZBL, Tg viss normā.
Vnk es kāreiz pie šitā strādāju - ja ir mutācija vienā jaukā gēnā, tad cilvēks var bezmaz badoties, viņam vienalga būs paaugstināts holesterīns.
Re: kā samazināt holesterīnu (efektīgi)ar tautas līdzekļiem?
10.06.2010 16:59
...mums patanatomijā sekcijā demonstrēja viena ūberveselīgi dzīvojuša veģetārieša sirdi un asinsvadus- TĀDA ateroskleroze... tad mums teica, ka organisms, lai kompensētu trūcīgo ar pārtiku uzņemto holesterīnu, pats to saražo vairāk kā vajag... vai tā ir- nezinu, nav aktuāli- man kā Noelai- ēšanas paradumi mēdz būt visādi, bet visas frakcijas turas normās...
tāpēc jau demonstrēja, ka tā bija patoloģija - parasti tā nemēdz būt. un īpaši tad, ja dzīvesveids ir fiziski aktīvs un aknas veselas..
Re: kā samazināt holesterīnu (efektīgi)ar tautas līdzekļiem?
10.06.2010 19:11
Do pari, do vremeņi, komat;)

Interesanti gan, kā pataloganatomi varēja zināt, ka tas ir veselīgi ēdušais veģetārietis, un ja to demonstrē ar tādu uzsvaru- dīvaini vienkārši.
Re: kā samazināt holesterīnu (efektīgi)ar tautas līdzekļiem?
10.06.2010 23:37
...nu, vesels jau neviens nenomirs...
http://www.mfd.lv/lv/book/holesterins_lv.htm
te ir dažas idejas par ieradumu mainu, varbut noder.
Paldies, jaukie ļautiņi!
Pamēģināšu vēl dažus juusu ieteikumus, kurus neesmu izmantojusi.
Bet cik arii esmu lasiijusi, pēc peedejiem peetijumiem, paartikai esot tikai 20 % ietekme, vairaak stress un ģenētika.
kur un kaa var parbaudiit holesteriina skaitli, cik tas maksa?
Re: kā samazināt holesterīnu (efektīgi)ar tautas līdzekļiem?
14.06.2010 09:35
the
jebkurā laboratorijā, ieej Gulbja mājas lapā, tur arī visi izcenojumi
http://194.19.248.24:1973/csp/ec/ec.pricelist.cls


70 sant.

Vajadzetu parbaudiit, kaut es galju needu :) interesee...
treknās zivis ar omega-3 taukskābēm esot labas - šķīdinot visādus tur nosēdumus asinsvados..
tikai janodod labak tuksha dusha tas analizes, turklat - " rūpīgu šādas diētas ievērošanu var panākt holesterīna samazināšanos par 10-12%."- citaats no augstaak minetaa raksta.
Re: kā samazināt holesterīnu (efektīgi)ar tautas līdzekļiem?
16.06.2010 16:34
Esmu veģetāriete, taču holesterīns uzkāpa nedaudz virs normas apm.gadu... līdz sāku lietot uztura bagātinātājus diezgan plašā klāstā. Holesterīns nokritās zibenīgi, tagad viss kārtībā!:)
vegaanam gan diezvai varetu but problemas ar holesteriinu.
Viennozīmīgi biešu sula izspiesta jādzer, vectēvs no 9 nodzina uz `4, ēdot treknu gaļu, olas, dzerot pienu!
Un arī lazdu miza jānomizo un jāvāra tējā!
Re: kā samazināt holesterīnu (efektīgi)ar tautas līdzekļiem?
28.06.2010 08:42
kjiploks - daivinja dienaa, peec ~4iem meeneshiem var gaidiit 10-20% zemaaku holesterola liimeni.
Labs padoms, bet ko lai darām mēs, līdzcilvēki, kam ar Pienenīti vienā transportā jābrauc un vienās telpās jāuzturās?
Starp citu, kā zobārsts spēj pārdzīvot ķiplokus saēdušos pacientu? :D
Re: kā samazināt holesterīnu (efektīgi)ar tautas līdzekļiem?
28.06.2010 13:39
Ķiploki ir jāēd pilnīgi visiem, tad problēmas neradīsies:))
To vispār vajadzētu iekļaut likumdošanā;) Cilvēki mazāk slimotu, būtu veselīgāki, ietaupītos līdzekļi. Protams, farmkompānijas ciestu:(
Jeb beidzot kādam izgudrot drošu veidu, kā to otrās dienas smaku likvidēt... Tam cilvēkam es novēlētu Nobela prēmiju :D
Re: kā samazināt holesterīnu (efektīgi)ar tautas līdzekļiem?
28.06.2010 19:15
Ķiploku kapsulas arī rada smaku?
Ķiploku kapsulas gan nerada pilnīgi nekādu smaku, bet dzirdēts, ka arī efekts viņām nekāds īpašais neesot.... Nu, kas to lai zina. Es šad tad ēdu tās ķiploku kapsulas, kā teikt, ja nu gadījumā palīdz.
Bet svaigi ķiploki tiešām ir tik fantastiski garšīgi, es viņus ēstu ne vien daiviņu, bet galviņu dienā, bet smaka ir tik pretīga, ja cilvēks iepriekšējā dienā ēdis ķiplokjus, un jāsēž viņam pretī un jārunā, un nav kur sprukt... OMG.
Ja palasa vairāk internetā, tad tomēr pētījumi rāda, ka ķiploku ēšana īpaši nepalīdz tieši holesterīnam. Veselai kaudzei citu problēmu palīdz, bet ne holesterīnam. Pētījumi, kas teica, ka ķiploki palīdz nebija plaši un ar laiku tikai apstrīdēti.
Cik esmu pēdējā laikā lasījusi - palīdz linsēklas, eļļa, daudz mandeles, valrieksti, auzu pārslas (labāk klijas), pupas visādos veidos, nemodificēta soja, olīves, āboli, ķirbji, ķirbju sēklas, eļļa, treknas zivis.
Un pats svarīgākais - 30 min dienā aktīvs kardiotreniņš vai arī lieli gabali ar kājām jāsoļo veiklā solī.
Veselu kaudzi nedrīkst ēst - treknas gaļas, treknākus par 2 % piena produktus, saldumus, sālījumus, žāvējumus, izņemot nedaudz žāvētus augļus, citi saka nevar ēst olas, citi saka, ka tas vairs nav tik viennozīmīgi
Nu nav nekas tajos ķiplokos tik īpašs vienīgi tas, ka tos sarijoties saslimt ir grūtāk, jo cilvēki turas pa gabalu :) Tas ir tas kas arī vajadzīgs. Nez kāpēc tauta domā, ka ja zāles ir man pretīgas tad arī infekcijām tās nepatīk. Sajaucot kaut kokteili no sinepēm, medus, ķiplokiem nekas baciļiem nenotiks, tiem garšas kārpiņas nav, pats gan var apvemties.

Galvenais jākustas, holesterīna problēmas ir lielākoties mazkustīguma sekas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 21?
Ziņa: