Vai aknu ciroze?

Aizsāka Raita 

Raita
Vai aknu ciroze?
09.06.2010 22:42
Ilgāu laiku jūtu nepatīkamu spiedienu pakrūtē ,un pēc ēšanas ir vēl sliktāk. Sajūtas visai dīvainas -mguras sāpes , nespēks un galvas reiboņi.
Pēc ģimenes ārsta norīkojuma uz vēdera dobuma sonogrāfiju, sļedzienā ir ieraksts -difūzs aknu parenhīmas bojājums.aknas graudainas.
Subhepātiski 1/m ap 1,5 cm diametrā, kā pie aknu bojājuma.
Esmu izmisumā un mocos neziņā.Pie ārsta tikai pēc divām nedēļām!
Varbūt kāds nedaudz paskaidros, kas tas ir...neziņa ir drūma lieta.
Jau iepriekš paldies.
Re: Vai aknu ciroze?
09.06.2010 23:56
pēc usg datiem vien nevar pateikt galīgo diagnozi- aknu ciroze.
analīzes neesi taisījusi? kā ar Alat, Asat?
Raita
Re: Vai aknu ciroze?
10.06.2010 00:36
Analīzes ir taisītas un Alat-110,Asat-76 ir paaukstināts.Bilirubīns normas robežās.Arī grimšana un viss pārējais ir ok.
Re: Vai aknu ciroze?
10.06.2010 15:24
A, ka ar hepatītiem, esi parbaudījusi?
Raita
Re: Vai aknu ciroze?
10.06.2010 22:02
Arī hepatītus esmu pārbaudījusi. Analīzes ir pozitīvas, bet ārstēšana nav nepieciešama???, jo rādītāj ir zemi. Dīvaina diagnoze. Īsti nezinu ko iesākt, jo jūtos slikti un negrībētos lēnām gaidīt savu galu un neko nedarīt.
Re: Vai aknu ciroze?
10.06.2010 22:05
Kurs no hepatitiem tev ir - HBV vai HCV? Un cik ilgi vini tev ir diagnosticeti?
Re: Vai aknu ciroze?
10.06.2010 22:06
Un to, ka arstesana nav nepieciesama tev teica infektologs vai kas?
raita
Re: Vai aknu ciroze?
10.06.2010 22:16
Pirmās analīzes parādijās pirms sešiem gadiem. tad arī sajutos slikti un mani dr.nosūtīja uz infekcjā. Pārrunās ar ārsti(profesori) norunājām , ka jāskatās tālākā slimības gaita un , ka pie tik zemiem rādītājiem nebūtu jēga lietot stipras zāles un ciest no to blaknēm. Vienu ārstējot citu bojājot.
Tā nu visu laiku arī dzīvoju un kontrolēju analīzes un tās lielā mērā ir līdzīgas. Tagad no lielās darba un stresa slodzes . laikam esmu "saliekusies". Kas zin , cik ilgi tā.....
Re: Vai aknu ciroze?
11.06.2010 13:16
Domaju, ka labak par savu passajutas pasliktinasanos un US raditajiem paradies pie sava infektologa. Jo gan, C, gan B hepatitam ir liela iespeja hepatocelullarai karcinomai. Bet nu nesabisties pirms laika :)
raita
Re: Vai aknu ciroze?
11.06.2010 21:48
Šodien parādijos pie savas infekcionistes. C-pozotīvs!
Klusais grauzējs ir klāt. Jāmēģina saņēmties un nekrist izmisumā...kaut gan tas ir ļoti grūti.
Nu kāpēc tas ir ar mani!
Re: Vai aknu ciroze?
12.06.2010 12:31
Ja vari atlauties kompenset pusi no medikamentiem, noteikti arstejies, jo aktivs (hronisks, cik sapratu) ir jaarste, tikai ta var to procesu pagarinat. Turies, bus labi :)



Edited 1 time(s). Last edit at 12.06.2010 12:31 by cupi.
Re: Vai aknu ciroze?
18.12.2011 10:15
es arii laikam puustu kopaa, turies turies, buus briiniskjiigi ka pirdiis zarnas un vems kungji laukaa, galjas gabali kritiis nost un spaags pushu veeenas un vadi, turies pie guultas hahahah kas tad cits atliekk, tu esi pajaats kjirbii ka domaaa ka buus labi
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 6?
Ziņa: