trīszara nerva iekaisums

Aizsāka realla 

trīszara nerva iekaisums
15.06.2010 08:03
Sakiet lūdzu, vai pēc zobārsta manipulācijām (nerva izņemšanas), var sākties sejas neiralģija, jo sāp deniņos , augšējie un apakšējie zobi un smaganas, deguns, ar zobiem viss kārtībā.
Re: trīszara nerva iekaisums
15.06.2010 08:59
Nu, tā kā tā neiraļģija var sākties arī pilnīgi ne no kā, tad varētu sākties arī pēc zobārsta manipulācijām...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: trīszara nerva iekaisums
15.06.2010 13:44
Paldies par atbildi.
Vip
Re: trīszara nerva iekaisums
20.06.2010 22:25
realla! Man kā reizi pusotrs mēnesis pagājis, kā sācies trīszaru nerva iekaisums pēc zobu protezēšanas. Gāju gan pie ģim. ārsta(Olfen un Neirorubina ijekcijas muskulī plus Neurontin kapsulas), tad neirologs, kas diagnozi apstiprināja un ģim. ārstes terapiju akceptēja. 10 dienas nošpricēju, domā, ka esmu veselāka? ne par mata tiesu . Tiku Linezerā pie dr. Ziediņas(nodaļā), viņa man nogrozīja galvu par iepriekšējo terapiju, izrakstīaj Gordius. Un ieteica iztikt bez pretsāpju zālēm, ko gan ir ļoti grūti realizēt, jo....SĀP. Esmu tā nogurusi, ka nav vairs spēka no šī visa.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 13?
Ziņa: