Vēderā bumbulis

Aizsāka Marina 

Marina
Vēderā bumbulis
15.06.2010 10:28
Sveicināti!
Man radās jautājums, vai kāds zin, kādēļ vēderā, ļoti tuvu pie ķeizargrieziena rētas ir izveidojies tāds bumbulis, diezgan ciets. It kā nesāp. Dīvaini ir tas, ka ne vienmēr to bumbuli var labi just un sataustīt. Tomēr citreiz tas bumbulis ir labi redzams ar aci.
zinta
Re: Vēderā bumbulis
15.06.2010 23:16
Sveika ja Jus varetu atrakstit par so problemu ko sikak uz e pastu venca2@inbox.lv ,tad varetu ko ieteikt
Re: Vēderā bumbulis
16.06.2010 02:49
Vajadzētu sīkāku paskaidrojumu par to, kur tas bumbulis ir. Vienkāršākajā gadijuma tā varētu būt cieta kaka sigmveida zarna...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Vēderā bumbulis
16.06.2010 09:29
tas bumbulis ir ar rētu saistīts vai nav? Kustīgs?
Marina
Re: Vēderā bumbulis
16.06.2010 09:39
Vai ar rētu saistīts - nezinu. Bumbulis atrodas kreisajā pusē mazliet (apmēram 1 cm) virs ķeizargriziena rētas, varētu teikt, ka pašā rētas kreisās puses galā.Drīzāk liekas, ka nav gan kustīgs, tas laikam arī ir tas biedējošākais.
Re: Vēderā bumbulis
16.06.2010 11:44
Ja kreisā pusē tad visticamākais, ka cieta kaka. Pamaini diētu, iztaisī kādu lielāku klizmu un būs labi (ja citu problēmu nav). Bet ja tas bumbulis tur ilgi stāvēs tad skat, var izveidoties zarnu akmenis. Tad būs čakars to dabūt laukā. Ķeizergrieziena rēta varētu būt par veicinošu apstākli tam, ka tā zarna labi neiztukšojas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Marina
Re: Vēderā bumbulis
16.06.2010 11:49
Jā, ar tiem akmeņiem man ir tā kā ir. Siekalu dziedzerī jau ir, ārsti teica, ka nav izslēgts arī, ka citviet tie uzrodās. Bet vai nabv tā, ka tad būtu jāsāp? Salīdzinoši ar siekalu dziedzeri dažbrīd man nesāp, vismaz ne ļoti. Ja nu vienīgi reizēm ir jūtīgs.
Re: Vēderā bumbulis
16.06.2010 11:56
Nu, Jums jau pagaidām tur nekas nopietns nav izveidojies un vispār zarnu akmeņi ir relatīvi reta lieta. Bet ja viņš izveidojas tad parasti diezgan ilgu laiku var mocīt cilvēku jo izveidojas situācija, kad daļu no zarnu satura viņš laiž garām. Tāpēc neiestājas pilnīga zarnu aizsprostojuma aina. Bet slikta pašsajūta, pilnuma sajūta vēderā un biežas spazmveidīgas sāpes ir raksturīgas.
Sīkāku konsultāciju varat saņemt rakstot man uz guru03@inbox.lv

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Vēderā bumbulis
16.06.2010 12:01
par bumbuļiem, manuprāt, drošāk ir iet pie ārsta. jau tagad ir visādas fantastiskas lietas sarakstītas.
Marina
Re: Vēderā bumbulis
16.06.2010 12:35
Kas tieši ir fantastisks?
Re: Vēderā bumbulis
19.06.2010 11:08
Nu kādi kaku bumbuļi... Tur dajebkas taču var būt, un ku!, cik man zināms, uz ekstrasensoriku nevelk. Nezinu cik tas bumbulis liels, bet var but jebkas - sākot ar lipomu un beidzot ar olnīcu cistu. Tāpēc jāiet pie ārsta, kas iztausta un izmeklē.
Re: Vēderā bumbulis
21.06.2010 21:23
Protams... bet es vienmēr sāku ar vienkāršākām lietām :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 8?
Ziņa: