Sirds met kūleņus.

Aizsāka josis 

Sirds met kūleņus.
26.06.2010 21:20
Sveiki! Vai kāds man , lūdzu, nepateiktu, ko nozīmē , ja sirds met kūleņus? Esmu ļoti emocionāla, darbā liela slodze, tādēļ uz vakaru jūtos ne pārak labi. Regulāri esmu taisījusi kardiogrammas, gan EHO, konstatēts mitrālā vārstuļa prolapss 0-1 pakāpē. Vai tas varētu būt par vainu? Ģimenes ārste izrakstīja uz nakti xanax, bet šad tad tā sirsniņa nokūleņo, un tad iestājas bailes. Paldies jau iepriekš.



Edited 1 time(s). Last edit at 26.06.2010 21:20 by josis.
Re: Sirds met kūleņus.
26.06.2010 22:20
droši vien,ka lielākā daļa vainas jānoraksta stresam un emocionalitātei...
Re: Sirds met kūleņus.
27.06.2010 14:00
Mitrālā vārstuļa prolapss 0-1 pakāpē ir 5-10% cilveeku, biezaak sievieteem. Parasti tie ir tievi cilveeki ar garaam rokaam un pirkstiem. Cilveekiem ar vegetatiivo distoniju biezi ir MVP (mitraalaa vaarstula prolapss 0-1 pakaapee), jo MVP biezi ir kopaa ar vegetatiivaas sisteemas disbalansu, bet MVP var buut arii bez simptomiem. Isteniibaa nekas nopietns, bet simptomi gan var buut trauceejosi. Tavaa gadiijumaa ieteiktu xanax vietaa, kas starp citu rada atkariibu, pameeginaat nelielaas devaas kaadu beta blokatoru.
Re: Sirds met kūleņus.
28.06.2010 21:22
Sveiki. Šodien mana ģim. daktere ieteica uztaisīt Holtēra monitorēšanu. Iesakiet, lūdzu, kur to var izdarīt maksimāli ātri, Stradiņos rinda uz oktobri.
Re: Sirds met kūleņus.
28.06.2010 23:14
Var paintereseeties veseliibas centraa 4.
Re: Sirds met kūleņus.
29.06.2010 08:26
bet jāņem vērā: ja monitorēšanas laikā sirds kūleni neapmetīs (pārsitiena nebūs), tas neko daudz nedos.
Re: Sirds met kūleņus.
29.06.2010 22:13
holteraa tomeer to driizaak redzees kaa parastaa EKG
Re: Sirds met kūleņus.
05.07.2010 10:19
Sveiki. Gaidu rindu uz Holtēru, tas ir līdz nākamnedēļai, bet jūtos ne visai, šorīt aizgāju uz kardiogrammu, esot aritmija in tahikardija 108. Teica, lai padzerot lietuviešu sirds pilienus....esmu sanervozējusies ne pa jokam. Tas karstais laiciņš arī dara savu. Ko lai dara , lai nomierinātos?
Re: Sirds met kūleņus.
05.07.2010 13:07
Ja buutu kas nopietns, tad dakteriits ieteiktu kaut ko vairaak par lietuviesu sirds pilieniem. Un tas ir pilniigi dabiski, ja cilveeks ir sanervozeejies, tad sirdsdarbiiba paatrinaas. Tu ar prolapsu 0-1pakaapee esi nodziivojusi jau daudzus gadus, kaapeec domaa, ka kaut kas notiks liidz naakosnedeelai?
Re: Sirds met kūleņus.
05.07.2010 23:52
josis:

kur bija rinda līdz nākamnedēļai, ja nav noslēpums?
Re: Sirds met kūleņus.
18.07.2010 21:44
Sveiki! Rinda nedēļu jāgaida Veselības centrā 4! Ar nosūtījumu 3 lati! Rīt atbilde būs rokā, cerams, ka būs ok!
Re: Sirds met kūleņus.
20.07.2010 09:06
Nu kur atbilde? :)

Atceros, ka man holters NEKO neatrada :D
un naak dienā pēc holtera man tā aizkūleņoja, ka domaju VISS :D
Bet baldriāņos un sportā ir spēks!

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Sirds met kūleņus.
21.07.2010 22:32
Ar atbildi ir jautrība! Tehnisku kļūdu dēļ nav ierakstījies nekas, vēl reizi jāpārtaisa, tā kā atbilde vēl būs! Bet par to sportu un baldriāņiem ir taisnība, tikai karstumā kaut kā ar to sportu ne visai!;0
Re: Sirds met kūleņus.
22.07.2010 17:59
Kur problēma karstumā sportot??? Nu piemēram peldēt... es ar visu savu ūdens fobiju esmu peldēt iemācijies ;) Un ļooooti labi nomierina. Kā arī ja piekrīti, ka tā ir taisnība... tad tak tāpat jau viss skaidrs :)

vienīgi ja ar sportu esi uz Jūs, tad tur kaut kāda hvz kāda līmeņa sirds mazspēja garantēta... kas it kā ir visiem kūtrajiem.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Sirds met kūleņus.
23.07.2010 23:04
Atbilde rokā! Diennakts laikā 5 supraventrikulāras ekstrasistoles un 2ventrikulāras ekstasistoles, dakteris teic, ka nav nekā traka, jānomierinoties!Laikam jau ta arī jādara...
Re: Sirds met kūleņus.
24.07.2010 22:43
psc... tas jau nekas nav :D
Man kad uzdod vel tagad stundaa ir 3x vairaak :D es tad parasti saaku ljoti ciitiigi guleet (bez modinaataaja), dzert baldrianus un soljot uzreiz peec pamoshanaas :)

P.S. ir cilveeki, kuriem ne minuute bez kuulenja nepaiet...

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
hmmm
Re: Sirds met kūleņus.
27.07.2010 17:23
priekš 25.gadus jaunas sievietes 193 SV eskrasistoles d/n ir normāli?
izrakstā pēc holtera monitorēšanas rakstīts
sīnusa ritms, vidēji 75 x minūtē (min 42 x/min, max 145 x/min), naktī arī sīnusa aritmija. reģistrē 193 supraventrikulāras ekstrasistoles.
ir vērts sākt uztraukties par savu sirdsdarbī'bu?
Re: Sirds met kūleņus.
29.07.2010 11:29
Kādēļ vispār tādas lietas jaajauta forumā?
Tevi tur nosūtija ārsts? Viņam arī jautā ;)
Redz tēmas autors tā arī darija.

Protams - īsts holēriķis pateiks:"Nē tas ārsts neko nesaprot, man jaiet vel pie cita" un ta kamēr toč līdz kādai kaitei.
Bet reāli - jauta ārstam kurš nosūtīja un tur arī uzzināsi pareizāko atbildi.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 23?
Ziņa: