Dz. Sacelšanās

Aizsāka Jānis114 

Dz. Sacelšanās
29.06.2010 22:09
Vēlos uzzināt, vai tas ir normāli? Ļoti bieži man saceļās, vienalga kur, kad un ne no kā, dažreiz nēerti iet cilvēkos!
Re: Dz. Sacelšanās
29.06.2010 22:19
Pēc 6mēn. 26dien. 15
Re: Dz. Sacelšanās
30.06.2010 00:41
Tad tieši tā tam arī jābūt. Tādā veidā aug un attīstās. Un neuztraucies, no malas nemaz tik pamanāms tas nav, tā tik pašam šķiet. Un nedēļas laikā tas viss nenotiek, tas ir ilglaicīgs process.
+ ja uztraucies, ka tas ir tik pamanāmi, tad Tevi var nomierināt tas, ka, ja tas būtu pamanāmi, tad Tu zinātu, ka tas ir normāli, jo, visticamāk, visiem Taviem draugiem un klasesbiedriem ap šo vecumu notiek tas pats un Tu būtu to pamanījis.
Viss OK!
Ok, paldies! Šortos tas ir ļoti pamanāms!
Svillers
Re: Dz. Sacelšanās
30.06.2010 16:01
Nu ta problēma-ej nodračī īsti.
Gandrīz katru otro dienu to daru!
Re: Dz. Sacelšanās
02.07.2010 08:04
Ļoti labi. Turpini iesākto terapiju...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Vel problēma. Parasti mani pieceļ vecāki un tieši tad kad esmu piecēlies man ir sacēlies, tas ir ļoti bieži , reti kad tā nav! Tas tā arī jābūt?
Re: Dz. Sacelšanās
02.07.2010 13:55
Jau sāk apnikt.
Re: Dz. Sacelšanās
03.07.2010 10:02
Guli uz vēdera un necelies :) Bet viss atkarīgs no vecākiem. Vieni to uztver kā pilnīgu normu, citi sāk uztraukties, ka dēls jāved pie ārsta...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Dz. Sacelšanās
03.07.2010 10:05
Bet ja vecāki būs saprotoši bet noraizējušies pat Tavu veselību, tad atvedīs Tev jaunu medmāsu uz nakti... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Jā, medmāsiņa uz nakti noderētu! )
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 14?
Ziņa: