Grauž acis

Aizsāka poga 

Grauž acis
25.07.2010 20:01
Sāka grauzt acis- īpaši vakaros un no rīta. Gribas izberzēt, bet, ja sāk, tad nevar beigt. Vai tas varētu būt no karstuma un pārejoši, vai infekcija? Nesaprotu, vai iet pie ārsta, vai nogaidīt, kad pāries?
Re: Grauž acis
25.07.2010 23:18
nav vaina spilvenos, respektīvi, gultasveļā ar putekļu ērcīti? nav pulveri mainīti, uz kuriem varētu rasties alerģija?
lll
Re: Grauž acis
25.07.2010 23:35
Man ta ir, ja daudz buts jurmala, saule, peldets uttt. Papilinu parastus acu pilienus pret sausam acem.
Re: Grauž acis
26.07.2010 07:23
Pulveris, domāju, ka nebūs pie vainas.

Par putekļu ērcīti- varētu būt, bet nezinu, kā to noskaidrot. Vai varētu būt, ka vasaras laikā viņas savairojušās?

Berzēšanu apstādināt varu, tikai uzliekot uz acīm kaut ko aukstu- tad nomierinās.

Par sauli arī varētu būt, bet nekad iepriekš tas tā nav bijis, bet nu šovasar arī ir ''īpašāki'' apstākļi nekā parasti. Šodien pajautāšu aptiekā kaut ko.
Entra
Re: Grauž acis
26.07.2010 12:37
man arī bija ļoti līdzīgi, tikai vēl ar to starpību, ka pa naktīm acis pūžņoja. No sākuma pilināju aptiekā ieteiktos Oculoheel pilienus un acis ar kumelīšu tējā mērcētiem vates tamponiem apmazgāju. Pēc tam man ieteica citus pilienus. Un nu jau (pēc nedēļas) paliek labāk. Sāk šķist, ka tas tiešām no saules, jūras, smilšu un vēja diezgan lielām devām. Un vēl mazliet ar ne pārāk tīrām rokām sākumā saberzēju.
Re: Grauž acis
26.07.2010 22:16
Man acis nepūžņo, bet aptiekā tieši nopirku tevis pieminētos Oculoheel pilienus. Ceru, ka palīdzēs. Varbūt vari uzrakstīt to pilienu nosaukumu, kurus šobrīd lieto?
Entra
Re: Grauž acis
27.07.2010 09:17
Re: Grauž acis
27.07.2010 14:26
Paldies! Ja šie nepalīdzēs, tad mēģināšu OcuFlash.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 16?
Ziņa: