aizturēt ejakulāciju

Aizsāka žanete 

Mans vīrietis saka, aizturēt ejakulāciju esot kaitīgi vīrieša veselībai. Bet man ir ļoti par maz ar dažām sekundēm seksa. Vai tiešām ir kaitīgi vīrieša veselībai aizturēt ejakulāciju, lai apmierinātu sievieti un dzimumakts būtu ilgāks??
Re: aizturēt ejakulāciju
27.07.2010 16:10
...dirš Tavs mazpisējs...un pie tam smagi...atvaino, protams, bet savādāk nav iespējams noformulēt...
o
Re: aizturēt ejakulāciju
28.07.2010 05:06
Nu ir gan kaitigi.
Aizturet.
=
Bet, nu vai dazas sek kadam/ai ko labu dod?
Nifiga uzvilkties nepaspej ne viens,ne otrs.Ta vismaz 3-5min vajadzetu kaa pasu minimumu.
o
Re: aizturēt ejakulāciju
28.07.2010 05:09
Un kas tad vinam ar aizturejumu, nu ja naak, gruti aizturet.
Bet, normali vajadzetu vism 3-5min, tas it pats minimums.
Un vinam nekada neaizture nenotiek, vnk noplude un basta.
Ja kas kko spej aizturet, tad nebutu tik atras beigas.
Pameklee citu veci un salidzini.
man ir bijuši arī citi, bet neviens nav līdz šim teicis kaut ko tādu, bet domāja arī par manu labsajūtu ne tikai par sevi..un bija dažādība- citreiz vairāk, citreiz mazāk un es par to neuztraucos, ja kādreiz nesanāk. bet tagad tikai čiks!- un viss ...un nekāda labuma!
Re: aizturēt ejakulāciju
28.07.2010 15:32
...tad izgrūd mazpisēju ar tēmīgiem kājas spērieniem laukā no cisām...ko te daudz domāt...
bet viņš ir pats jaukākais, saprotošākais cilvēks kādu es zinu..man ir pieņemams viņa raksturs.mani iepriekšējie vīrieši bija meistari gultā, bet mums bija raksturu nesaderība.
Re: aizturēt ejakulāciju
28.07.2010 17:31
Mad, neesi tik kartgalvīgs... vispār pēc savas būtības seks ir domāts priekš vairošanos un ātra beigšana šajā jomā vērtējama kā labvēlīga lieta. Cita lieta ir tas, ka cilvju vidū seks tiek uztverts pirmkārt kā izklaides līdzeklis. Tāpēc arī ir tāda pretrunīga prasība, ka gribās lai vīrietis būti baigi spējīgs pisējs, kas automātiski nodrošina ātri beigšanu, bet tai pat laikā gribās lai viņš nebeidz ātri... Tad ir jāmeklē pa pusei impotents...

Visu šo apsvērumu dēļ kā reiz arī šī problēma pasaulē ir tik izplatīta un nav drošu līdzekļu pret to. Daļēji šo jautājumu risina apgraizīšana kas samazina dzimumlocekļa jūtīgumu taču šis jūtīgums ar gadiem krītās pats par sevi un apgraizīšana liek par sevi manīt...

Rezumējums ir tāds - pārāk augstas prasības mēs uzstādam saviem seksa partneriem. Un tas viss notiek šīs sasodītās seksa industrializācijas dēļ... tobiš kādi uz to pelna naudu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: aizturēt ejakulāciju
28.07.2010 18:07
Vot neiebraucu, kas te tiek domaats ar aiztureet ? Aiztureet ir atlikt uz veelaaku laiku vai fiziski nosftopeet spermas nopluudi ?

Ir netaa infa par "multiorgasmic man", kur trenneejot attieciigo muskuli (lai medikji nosauc to latiinisko nosaukumu) var panaakt veelamo efektu. Nu varbuut vajag vinjam to piespeeleet.

Vispaar jau tas ir domu jautaajums, esmu dzirdeejis nostaastus, kur puikas paarlasa volgas motoru galvaa, lai buutu noveerstas domas par beigshanu. Bet par to lai runaa dizhpiseeju klanja paarstaavji.

____________________________
Si vis pacem, para bellum
jā, to viņš prot ( ar attiecīgo muskuli nedaudz paildzināt mīlas aktu) bet parādīja man to tikai 1 reizi, ka viņš tā arī var, jo esot kaitīgi vīrieša veselībai
jā, piekrītu- sekss domāts, lai vairotos..bet dzīvojot 2 gadus bez orgasma, drīz kļūšu par kašķīgu veceni, esmu neapmierināta
Re: aizturēt ejakulāciju
29.07.2010 20:08
...ku!, sekss tomēr ir dzīves sastāvdaļa...un ja mazpisējs var, bet viņam pie dirsas, ka otra puse var iedzīvoties problēmās, tad mazpisējasm kuli līdz ar dirsu nost....:)
Mis
Re: aizturēt ejakulāciju
29.07.2010 22:46
Ta ta broblēma. Viņš beidz ,turpiniet spēli ,šim atkal sagribēsies, tad gan šo paņem kārtīgi priekšā. Pamainiet pozas , neļauj iebraukt daiktu makstī līdz pati esi gatava. Vēl var priekšspēli paildzināt līdz brīdim ,kad pati esi gatava sprādzienam.....nu kautkā tā
man nāca apskaidrība, kāpēc vispār es nevēlos seksu un līdz ar to arī orgasma nav....jo es gribu bērnu, bet viņš negrib. un manā zemapziņā tomēr laikam ir ieprogrammēts, ka sekss domāts , lai radītu pēcnācējus. Bet, ja es zinu, ka viņš to dara un bērnu negrib, tad es vispār nejūtu iekāri. varbūt, ja es zinātu, ka ir pieļaujama kaut niecīga doma par bērna ieņemšanu kādreiz, man pietiktu arī ar īso dzimumaktu
hee
Re: aizturēt ejakulāciju
17.08.2010 22:55
Par to orgasmu....Hmm, nu vajag priekšpēli garāku, man gadās ka alkahola ietekmē nēesmu tas labākais partners, bet ir tak citi varianti kā sievietei dot baudu un novest līdz orgasmam, ko arī parasti piekopju šādās situācijās, mana draudzene nekad nav sūdzējusies par tādu risinājumu!. viņa saka, ka pat priekšpēles rotaļās dažreiz ir vairāk uzbudinošas kā pats akts! bet nu gan jau katram pārim atšķirīgas situācijas!
man nepatīk tas, ko viņš dara priekšspēles laikā, man nesagādā baudu, drīzāk nepatīkamas izjūtas. bet, ja teikšu, tad aizvainošu.viņš neko nemāk darīt patīkamu. es zinu, ka sekss var būt arī kā ekstāze, kā aizraujošs lidojums..bet ne ar viņu
Re: aizturēt ejakulāciju
18.08.2010 23:44
Tad kas Tevi saista pie viņa?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
viņa raksturs
koko
Re: aizturēt ejakulāciju
20.08.2010 00:25
Žanet, takš nekautrējies pastāstīt savam puisim kā tev labāk patīk. Izklausās,ka es kopā visai neilgu laiku. Man arī ar jaunām draudzenēm gandrīz vienmēr ir šī nenoturība,bet,kad partnere jau iepazīta labāk un zudis tas satraukums,tad viss atkal kārtībā. Viss ir galvā! (:
man šķiet, ka mums ar viņu ir seksuālā nesaderība. Man ar citiem ir bijis tā, ka nekas nav jādomā un vienkārši ir labs sekss. es nezinu, ko lai daru..negribu meklēt citu, bet mācīt viņu arī nevaru, viņš apvainojas, ja kaut ko mēģinu teikt..esmu neapmierināta, staigāju dusmīga. nākas apmierināt pašai sevi, bet es gribu vīrieti!
Re: aizturēt ejakulāciju
04.09.2010 14:33
Vispār jau ejakulācija nav tā lieta ko var tā vienkārši aizturēt. Tā jau nav čurāšana un ja cilvim tā ir ātra tad tur jāmeklē citi risinājumi. Bet ja par varēm to tomēr izdodas aizturēt tad tas patiešām varētu izrādīties kaitīgi...
Varbūt es ne tā sapratu Jūsu problēmu... uzrakstiet man uz guru03@inbox.lv

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: aizturēt ejakulāciju
05.09.2010 07:19
Vispār jau ejakulāciju noteikti ir kaitīgi aizturēt no vīrieša veselības viedokļa. Tas ir viens no priekšdziedzera ļaundabīga audzēja riska faktoriem. Uzsveru -tas ir viens no riskiem.



Edited 1 time(s). Last edit at 05.09.2010 07:20 by markels.
šeit ir skaidri defnēta un laba pamācība šaja jomā , apkopota no pardomām un tantriski medicīniskiem faktiem :)
http://www.spoki.lv/tiniemplus/Ka-kontrolet-ejakulaciju-seklas/442720
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 3?
Ziņa: