Rīt zondēs kuņģi

Aizsāka anima 

Rīt zondēs kuņģi
04.08.2010 15:48
Jā, un es baidos, kā tas notiks, vai vajadzēja ar narkozi, vai bez. Varbūt kāds sīki var aprakstīt šo procesu?
del
Re: Rīt zondēs kuņģi
04.08.2010 16:01
Pameklē te, daudz par to runāts un bijuši gana tēlaini atstāsti par izjūtām.
Pieredzes jau dažādas, man personiski nebija nekāda narkoze, pat domas tādas prātā nenāca - liekas pilnīgs absurds, ka pieaudzis cilvēks nevar izturēt nepilnas 5 minūtes nepatīkamu izjūtu, bet cilvēki dažādi.
Re: Rīt zondēs kuņģi
04.08.2010 16:03
Paldies, DEL, par atbildi!
Re: Rīt zondēs kuņģi
04.08.2010 17:02
Es arī atteicos no tās narkozes. Nekā patīkama jau nebija un stipri uz vēmi vilka... biku sāpīgi arī bija bet nedaudz... tā kā izturēt to var mierīgi. Sajūtas kopumā raksturojamas kā pretīgas bet bonusā ir tas, ka nav jāatiet no narkozes kas man iepriekšējās dzīves situācijās bija progresīvi arvien nepatīkamākas... un ja salīdinātu pretīgumu no pēdējās narkozes un pretīgumu no zondēšanas tad droši varu teikt, ka zondšana bija tīrais sīkums...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Rīt zondēs kuņģi
04.08.2010 17:09
es pievienojos. jāvemstās ir, trula sajūta arī, jo tas daikts pa iekšu lokās, bet narkoze vismaz man ir kaut kas izcili riebīgs. ja nu cilvēks ir ar sleiksmi uz paniku no šādiem pasākumiem, tad nezinu...

bet vispār jau atkarībā, kur taisi. Gastro laikam dod narkozi visiem, lai nav tik daudz jāņemas ar pacientu.
Re: Rīt zondēs kuņģi
04.08.2010 18:13
Es kā reiz gastro centrā taisiju. Jā, viņiem tāds piegājiens, ka visiem dod parakstīt to papīru par piekrišanu narkozei bet kad es teicu, ka atsakos tad uz mani paskatijās kā uz citplanētieti un lika uz maliņas uzrakstīt, ka es labprātīgi atsakos :) Bet citādi viss labi. Ja neskaita to, ka helikobaktēriju neatrada kaut gan viņa tur 100% ir. Nezinu vai tā ir gastro centra paviršība vai mana vaina jo es tajā brīdī antibiotikas lietoju... un par to aizmirsu viņiem pateikt...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Rīt zondēs kuņģi
04.08.2010 18:41
Kaut kad Eiroaptiekā bija akcija, kur šo te helikobaktēriju centās konstatēt izelpā. Vai šāda metode varētu būt absolūti muļķīga naudas gribēšana?
Rītdienu gaidot pat temperatūra palēcās...
Zāles nedzeru nekādas, jo man likās pareizi noteikt īsto stāvokli manā gremošanas aparātā(!), kaut gan esmu diabētiķe un būtu jāŗij tabl 2x dienā. Galva drusku dulna, būs kaut kas jāiedzer, citādi varu tikt pie hipoglikēmijas...
Re: Rīt zondēs kuņģi
04.08.2010 18:42
Ar narkozi man te neuzplīsies, ceru.
Re: Rīt zondēs kuņģi
04.08.2010 22:36
Es bez narkozes. Pirmā reiz ir šokējošāka, kad nav zināms, kā tas viss ir, bet pēc tam jau viss zināms, atliek tikai pieciest neērtības. Un ja vēl gadās jauks dakteris, tad pavisam OK. Māsiņa stāv mugurpusē un pietur (žēl, protams, ka ne brālītis:))
Re: Rīt zondēs kuņģi
05.08.2010 21:26
Šodien biju, izturēju bez narkozes. Piekrītu-nekā patīkama nav, bet nu satraukumam galīgi nav vietas, ne te kas sāp, ne īpaši vemt gribas, tikai pēc iepūšanas min.20 tāds riebīgs kunkulis kaklā, bet vēlāk sūrstēja kakls, tas arī viss.
Paldies visiem, kas atbildēja un drusku kliedēja bailes! Ku! Strawberry,Runcenei, DEL! Paldies!
Re: Rīt zondēs kuņģi
05.08.2010 23:24
malace, anima:)
Ruudis
Re: Rīt zondēs kuņģi
23.08.2010 14:24
Man parīt būs jāiet rīt šļauka... :(
Re: Rīt zondēs kuņģi
23.08.2010 18:44
Uz šļaukas rīšanu esot baisās rindas. Padomā tikai, stāv rindā kā pēc deficīta padomjlaikos :DDD
hhheeeee
Re: Rīt zondēs kuņģi
23.08.2010 22:00
pirmo reizi dzīvē biju uz "kobru". nezinu kam rindas, bet stradiņos jau nākamajā dienā tiku. iztiku ar "apdullinošo narkozi" vēnā, tā arī nesapratu jēgu no tās, jo visu jutu, refleksi bija, negulēju.. teiksim tā - nekas patīkams nav, bet nekas traģisks arī. aizver acis, slienājies, atraugājies un domā kaut ko pozitīvu. galvenais jau brīvi justies un neiespringt. stradiņos starpcitu personāls ļoti jauks :)
monis
Re: Rīt zondēs kuņģi
23.08.2010 23:35
Es arī pirms pāris dienām biju. Paprasīju un iepotēja kaut kādu narkozi vēnā, bet nekādu efektu (vēl jomazāk pēcefektu) no tā nejutu (lai gan man piedraudēja, ka vēl vairākas stundas būšot miegainība un reibonis). Tanī pat laikā arī pats process (kurš bija pirmo reizi) nekas briesmīgs nelikās. Nezinu, varbūt tā kaut kāda īpaši kvalitatīvā "narkoze", kas noņem konkrētajam procesam nepatīkamās sajūtas, bet nekādīgi citādi neietekmē, vai arī vispār viņi muļķo un mēģina placebo efektu dabūt. Tāpēc no savas pieredzes teiktu, ka jebkurā gadījumā nav nekāda iemesla baidīties no tās narkozes.
Re: Rīt zondēs kuņģi
29.08.2010 20:54
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es kā reiz gastro centrā taisiju. Jā, viņiem
> tāds piegājiens, ka visiem dod parakstīt to
> papīru par piekrišanu narkozei bet kad es teicu,
> ka atsakos tad uz mani paskatijās kā uz
> citplanētieti un lika uz maliņas uzrakstīt, ka
> es labprātīgi atsakos :) Bet citādi viss labi.
> Ja neskaita to, ka helikobaktēriju neatrada kaut
> gan viņa tur 100% ir. Nezinu vai tā ir gastro
> centra paviršība vai mana vaina jo es tajā
> brīdī antibiotikas lietoju... un par to aizmirsu

> viņiem pateikt...
Kapēc domā ka Tev viņa ir ?
Re: Rīt zondēs kuņģi
29.08.2010 23:47
Tāpēc, ka asins analīzē abi rādītāji desmitkārtīgi pārsniedz normu un tāpēc, ka ir labāk ja omeprazols vai soda ir pie rokas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
hhheeeee
Re: Rīt zondēs kuņģi
29.08.2010 23:51
kāds tur sakars helico un omeprazolam? es arī omeprazolu lietoju un laimīgs esmu, ja viņš ir pie rokas.. bet helico nav
Re: Rīt zondēs kuņģi
29.08.2010 23:56
Sakars tāds, ka heliko kairina kuņģi un ceļ skābes līmeni bet omeprazols to samazina...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Rīt zondēs kuņģi
30.08.2010 06:47
Vai Jums ir kādi produkti kuri provocē atvilni , piemēram kūpinātas zivis . Nan reizēm alko ,BET tikai reizēm , Kupinātas zivis lietojunreti . Pēdējo reizi pats nopirku pirms gada un domāju viss nekad ,toreiz nekas tāds konkrēts nebij tikai viss ne vairs . Nu laiks pagājis un kautkā atkal nopirku , protams kad sāku ēst uzreiz sapratu izmesta nauda . Pēc maltītes guļus lasīju un drusku iesnaudos un tad kautkā pamanīju vieglu dedzināšanu .
Re: Rīt zondēs kuņģi
30.08.2010 08:44
Vispār drusku neziņa .

Īsa vēsture .... Pavasarī pilnā sparā man ir VD ar visu buķeti , bieži uz nakti stilnox sakožlāju un noriju bez ūdens ....tad no kāda aprīla lidz jūnijam sajūta ka esmu saukstējies faringīts ,traheīts .....kamēr pēķšni pie atziņas vai tik nav barības vads dēl tablešu košļāsanas . Tālāk no Jāņiem sāku dzert nexium pēc 1nedēļas jau pārgāja , bet turpināju dzert , kā ieteica vismaz 4 nedēļas vaig , pa vidam dažas rizes sanāca alko iedzert un es drošības dēl vēl dzēru to nexium9 saprotat taču VD un visu ko sadomājos) , un tagad pat nesaprotu vai ar drēgnuma iestāšanos esmu kautko saķēris no saugstēšanās vai šito pašu , piebilde man NEKAD naj asi dedzinājis tik tā viegli aiz krūsu kurvja ,kakla galā . Jau no jaunības nevarēju tukšādūšā tēju dzert , to momentā izlaboju kaut ar minimālu uzēšanu . Kad bija vīna manastirska izba laik tad gan babieži jutu dedzināšanu , pat pārtrucu to izbu padzēru omeprazol .

Par tām kūpinātām zivīm pat gruti pateikt ,kapēc es vēl šattad pērku jo jau nez cik reizes bijušas visss nē nekad , kādu gadu nebiju pircis ,toreiz nededzināja , bet kautkāds netverams diskomforts , bet agrāk man nebija VD un uz pašsajūtu neakcentējos .
Un vēl ..kā no laukiem nākušam bērnības trauma , Rīgā jāpērk belaši , Ļoti reti nopērku un kā drusku ieēdu bieži izmetu un pēc tiem arī reizēm esmu jutis dedzināšanu ( cep vecā piedegušā eļlā)

Vispār sajūta ,ka ne mazu lomu spēlē veģetatīvās sistēmas disfunkcija , nu loti maz vakar to zivtiņ ieēdu , ā nu vēl slikti izceptu sīpolu .
Re: Rīt zondēs kuņģi
30.08.2010 08:52
Vēl , šovasar ar teltīm bijām pie ezera , iedzērām ( es minimāli ) , bet šoreiz ne par sevi . Vienai no musu kopmānijas riktīgi skābs ģimis un saķerusi vēderu , izrādās kā ja šņabi ar colu tad tā parasti esot , bez colas ok , izpalīdzēju iedevu nexium mei'ca glābta , bet pašam uzreiz kamols kaklā ,jo viņa man atgādināja šo problēmu ko jau biju aizmirsis pie dabas krūts
sisii37
Re: Rīt zondēs kuņģi
30.08.2010 13:09
man ari gastro centra pec kobras rishanas pateica, ka heliko nav, bet asinis cipars parsniedza reizes 20. Nu ko, izdzeru niknu antibiotiku kursu un heliko beigta un kungjis ar vairs nestreiko.
hhheeeee
Re: Rīt zondēs kuņģi
30.08.2010 18:12
nu ne tikai helico stimulee kunga sulas izdalishanos.. tas var buut zhults reflukss, kadrijas mazspeeja...
Re: Rīt zondēs kuņģi
31.08.2010 04:57
Kādas analīzes vai viņas ir precīzas
Re: Rīt zondēs kuņģi
31.08.2010 05:52
Ir dzirdēts ka ļoti bieži zondējot neko neatrod,kā jums
Re: Rīt zondēs kuņģi
01.09.2010 18:41
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tāpēc, ka asins analīzē abi rādītāji
> desmitkārtīgi pārsniedz normu un tāpēc, ka ir
> labāk ja omeprazols vai soda ir pie rokas...
Sāksi antibiotiķu kursu ?
Re: Rīt zondēs kuņģi
03.09.2010 01:57
Pagaidām nē. Man tie rādītāji jau sen ir gaisā. 2007 gadā konstatēts. Doma bija kādreiz kad vajadzēs rīt antibiotikas citu iemeslu dēļ tad pie viena arī iztaisīt to kursu helikobaktērijai bet pagaidām nesanāca...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Rīt zondēs kuņģi
03.09.2010 07:56
Uztaisīju fibrogastroskopiju , tur sliktas lietas nav , stipri nomierinājos , bet heliko noteikt nevarēs jo nexiums dzerts . Redzēs kā turpmāk ies , būs elptests jāuztaisa ,esot ļoti ticams
Re: Rīt zondēs kuņģi
03.09.2010 09:46
Es savukārt pret to elptestu izturos skeptiski...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 15?
Ziņa: