Rīt zondēs kuņģi

Aizsāka anima 

Re: Rīt zondēs kuņģi
03.09.2010 09:59
Nu redzēs jāpaintresējas , jo analize no kuņģa uz ureāzi paņemta veltīgi , jo es dzeru nexium un tad nekas nesanāk . Tad jau otreiz jārij FGS ., vispār nav traki , sirdsmieram to parīt .
Re: Rīt zondēs kuņģi
03.09.2010 10:07
Rij tik nost jo spriežot pēc Taviem komentāriem šajās tēmās, Tev ir jūtams izteikts sirdsmiera deficīts...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
ke
Re: Rīt zondēs kuņģi
03.09.2010 11:31
no narkozes vala var tikt ar elementaru atmazku, japasaka, ka esi pie stures sodien :) jo citadi nedrikst braukt 24h
Re: Rīt zondēs kuņģi
03.09.2010 11:46
Var jau iet kur neuzspiež to narkozi un veic to procedūru tie paši cilvēki , tikai citās iestādēs un par stipri vien draudzīgāku cenu (ja maksā pats) un ja maksā slimokase tad ar minimālu rindu . Pirms zondēšnas arī man dormikum piedāvāja . Prms zondēšanas brīdināju ,ka esmu nervozs , bet realitātē domāju biju viens no paraugpacentiem .
Re: Rīt zondēs kuņģi
03.09.2010 11:49
Teorētiski pieļauju ,ka narkozē (iespējams) kuņģis nekustīgs un doks var visu labi apskatīt . Bet paša sajūtu dēļ laikam jau nevajg .
Re: Rīt zondēs kuņģi
04.09.2010 20:09
Tur jau smukas bildes uztaisa. Pats pēc tam var labi visu apskatīt:) Savas iekšas:D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 23?
Ziņa: