Roku sāpes

Aizsāka realla 

Roku sāpes
13.08.2010 13:10
Labdien! Sakiet lūdzu no kā var sāpēt rokas dazādās vietās,gan iekšpusē ,gan ārpusē,plecs un pat lāpstiņas,pārsvarā viena roka.Naktīs sāpju nav, dienā sāpes ir patstāvīgas.Būšu pateicīga par atbildi.
lilis11
Re: Roku sāpes
14.08.2010 22:37
nu man tā artrīts sākās, bet pirmais ārsts pie kura iet, ir neirologs vai manuālais terapeits
Re: Roku sāpes
15.08.2010 11:13
Milzīgs paldies par atbildi. Es pirms kāda laiciņa ļoti mocījos ar reaktīvo artrītu, bet tas izpaudās pavisam citādi, sāpēja krusti, paceļi un pēdas.Vai ir iespējams, ka tagad vēl pievienojās arī roku un muguras sāpes?
lilis11
Re: Roku sāpes
21.08.2010 22:14
tā ar to artrītu ir, ka viņš ejot tālāk, migrē uz citām locītavām, jo viena sistēma vien ir. Man arī sākās ar rokām, tagad sāp gan mugura, gan ceļi un potītes. arī esot reaktīvais artrīts - artropātija.
baisa kaite,bet pēc laika iestājas remisija,šoreiz gan dikti ilgi nevaru sagaidīt..
Re: Roku sāpes
22.08.2010 11:24
Paldies Tev par skaidrojumu,turpināšu dzert zāles,cerams,ka vieglāk paliks.
lilis11
Re: Roku sāpes
24.08.2010 00:12
saki, vai ārstējies reimatologa uzraudzībā???kas to reaktīvo artrītu nokonstatēja un pēc kādām analīzēm? jautāju, jo mani ģ.ā marinēja ntos gadus, kamēr pati neuzprasījos oie reimatologa
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 13?
Ziņa: