Elektrības trieciens

Aizsāka Jurishf 

Elektrības trieciens
21.08.2010 14:23
Šorīt slēdzu iekšā savu elektrisko plīti. Tā ir maza un paveca. Gribēju uzsildīt zupu metāla katliņā. Uzgriezu uz karstumu ''2'' un gribēju nedaudz pabīdīt katliņu uz vidu ar labās rokas pirkstu. Dabūju triecienu pa labo un krieso roku un šķiet ka arī pa galvu. No sākuma bija apjukums, šoks, sāku lamāties. Pēc tam sāka sāpēt galva un ticiet vai nē bet kā liels cilvēks es sāku pinkšķēt. Baigi sliktā sajūta bija, nejau kā tad ka dabū pa pirkstiņu nedaudz bet piere sāka sāpēt un jūtams pārdzīvojums. Tagad itkā ir labāk. Ko man darīt ??? Neko ? Itkā daudzi ir dabūjuši ar elektrību un viss ok. No tādas sū*** plītiņas varētu gūt traumu ? Vai tā ir ierasta parādība un man dzīvot tālāk ? Pirmo reiz dabūju tādu triecienu ka sāku raudāt. Ja būtu tik pa rokām tad man būtu vienalga, bet ja sāpēja galva ? Iet pie ārsta ??? Tā īsti man slimnīcas nepatīk....
Re: Elektrības trieciens
21.08.2010 15:23
labāk tomēr aiziet pie ārsta, jo elektrotraumai var būt arī vēlīnās sekas, tajā skaitā ietekme uz sirdsdarbību.
Re: Elektrības trieciens
21.08.2010 17:53
Jā, tāda lieta kā sekas pēc elektrotraumas pastāv. Savulaik esmu diezgan daud dabūjis pa nagiem bet vienmēr šo faktu veiksmīgi ignorējis....

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Elektrības trieciens
22.08.2010 19:03
Ar galvassaapeem gana shtrunts, bet peec gostiem peec elektrotraumas 3 diennaktis jaamonitoree sirdsdarbiiba, ka ritms nenojuuk...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 18?
Ziņa: