Kad jāārstē tā helikobaktērija?

Aizsāka Heliobaktērija 

Heliobaktērija
Kad jāārstē tā helikobaktērija?
31.08.2010 08:52
Lūdzu padalieties pieredzē. Kad jāārstē tā helikobaktērija? Norma ir 10, man tā ir 17. Ir jādzer antibiotikas? Vienīgās sūdzības ir, ka metās pumpas uz sejas un pūšās vēders, bet varbūt tas nav no tās baktērijas.



Edited 1 time(s). Last edit at 31.08.2010 10:19 by puce.
Re: Kad jāārstē tā helikobaktērija?
31.08.2010 11:40
Jāsaprot to, ka tās baktērijas ārstēšana pati par sevi diezgan stipri bojā organismu tā kā vajag izvēlēties mazāko no ļaunumiem. Un es tā saprotu, ka Tev nav pārāk daudz problēmu ar to baktēriju. Bet es zinu cilvēku kas ārstējot ir ticis vaļā no tās vēdera pūšanās. Vismaz uz laiku. Taču jāsaprot arī to ka vēdera pūšanās var arī nebūt nekādā sakarā ar to baktēriju un pēc tam vēl citas problēmas ar vēderu nākt klāt... Varbūt vienkārši vēders slikti iziet...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
man baktērijas iznīdēšana saveda kāetībā kuņģi, tici vai nē. Pirms tam ik pa 2 gadiem kobra un atbilde - kardija neslēdzas, žults reflukss, tūskaina kuņģa gļotāda, 12 zarnas iekaisums, vēder burkšķēšana, dedzināšana, sāpes..Brrr.
turklāt baktēriju man kobru rijot nekad neatrada, bet asins analīzes gastroeneterologs ieraugot saķera galvu..Nikns antibiotiku kurss un ppēc gada kobra atbilde - bez redzamas patoloģijas
Re: Kad jāārstē tā helikobaktērija?
31.08.2010 20:44
ko šodiem ar draugiem runājot uzzināju , cik nu ņemt pa pilnu ..

1. Viens pats un māte izdzera kursu pat pārbaudes netaisot , viņam labāk , mātei jau gadiem vis ok

2. itkā pētījumi ka helikobaktērija nav saistīta ar refluksu , viņu bendējot var pat pasliktināt stāvokli
Re: Kad jāārstē tā helikobaktērija?
02.09.2010 23:29
Kā zināms, medicīna ir ļoti relatīva zinātne, turklāt vēl ļoti komercializēta. Tā kā ir iespējams atziņas pielaikot savai velmei un slimībai. Bet reāli ir tā, ka nav tomēr īsti skaidrs vai tā baktērija ir pie vainas un viņu vajag iznīdēt. Jo problēmas nebūt nav visiem kam ir tā baktērija. Un redz, pārvācos es ar visu savu baktēriju uz laukiem un... baktērija ir atlābusi un kaut kā gandrīz vairs netraucē mani...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Kad jāārstē tā helikobaktērija?
03.09.2010 08:01
Dzrerot baktērijas nīdēšanas kursu arī var būt skrejamais , jo no tradicionālās Latvijā lietotās shēmas zālēm dažām tieksme uzi mīkstu vēderu
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 2?
Ziņa: