Iekaisums plaukstas locītavā.

Aizsāka Ģirts K 

Re: Iekaisums plaukstas locītavā.
22.10.2011 22:44
Latvijā ir divas profesores - ne viena. Viena pieņem Gaiļezerā - prof. Mikažāne un otra Stradiņos prof. Andersone.
Re: Iekaisums plaukstas locītavā.
09.04.2012 00:06
Sen šeit nebiju postējis, laikam nav vēlēšanās šo visu atcerēties, kad sāpes pārgājušas. Sāpes plaukstā pārgāja pilnībā, nezinu, vai tas bija pateicoties medikamentiem, vai pateicoties tantiņai, kura man plaukstu 4 mēnešus regulāri masēja. Jau kopš pagājušā gada jūnija vai jūlija, neilgi pēc mana pēdējā posta, sāpes pazuda. Sākumā tam neticēju, turpināju vēl dzert pretsāpju medikamentus, bet viss, tās pazuda! Diemžēl, jāsāka, ka prieki ilga nepilnu gadu, tagad sāper ir pārņēmušas labās kājas cīpslas, jāklibo... Laikam tas ir kā tāds "neverending story". Bet dzīvosim redzēsim, piektdien braukšu atkal pie Dr. Buliņas, redzēs, ko teiks.

Novēlu visiem priecīgus svētkus un labu veselību. Diemžēl dzīvē vairs nepaliek daudz citu prieku, ja veselība nav kārtībā...

P.S. Vai kāds nezin, vai nav Latvijā kāda domu biedru grupa tieši Ankilozējošā spondilīta jeb Behtereva slimības skartiem cilvēkiem?
Re: Iekaisums plaukstas locītavā.
25.04.2012 00:43
Girt, ko teica Buliņa???
Tavas diagnozes domu biedru grupa nez vai ir, bet zinu, ka ir artrīta slimniekiem, pie tiem tad var arī pevienoties
Liepajniece
Iekaisums plaukstas locītavā.
12.05.2012 17:00
Par reimatologi Liepaja, ka ir ta ir. Ari gaju pie dr.Kandevicas, ar teica, ka nekas neesot, viss izdomats tipa. Kad veicu scintografiju, viss ir redzams, ka iekaisums ir gandriz visos kaulu locitavas. Tagad braucu arsteties tikai pie Rigas arstiem, kurus esmu sev atradusi. Kaut ari tur ir, kas uzskata, ka cilveks izdoma sapes un pietukumus.
viesis
Re: Iekaisums plaukstas locītavā.
08.01.2013 13:01
Arī laiku pa laikam ir problēma ar plaukstas saitēm - vai no darba ar datoru vai sporta (vai viss kopā). Pie kura ārsta jāiet? Reimatologa, traumatologa vai kāda cita.
Es dzeru Bericox. Bet dargs. 14 tabletes 9 eiro.Diclac nevar dzert ilgi. Tiesamtoksisks
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 20?
Ziņa: