ejakulācija

Aizsāka Cossa 

ejakulācija
13.09.2010 08:39
Cik bieža ejakulācija tiek uzskatīta par normu vīrietim pēc 40
Re: ejakulācija
13.09.2010 08:47
Apmēram reizi 3 dienās. Bet norma šajās lietās ir ļoti stiepjams jēdziens...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ejakulācija
13.09.2010 10:02
ku!

pats redzi ar kādām tdažādām tēmām es lienu šeit , refluks un barības vads jau pagātne tur viss ok .Vēlreiz īsumā .Pirms gada sāku diēta ,sports veselīgu dzīvi maz alko ( pēdējos mēnešos biku biežāk ) , pēc 2,5 mēm kopš veseligs dzivesveidz tomēr patrāpījās viena neveselīga pasē'dēšana un uzleca spiediens tahikardija ,ar to sākās mana trauksme , bet libido jomā lidz ar zaudēto svaru stipri pieauga . Tad stresu kulminācija martā un no tās reizes šķiet ,ka vis tas pasākums sabremzējies neskatototies uz zaudēto svaru minimāli alko un regulāru vieglu sportu . Vo i domāju stres , pārlieku zaudēts svars ( vēl jau ir riepiņa ) , vai es tam pievēršu pārlieku uzmanibu un vēl vairāk .... Kautkā dīvaini, nekas nesakrīt ar glancētos žurnālos rakstīto , nomet svaru ,sporto ,alko maz.. un veselība dzīvesprieks garantēts.
Re: ejakulācija
13.09.2010 10:19
ku!
Tu mani drusku nomierināji .
Re: ejakulācija
14.09.2010 09:14
Libido, it īpaši pēc 40 vispār ir tā lielā problēma. Un tieši libido - šī brīnišķīgā iekāre, kad domas Tevi pārņem un no domām vien viss notiek. Un nav tā galvenā problēma erekcijās trūkumā kā daudzi to domā. Vienkārši viss ir jau pieriebies, plikas sievietes ir skatītas iespaidīgos daudzumos, pilna galva ar visādām problēmām, veselība arī pietrūkst... Un nekāda zinātne tur daudz neko nepalīdz. Ir risinājums Testosterona injekcijās bet arī tas ir diskutabls jautājums jo kaut arī libido un dzimumspējas paaugstina, tomēr pakļauj organismu dažādiem nevēlamiem riskiem...

Starp citu, par to pareizo dzīvesveidu. Es uzskatu, ka jādzīvo ir tā kā Tu jūti, ka ir forši. Visas tās receptes no žurnāliem tāda modes lieta vien ir. Man pagastā viens rada gabals, baigais spotsmens. Trenējas, neaizraujas ar kaitīgām lietām, sacensībās vai katru nedēļu piedalās... nu un? Protams, viņam ir forma un musīši bet viņš ir tieši tik pat nevesels kā es, kas neko nedara un neko neievēro...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 24?
Ziņa: