donors

Aizsāka češīras ezis 

donors
15.09.2010 17:15
Sveiki! Vai gadījumā kāds nezin - ja es lietoju antidepresantus, vai es drīkstu nodot asinis?
Re: donors
15.09.2010 17:25
nedrīksti.
Re: donors
15.09.2010 23:45
..žēl gan.. :( un cik ilgi jāgaida pēc AD lietošanas līdz to drīkstēs?
Re: donors
16.09.2010 10:09
Neko nesaki un nodod tās asinis. Neviens jau viņas tur tik smalki nepārbauda. Tāpat tur krājumā viņiem ir zili zaļas asinis un tā kā viņu trūkst tad cietējiem atliek priečāties, ka vispār kaut ko ielej rumpī...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: donors
16.09.2010 21:36
Šaubos vai vājniekam kaut minimāli AD klātbūtne asinīs nodarīs , nu ļoti teorētiski iespējams ir kādi medikamenti kuri padara asiņu uzglabāšanu neiespējamu .Gan jau viņiem ir tabuliņa ar ko var un ar ko nē
Re: donors
16.09.2010 21:58
Es teiktu tā, dod tik nost tās asinis un daudz neprāto... Ja pēc tam teiks, ka asinis nav derīgas, saki ka nezināji, aizmirsi vai ko tādu. Protams, ka nevajg mēģināt iesučīt klaju infekciju. Tā AD koncentācija asinīs ir tik maza, ka to tikai spec ekspertīze var uzrādīt un tādas jau nu noteikti tur netais...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: donors
16.09.2010 22:04
Man šķiet mūsdienās tie donori nav stipri jauni cilv , domāju daudzi lieto kādus medikamentus ,asinsspiedienam u t t paši visus brivi nopērkamos sarijušies
Izdomaju
Re: donors
17.09.2010 19:09
bet kāda starpība,galvenais ka asinis tiek tam slimniekam,viņas taču tik un tā ar laiku attīrās..........tas tāpat ka mēs sadzeramies alkoholu-nevaram pie stūres ,bet pec 24 st viss ok............asinis tīras.VAI NE TĀ?
Re: donors
17.09.2010 20:51
Ja reāli uz to lietu skatās, tad parasti asinis pārlej tad, kad ir tik slikti, ka ir pilnīgi vienalga vai viņas ar antidepresantiem vai viskiju... galvenais lai nav tā, ka pēc tam točna nomirst...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: donors
18.09.2010 19:17
..nja.. paldies par viedokļiem.. laikam tomēr nodošu gan,
citādi veselība ir ok :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 19?
Ziņa: