Aknas

Aizsāka aam 

Aknas
14.10.2010 18:36
Sveiki! šodien ultrosonogrāfijā atklāja ka man ir taukainā hepatoze. tādēļ jautājums kas tas ir un kā to var ārstēt.
aste
Re: Aknas
14.10.2010 19:30
nekas traks tas nav. jaievero dieta, neest treknu, nedzert alkoholu un palietot hepatoprotektorus - essential forte vai carsli vai LIV52, aknu tējas.
Re: Aknas
17.10.2010 06:17
Nja,nekas traks nav.Mjaaa...
Vispar,tas atkarigs no ta,progresee vai neprogresee un cik izteikta,kadi aknu apgalabli,cik daudz?
Piemeram,plausu firbroze vai ciroze.Nelieli laukumi, neprogresee- var dzivot kaut 100gadus.
Ja progresee, piem fibroze, tad ne visai ilgi novilks, ja progresa temps straujs.Ar aknu cirozi ir tapat.
Taukaina hepatoze nav ciroze,bet nu,aknai bus vienalga,ja taa taukaina hepatoze ies uz prieksu....

Parejie Aste ieteikumi ir labi...

Nebaidies,sabaidiju,bet ,jaa, taa ir.Tejas,protektori, alkahols ni ni , nelietot zales,kas stirpak uz aknam dod, ja ir izvele, vienmer nemt medikamentus, kuriem nav kontrindikaciju kaa aknu slimibas utml.
Protams,ja nozimee arsts un izejas nav, tad jadzer.

Par visadiem ibumetiniem, reklamu tableteem, iedzer,arste visas sapes, tailenoliem utml utjpr PEC SAVAS INICIATIVAS ir jaaizmirst.Visadas zales lietot tikai pec ARSTA NORADIJUMU.
Nuja,iznemot to Liv 52, Carsil utml un aknu teejas.
Re: Aknas
17.10.2010 06:23
Aizmirsu piebilst, ka NEARSTE.
Nav arstejams.
Tas par tiem audiem,kas jau ir taukaini hepatozi- vini tadi paliks ....
Cita lieta,ka var meginat noverst sis taukainas hepatozes progresesanu.Tapat kaa cirozes un fibrozes, vina var neprogreset.
Nozimee- neiet uz prieksu.Pat visu atlikuso dzivi var neprogreset necik.Var ari loti strauji progreseet.

Jus neuzrakstijaaat par slimibam,par savu vecumu,analizitem, ar ko slimojaat agraak, ko lietojaat, vel, kada veseliba ir tagad,ko lietojat, kadas Jums diagnozes, ta ka loti maz,tikai visparigi ari vareju atbildet.

Diemzel,tie,kas mekle padomus, reti liek savu anamnezi, biezi pat nemin slimibas, blakusslimibas.
Citi pat pec atgadinajumiem neliek analizu datus, neklaasta temperaturu, piemeram utml.Tikai prasa pagerosi atbildes.
Kuras jadod visparigi,jo neko par jautatajiem isteniba nezinaam...
aste
Re: Aknas
17.10.2010 15:22
Arstejas gan taukaina hepatoze.man pirms 5 gadiem usg specs teica, ka akna aptaukojusies, ASAT,ALAT lekaja augsha leja. saku leni un merkjtiecigi ieverot dietu, nometu svaru, man bija lieki 25kg. padzeru essential forte, aknu teejas. Nu jau sen ka taukaina akna nav un visi raditaji ir normaa.
Ak, jaa, aizmirsu piebilst, es gan nelietoju alkoholu nemaz, esmu no tiem cilvekiem, kas nedzer vispar nemaz.Ja Jaungada izdzeru 1/3 glazes shampaniesha, tad tas jau ir sasniegums.
te svariri - neest trekunumus, alkoholam nee un padzert dabigos hepatoprotektorus - carsil,essential forte utt.
Re: Aknas
27.10.2010 09:07
Taukainaas hepatozes aarsteeshanas rezultaats droshi vien ir atkariigs tiiri individuaali no slimiibas pakaapes - galvenais ir maniit dziives veidu - nelietot taukainus/treknus eedienus, medikamentus, ja viens tas nav absoluuti nepiecieshams, alkoholu, droshi vien, ka vajadzees lietot arii kaadas zaales, piem, essentiale, lai paliidzeetu aknaam darboties. Tikai process nebuus aatrs, kaadi paaris meeneshi paies, bet ir veerts meegjinaat,
Re: Aknas
27.10.2010 19:07
Paldies par atbildēm. Biju pie ārsta uztaisīja analīzes ALAT ASAT normā paaugstināts holesterīns izrakstīja zāles holesterīna samazināšanai priekš aknām neko. Pēc 2 mēn. jāiet atkal nodot asinis.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 13?
Ziņa: