Ar ko draud plasmas nodoshana reizi nedeeljaa?

Aizsāka ASd 

Plasmu var nodot reizi nedeeljaa. Ja es to daru katru nedelju ar ko tas draud? Es jautaju, jo velos piepelnities, bet vecaki ir galigi izbesijushies un uzskata, ka ar mani nez kas tagad notiks. Velos zinat no profesionalu medikju puses, kaadi tiesham ir riski un vai kjermenim kads launums/labums no taa ir?
Re: Ar ko draud plasmas nodoshana reizi nedeeljaa?
19.10.2010 14:36
Es neesmu shajaa jomaa speciaalists bet domaaju, ka katru nedeelu nodot ir par daudz.Taa ir mehaaniska un biologiska iejaukshanaas organismaa funkcijaas.
Atrodi darbu vai labāk uzreiz pārdod savu nieri...
>implying ka darbu dabuut musdienu Latvijaa ir tik vienkaarshi
Ja zini tikai gudri dirst, tad paklusee. Asins regjenereejas, niere nee. Idiots.
Re: Ar ko draud plasmas nodoshana reizi nedeeljaa?
24.10.2010 23:35
Visaadas baumas kliist par to donoreeshanas kaitiigumu vai nekaitiibu. Lai nu kaa- es neizveeleetos ar to naudu pelniit un iet pa max programmu, ka peecaak daargaak nesanaak...
Re: Ar ko draud plasmas nodoshana reizi nedeeljaa?
26.10.2010 00:13
Mazdakterim taisniba.
Taa nauda, kko maksaa nelauj nopirkt partiku,ko vajag lai organisms nodoto asins masu sarazotu/ piemeram asins parasta nodosana/...Kad nodod , labi jaeed, dusigi.
Plazmas nodosana mazak kaitee tikai isterminaa.Ilgterminaa varetu but negativs efekts.
Asins sunu paliek vairaak, plazmas mazaak...aug HCT, skidruma,kuraa peld sunas paliek mazaak, rezultataa vinaam grutaak attiriities.Asins sunas /eirtirociti,leikociti,trombociti/ ir DZIVI ORGANISMI, sunu limenii.
Sunas aug, dalaas, vinam ir vielmaina, kuras blakusproduktus, produktus un partikas vielas piegadaa PLAZMAS skidrums.
Caur to notiek apmaina ar organismu, sunu membranas filtree savienojumus , selektivi skirojot,ko lais ieksa un ko araa.

Piemers- akvarijaa,kura peld zivtinas noliesim mazliet udeni.
Zivtinu labsajuta bus ietekmeta, jo vairak nolaizam udeni.Jo biezaak utml....
Mazdakterim taisniba.
So par sunaam stastija daktere, kas ar asins lietaam nonemas visu muzu.Kaut ka iekrita prataa.
Katra zinja, ja nodosiet divreiz, reizi nedela pec kartas, ir viena lieta.
Ja xxx reizes tadaa tempaa, tad cita lieta...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 24?
Ziņa: