Uzpampis dzimumloceklis..

Aizsāka Kraamis 

Uzpampis dzimumloceklis..
17.11.2010 00:28
Sweiki veeleetos uzzinaat..!
Pirms paaris nedeeljaam nodarbojos ar sexu, uzreiz dienu veeelaak man uzpampa dzimumloceklis zem galvinjas un ap galvinju ir itkaa pumpas, vai arii kaa es sapratu "Tuulznas" Bet tas jau nepaariet paaris nedeeljas, ko man dariit!?



Edited 1 time(s). Last edit at 17.11.2010 01:05 by Kraamis.
pingvins
Re: Uzpampis dzimumloceklis..
17.11.2010 08:25
1.Sargāt savu draugu no gadījuma attiecībām
2.Vienmēr lietot prezervatīvus
3.Ja negribi palikt bez sava daikta, ātri skrien pie urologa! Izskatās, ka esi saķēris ko nopietnu
Re: Uzpampis dzimumloceklis..
17.11.2010 20:11
pie ārsta un pēc iespējas ātrāk! :)
ko darit? pirms divam dienam paradijas viena krevelite mazinja, un ap to lauku uzpampis, sapiga un nestaipiga adinja taja apvidu,nedaudz iesartis,mosh kads iekodis? ko darit?
Re: Uzpampis dzimumloceklis..
30.03.2014 22:00
obm rakstīja:ko darit? pirms divam dienam paradijas viena krevelite mazinja, un ap to lauku uzpampis, sapiga un nestaipiga adinja taja apvidu,nedaudz iesartis,mosh kads iekodis? ko darit?
________________________________________________________

Dzimums,vecums svars?
Vai bijis dzimumkontkts ? Ar , bez prezervatīva? Kad? Cirkšņa limfmezgli? Kur tā pumpa? Uz sejas ,kaunuma lūpām,peņa?



Edited 3 time(s). Last edit at 01.04.2014 09:51 by Mazdakteris1.
Re: Uzpampis dzimumloceklis..
31.03.2014 09:47
Mazdakteris1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Dzimums,vecums svars?
> Vai bijis dz.kontkts ? Ar , bez prezervatīva?
> Kad? Cirkšņa limfmezgli?


tākā uz sifilītisko šankaru velk, to tak ar prezervatīvu bez dz.kontakta, tākā pagrūti dabū, ne?
Re: Uzpampis dzimumloceklis..
31.03.2014 19:38
nex rakstīja:
>
> tākā uz sifilītisko šankaru velk, to tak ar
> prezervatīvu bez dz.kontakta, tākā pagrūti
> dabū, ne?
__________________________
Atbilde: Būšu ļoti pateicīgs ja savu domu izteiksi skaidrāk. Īsti nesaprotu,ko tu gribi pateikt:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 20?
Ziņa: