Trīce

Aizsāka Jānis1212122 

Jānis1212122
Trīce
07.12.2010 20:14
Sveiki.
Ir tā ka man visu mūžu (laikam) ir neliela trīce. sēžot, stāvot tiek izdarītas nepzinatas, nelielas kustibas. Izteiktāka tieši ir roku trīce - nevaru es piemeram vienu plānu lapu rokas noturēt to netrīcinot. Uztraucoties tā trīce manāmi palielinās, taču ir arī, ja esmu pilnīgi mierīgs.
Tā ir kaut kāda psiholoģiska vai kāda kaite? Un kur vispār vajadzētu griezties? Psihiatra? Un kādi vispār iemesli var būt? tas ir novēršams?
Re: Trīce
08.12.2010 20:25
pirmais kas iešāvās prātā-multiplā skleroze, bet var būt arī no citām smadzeņu probl.
Smadzeņu satricinājums nav bijis? cik vecs pats esat?
Re: Trīce
08.12.2010 20:27
un kā ir ar uzturu? pietiekami lietojat magniju?
Re: Trīce
08.12.2010 21:29
Jāni, cik Tev gadi? Cik gados sākās? Vai pie neirologa kādreiz esi bijis? Kādam ģimenē ir kaut kas tāds bijis?
Jānis353553
Re: Trīce
09.12.2010 07:31
Gadi - 19. Smadzeņu satricinājums un tamlīdz. problēmas nav bijušas. Par magniju gan neko pateikt nemācēšu. Kad sākās - nav ne jausmas, kad biju mazs visticamāk to vienkārši nepiefiksēju un nepievērsu uzmanību, bet tā pamanīju ap ~12 gadiem. Pie neirologa neesmu bijis. Ģimenē problēmas ar nerviem ir bijušas gan mammai, gan vectēvam.
Re: Trīce
09.12.2010 10:20
Mammai un vectēvam arī trīce ir/bija?
Es ieteiktu aiziet līdz ģimenes ārstam un, ja ārsts saskatīs tur kādu neiroloģiju, tad iedos nosūtījumu pie neirologa. Ir daži trīces veidi, kas ir jauniem cilvēkiem, pārmantoti. Arvienvārdsakot - pie ārsta uz konsultāciju.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 19?
Ziņa: