sāpes kreisajā sānā

Aizsāka enfuego 

sāpes kreisajā sānā
04.01.2011 17:55
Sveiki es te bišku esmu apmulsis, man ir hronisks gastrīts, no rīta ja nēdu, tad man sāk žņaukt kuņģi, tad kad paēdu žņaukšana beidzās, bet atsākas sāpes kreisajā sānā no nabas lcaur ribām un līdz pat mugurai, sajūta tāda, ka sāpe ietu līdz noteiktam punktam piemēram no A līdz Z, tās sāpes man jau ir 3 gadus, sākumā sāpēja tikai pēc asiem ēdieniem, un alus, un pēc smēķēšanas, tagad sāp jau no visa kā pat no makaronu zupas un klāt rupmaize ar desu, uzstaisīja endoskopiju nekā neatrada, tikai pateica, ka iekaisis kuņģis un ir kairināta kuņģa gļotāda. Tas sanāk man visu mūžu būs jācieš no šīm sāpēm, izrakstīja LOMAC(omaprozolu) kuņģa skābes regulētāju! Kas vēl varētu būt par iemeslu šīm sāpēm, zņaukšanu, un dedzināšanu? Kādas vēl pārbaudes man ir jāiziet lai secinātu, no kurienes vēl varētu rasties šīs sāpes??

P.S. ā un vēl man ir svara zudums, un sirgstu ar Veģetatīvo Somataformas disfunkciju.



Edited 1 time(s). Last edit at 04.01.2011 17:57 by enfuego.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 3?
Ziņa: