Kāpēc visu laiku nāk miegs?

Aizsāka Kaut tā 

Kāpēc visu laiku nāk miegs?
23.01.2011 18:01
Sveiki. Varbūt kāds zinās ko ieteikt vai palīdzēs izprast- man visu laiku nāk miegs. Možuma sajūta ir tikai kādu stundu pēc pamošanās un pēc tam atkal miegainība. Guļu 12-14 stundas. Grūti sakoncentrēties uz darāmo darbu. Visgrūtāk uz visu kas saistās ar lasīšanu, mācīšanos,jo miegu ciet vai arī sajūta, ka prāts ir aizmidzis un nespēju izprast informāciju.
Pusaudža gadi jau garām, kaitīgu ieradumu nav, nekādas zāles nelietoju.
Re: Kāpēc visu laiku nāk miegs?
23.01.2011 18:45
1) asinsaina, moš anēmija
2) par maz fizisko aktivitāšu, sākumā kaut piespiedu kārtā jāsaņemas
3) var liecināt arī par depresiju, vēlmi bēgt no realitātes kaut vai guļot
Re: Kāpēc visu laiku nāk miegs?
23.01.2011 19:32
Varbūt tas, ko dari, galīgi nepatīk.
vbt vairogdziedzeris gļuko? ja lēns, tad kā reize cilvēks miegains
Re: Kāpēc visu laiku nāk miegs?
23.01.2011 21:03
Neviens ,neko prātīgu nepateiks,kamēr nesaņems sīkāku informāciju. Ir vajadzīgs aptuvenais vecums,augums,svars,dzimums. Aptuvenā nodarbošanās .Slimības pēdējā mēneša ,gada laikā.
Kādā stāvoklī ir gļotādas (mēle,rīkle,acis...). Vai ir vakara subferilitāte.Vai nav palielināti limfmezgli (zemžokļa.padušu,cirkšņu rajonā). Vai nav klepus.
Vai nav veikti pēdējo 6 mēnešu laikā tetovējumi,pīrsingi (hepatīti???). Kā ir ar apetīti. Vai nav bijis ārzemju ceļojums.
Tāpēc, labāk un drošāk ir aiziet pie sava ģimenes ārsta. Kas visu to apskatīs un noņems analīzes.
Lai veicas!
Re: Kāpēc visu laiku nāk miegs?
23.01.2011 21:11
Vecums un augums gan dos būtisku infu :)
Re: Kāpēc visu laiku nāk miegs?
23.01.2011 21:34
Varbūt tu pēc dabas esi miega mice, un flegma?
sorry par offtopic, bet enfuego koments lika sasmieties :D

Par teemu, man arii biezhi un vislaik ir taads neliels nogurums un miegs naak, bet es nodarbojos ar fiz. akt. loti daudz.. iespeejams tapeec + veel maaciibas un pareejas lietas, bet pat izguloties kaartiigi miegs vislaik tapaat naak :)
Re: Kāpēc visu laiku nāk miegs?
05.02.2011 20:40
Jap, man arii tada miega problema, it ka ar veselibu viss ok,. analizes labas, hepatits nav, tagad it ka arstejos no depresijas, kaut gan AD man nepalidz. nezinu, ko darit! Fiziskas aktivitates miegainibu nemazina.
Re: Kāpēc visu laiku nāk miegs?
06.02.2011 22:57
Vai neesi saņēmis pret gripas vakcīnu? Somija 55 bērniem sakas miegainības slimība. Atzina, ka vainīga tieši "Cūkas gripas" vakcīna.
Vajag tomēr sīkāk izrunāties ar ģimenes ārstu.
ziemas miegs , jo latvieši cēlušies no lāčiem:DDDD
ja miegainībai nāk papildus nespēja koncentrēties, laika "skriešanas" sajūta un līdzīgi simptomi tad ir vērts pārbaudīties uz Epšteina-Barra vīrusu. nemaz tik rets viņš pie mums nav.
es kapāju futbolu vismaz 2 reiz nedēļā. nesmēķēju. nekad vēlāk par 12 neeju gulēt un ceļos 7os, bet darbā, kur mēs esam 15 cilvēki vienā telpā es vienīgais tā žāvājos. man 21. nav problēma no rīta pamosties, bet pa dienu neaizmigt pie datora. darbs nav šausmīgi aizraujošs. kafija nepalīdz.
Man arii visu laiku naak miegs,itseviski ,ja paedu no rita brokastis. es esmu med darbinieks.
1.varbut kautkas ar vairogdz.
2.Smadzenes nesanem pietiekami daudz skabekla.(visu laiku dulla galva un man ir arii migrena)
3.Atkariigs no dziives vietas,jo ir vietas kur naak miegs un ir nogurums un ir vietas kur jutos loti labi un skaidra galva.
4. No nepareizas domasanas arii var buut depresija un apdullis.
Kāpēc visu laiku nāk miegs tieši dzerot kafiju???
nnnn
Re: Kāpēc visu laiku nāk miegs?
28.05.2013 22:42
Secret Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kāpēc visu laiku nāk miegs tieši dzerot
> kafiju???


Man ta pati vaina!!:) neviens neko sakarigu nav pateicis!diemzhel...
Man tāpat bija mācību laikā,tolaik vitamīnus nelietoju,bet-kofeīns iznīcina vitamīnus,organisms ir pārstimulēts,pārāk maz guļot un dzerot pārāk daudz kafiju iestājas tāds efekts-varētu būt,ka ieslēdzas organisma aizsargsistēma. Vajag lietot vairāk vitamīnus,īpaši Bgrupu,un mazāk dzert kafiju.Tikai tad,kad tiešam vajag,bet ne stila pēc.
Re: Kāpēc visu laiku nāk miegs?
29.05.2013 09:11
nnnn saka:Man ta pati vaina!!:) neviens neko sakarigu nav pateicis!diemzhel...
_________________________________
Cienītie. Te nav maģijas un gaišredžu vietne. Katrs cilvēks ir unikāls. Nogurumam un miegainībai var būt desmitiem iemeslu.
Jāzin vairāk par pacientu. Neviens neprasa dzimšanas datus un dzīves vietu.
Jāzin dzimums,vecums,augums/svars. Nodarbošanās veids, kaut vai vispārīgi. Kādas slimības slimojam?
Vai ir iets pie ģimenes ārsta? Kāds ir darba un atpūtas režīms? Cik daudz parasti kafiju lietojam? Vai naktī guļam pie trokšņa (rādio,mobilais,kaimiņi...). Mazasinība? Zili riņķi ap acīm? Ūdens dzeršanas (daudzums) režīms?
Tieši atbildot uz šiem jautājumiem, varbūt, pats arī atbildēsi uz savu jautājumu.
Lai miers un veselība.
Tā bij plaši izplatīta parādība studentiem,sevišķi sesijas laikā,daudzi par to sūdzējās-īpaši tie kas kafiju dzēra daudz un nepietiekami gulēja,a gulēt pietiekami nesanāca,slodze toreizējā RPI bij ļoti liela,sevišķi 1. kursā.
nnnn
Re: Kāpēc visu laiku nāk miegs?
29.05.2013 20:04
Mazdakteris1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> nnnn saka:Man ta pati vaina!!:) neviens neko
> sakarigu nav pateicis!diemzhel...
> _________________________________
> Cienītie. Te nav maģijas un gaišredžu vietne.
> Katrs cilvēks ir unikāls. Nogurumam un
> miegainībai var būt desmitiem iemeslu.
> Jāzin vairāk par pacientu. Neviens neprasa
> dzimšanas datus un dzīves vietu.
> Jāzin dzimums,vecums,augums/svars. Nodarbošanās
> veids, kaut vai vispārīgi. Kādas slimības
> slimojam?
> Vai ir iets pie ģimenes ārsta? Kāds ir darba un
> atpūtas režīms? Cik daudz parasti kafiju
> lietojam? Vai naktī guļam pie trokšņa
> (rādio,mobilais,kaimiņi...). Mazasinība? Zili
> riņķi ap acīm? Ūdens dzeršanas (daudzums)
> režīms?
> Tieši atbildot uz šiem jautājumiem, varbūt,
> pats arī atbildēsi uz savu jautājumu.
> Lai miers un veselība.


Man ir zili rinki zem acim kops dzimshanas.Gadi 38, augums 1.74, svars 73.Pie gimenes arsta nav buts kadus 9 men. bet miegainiba man bija jau pirms tam.Ieteica dzert B grupas vit B6. Stradaju ( inzheniertehniskie darbi) no 8-17 un gulu labi,klusuma, tumsa, mob.tel.1m attaluma. Berniba tika mineta mazasiniba, bet tas fakts nekad nav apstiprinajies nododot asinis. Udeni dzeru tikai tad kad jutu slapes.Butiba varbut 1L diena sanaks,Ja sportoju dzeru vairak,bet tad naktis jaiet uz tualetoi biezhi. Nesanak man tomer rast atbildi:(
nnnn
Re: Kāpēc visu laiku nāk miegs?
29.05.2013 20:07
Ir slimots berniba ar ekzemi un vienigi izgriezts apendicits!Citu slimibu nav bijis..gripa gadu atpakal ( 2 nedelas guleju ar temp.) bet izslimoju un viss. Parasti slimoju ar tempr. loooti reti...varbut reizi 5 gados!
Re: Kāpēc visu laiku nāk miegs?
31.05.2013 21:36
Šķidrums jālieto 2,5 l/d. Vismaz! Saules gaisma līdz 11:00 vai pēc 17:00. Svaigs gaiss. Pamērīt vakara ķermeņa t*. Ja ir pie 37-37,5 tad jāiet pie ģimenes ārsta.
Lai veicas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 10?
Ziņa: