Mārtiņš Freimanis

Aizsāka MaijaPaija 

Ļoti žēl un negaidīti, ka aiziet tik jauns cilvēks, kuram visa dzīve priekšā... Kāpēc???
Gripa! Šodien pārņēma bailes, par to, ka tikai es un mana ģimene nesaslimtu ar šo, jau tā teikt '' nāvējošo '' vīrusu. Tiešām smagi.
Varbūt iesakiet man un citiem, ko un kā labāk izvairīties no šī briesmoņa? Mazgāt rokas, jau mazgāju, bet citi mazgājot, jau vienalga saslimst!
Laikam labākais, ir sēdēt mājās un nekur neiet. Bet tad drīzāk nomirt var no bada...
Kuras skaitās tās kaites, kas palielina risku nomirt ar gripu? Paldies!
Re: Mārtiņš Freimanis
27.01.2011 16:17
ne jau no pašas gripas mirst, mirst no komplikācijām - visbiežāk no abpusējas pneimonijas.
Re: Mārtiņš Freimanis
27.01.2011 16:54
nu ja, a kapec tad veidojas sadas komplikacijas, vai tas niozimee, ja sakertu tiiru plausu karsoni, arī nomirtu?
Re: Mārtiņš Freimanis
27.01.2011 16:59
tas cilvēks bija ļoti slimīgs, tas ir zināms, jo viņš ir intervijās teicis, ka katrs bacilis viņam ritējis ļoti smagi.

vīrusainās gripas pneimonijas ir ļoti agresīvas, un nav zināms arī, cik viņš sabija pa māju. ja ir augsta temp. tagad, tad jābrauc fiksi uz slimnīcu. labak lai par velti nekā par vēlu...



Edited 1 time(s). Last edit at 27.01.2011 16:59 by Runcene.
jajajaja
Re: Mārtiņš Freimanis
27.01.2011 19:00
kā to pneimoniju var konstatēt?rentgenā?kadas izjutas ir, kad ir pneimonija?
es sava muza esmu 1 slimojusi, ko uzzinaju tikai pec rentgena, esot izstaigata pneimonija..
Re: Mārtiņš Freimanis
27.01.2011 21:04
izmaiņas rtg, elpas trūkums, klepus, smaguma sajūta krūtīs utt. arī bioķīmiskie rādītāji (CRO, piem.)
Bet, saprotiet to, ka slimnīcas ir drausmīgi pārpildītas! Vietas nav! Cilvēki, kuriem ir izskalotas smadzenes, ka redziet pie katras sāpes jābrauc pie ārstiem, jāsauc ātros to arī dara un tas nav pareizi un normāli. Beigu beigās tiem kuriem palīdzība nepieciešama, nomirst, jo viņa vietā guļ kāds vesels cilvēks, kuram sāp galviņa, vai kājiņa. Tas nav nopietni. Vajag izvērtēt cilvēkus, kuriem tas ir dzīvības jautājums.
Un vislabāk, vienkārši ievērot drošības pasākumus, lai nebūtu jāgarlaikojas 4 baltās, slimnīcas sienās, kuras nav patīkamas un ir drūmas. Žēl, bet slimnieku skaits, ar visādām slimībām, palielinās. Un 50/50 palīdz ārsta izrakstītās zāles, vai ieteikumi. Ne vienmēr viss ir tik vienkārši. Varbūt reizēm vajag slimniekam vairāk palīdzēt, dot, nevis tikai mācīt un dot padomus. Ārstiem ir daudz darba, pa niecīgu maksu un palīdz cik var. Protams, apzinīgie ārsti. Un pacik slimnieku skaits ir milzīgs, ārstiem iet grūti, tāpat arī slimniekiem!
Re: Mārtiņš Freimanis
27.01.2011 21:19
nu bet kas liedz laikus diagnosticēt pneimoniju (vai tās neesamību) ambulatori, negaidot, kamēr ir tik slikti, ka jāmirst nost? nav jau priekš tam jāguļās slimnīcā...
Re: Mārtiņš Freimanis
27.01.2011 21:32
atnāk doks no rīta mājās, neko nedzird, bet cilvim naktī sāk celties temp. un ir skaidrs, ka process turpinās. atbrauks ātrie, protams, nikni, bet ko tad darīt. nedo dies', ja tie vēl nekā nesaklausīs...

laukos vispār rtg un polene savi 20 km... tur katrs otrais uz šito ir kandidāts, jo nav darba, normālas paikas un visu laiku stress.
Re: Mārtiņš Freimanis
28.01.2011 00:18
Runcen, Tu velc uz dabisko atlasi un sazvērestības teorijām :) bet diemžēl ir tiesa.

Man cits jautājums. Kā ar gripas vakcīnu? tagad tauta droši vien bariem skries, un laikam taču būtu jēga? vismaz teorētiski vīrusam vajadzētu būt ne tik agresīvam, līdz ar to pneimo ne tik ātri ietu uz priekšu un a/b padotos labāk?
Re: Mārtiņš Freimanis
28.01.2011 09:36
kāda vakcīna, epidēmiskais slieksnis tak pārsniegts jau. vakcīnai vajag laiku, lai iedarbotos (10 dienas), ja pa šo laiku saslimsi, maz neliksies...
Re: Mārtiņš Freimanis
28.01.2011 13:24
dadzz, es nevelku uz dabisko atlasi, tikai no savas un citu pieredzes zinu, ka gripozās pneimonijas uzvedas netipiski... tāpēc jau saku, ka pie ļoti augstas temperatūras labāk būt dubultmodriem, it sevišķi mājiniekiem.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 24?
Ziņa: