Iesakiet lūdzu fizioterapeitu!

Aizsāka snukers 

Iesakiet lūdzu fizioterapeitu!
28.01.2011 19:28
Tā nu sanācis, ka mācoties medicīnu, būšu diezgan pamatīgi radījis sev problēmas ar muguru. Lūdzu Jūsu padomu!
Iesakiet labu fizioterapeitu Rīgā !
delta
Re: Iesakiet lūdzu fizioterapeitu!
28.01.2011 19:42
Kad pa šo līniju meklēju info, vairāki ieteica Skulmes klīniku:
Skulmes fizikālās medicīnas un rehabilitācijas klīnika SIA
Krišjāņa Valdemāra 33, RĪGA, LV-1010
Tālrunis +371 67333604
Skulme šķita ļoti OK, bet īpaši patika manuālā terapeite Vīksna.
Tikai tas bija pirms gadiem, nezinu, vai ir vēl turpat un vai vēl tie paši cilvēki.
no sirds iesaku dakteri Kokari Stradiņos! dodies pie vinjas un izstradas kursu, kas nepiecieshams arsteshanai un nosutis uz attiecigajam proceduram! http://www.stradini.lv/page/949
Re: Iesakiet lūdzu fizioterapeitu!
29.01.2011 18:29
Vai vajadzētu iepriekš aiziet uztaisīt rentgenu, lai atvieglotu daktera darbu ?
lailar
Re: Iesakiet lūdzu fizioterapeitu!
30.01.2011 19:32
Rita Gaveika - MFD Pārdaugava - 67131316. Domaju, ka ja fizioterapeuts redzēs vajadzību pēc rentgena vins pateiks, bet fizioterapeits nav arsts, tas gan.
Re: Iesakiet lūdzu fizioterapeitu!
01.02.2011 19:13
Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā bija fizioterapeits- vīrietis. Uzvārdu gan aizmirsu, bet vīriets tur tikai viens- nodaļas vadītājs. Apmāca arī topošos fizioterapeitus.
Viņš bija parakstījis manu pacienta kartīti (ar mani strādāja sieviete, Daiga vārdā). Kad vēlāk ar šiem dokumentiem gāju pie citas fizioterapeites, viņa atpazina to dr. kā savu skolotāju. VIņam ir arī privātprakse kaut kur. (Sorry- viņš ir ārsts rehabilitologs- bet tas arī der!)
skaties: www.tos.lv
Re: Iesakiet lūdzu fizioterapeitu!
06.02.2011 13:53
Laikam iesu uz RSU pie dakteres Kokares!
Paldies :)
Re: Iesakiet lūdzu fizioterapeitu!
06.02.2011 15:16
lailar Rakstīja:
-------------------------------------------------------
fizioterapeits nav
> arsts, tas gan.


...un vista nav putns? ;)
Re: Iesakiet lūdzu fizioterapeitu!
06.02.2011 17:23
Nu, nav gan fizioterapeits ārsts. Ārsts tad vai nu fizikālās medicīnas ārsts vai arī ārsts-rehabilitologs.
nu tak teicu jau, ka vista nelido :D
elvis
Re: Iesakiet lūdzu fizioterapeitu!
18.02.2011 15:16
Ļoti labi fizioterapeiti ir Veselības centrā 4, pats biju Āgenskalnā Pārslas ielā Rehabilitācijas nodaļā - ļoti patika, iesaku!
Ance Veismane, Jūlija Rovdaņika, pieņem Med&Spa centrā Estetik SPA Bruņinieku ielā 21.
Re: Iesakiet lūdzu fizioterapeitu!
10.04.2013 21:53
aptuveni vēl pirms kāda gada biju, tad fizioterapeite Māra Vīksna tur vēl strādāja :) es arī ar viņu esmu ļoti apmierināta!! visiem, kas nedaudz sūdzas par sāpēm, tiem uzreiz iesaku!! ļoti palīdzēja gan man, gan māsas meitai, gan arī mammu turp aizvedu!!
Tak aizejiet pie Dr.Vīksnas uz Valdemāra 33!!! Palasiet ko tauta raksta!
Re: Iesakiet lūdzu fizioterapeitu!
28.01.2015 12:21
[..]


**********************

Cienītais, visas komercreklāmas ir jāsaskaņo ar foruma administrāciju.

Vai 4 izdzēstās reklāmas nebija skaidrs mesidžs?



Edited 2 time(s). Last edit at 28.01.2015 12:25 by Runcene.
Vija Tračuma
Re: Iesakiet lūdzu fizioterapeitu!
28.01.2015 16:11
Nu protams. Bez asins analīzēm rentgena vai DT un arī neirologa konsultācijas pie fizioterapeitiem nav ko iet.Esmu pārliecinājies, ka jāiet uz vecām tradīciju bagātām ārstniecības iestādēm.
Lai veicas.



Edited 1 time(s). Last edit at 28.01.2015 16:12 by Mazdakteris1.
Varu ieteikt fizioterapeitu meklēt Jāņa Ķīša klīnikā. Tur ir zinoši un forši speciālisti.
Info sīkām vari skatīt viņu mājaslapā: J.Ķīša klīnikas fizioterapija
Ance Veismane loti iedomīga nekompetenta fizioterapeite neiesaku labàk tad Aršauska centrs pie Salu tilta
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 20?
Ziņa: