Injekcija dibenā

Aizsāka serea 

Injekcija dibenā
02.02.2011 14:00
Ārsts parakstīja Diklofenaku. Pašai nāksies šļircēt. Instrukcijā minēts, ka "injicē dziļi intragluteāli". To, ka dibena muskulī, tas skaidrs, bet cik dziļi, skaitās pareizi?
Re: Injekcija dibenā
02.02.2011 17:14
es izmantoju 23G 30mm adatas cit gara adata tik arii dzilji injicee. te noderiigs tekstinjhs par to kaada adata tev vajadziga vadoties peec svara: http://www.immunize.org/catg.d/p2020.pdf
Re: Injekcija dibenā
02.02.2011 19:14
Paldies! :D
Labi, ka pie ārsta tas nav bijis jāredz! Adata tomēr ir tāda pagara! :D
Nu nekas. Būs mums ar dzīvesbiedru vakara sadomazohistiskās atrakcijas. Varbūt atklāsim kaut ko jaunu, lai izbēgtu no ikdienas rutīnas. :p
Re: Injekcija dibenā
02.02.2011 20:11
Jābūt ļoti uzmanīgiem ar sterilitati. Esmu redzējis sliktas sekas pec ienestās infekcijas.Jāzin arī vieta,augšējais arējais kvadrants.
Labāk būtu iziet apmācības kursu pie speciālista.
Veiksmi
Re: Injekcija dibenā
02.02.2011 22:57
Man bija vairākas potēšanas kūres pie māsiņas, vieta it kā skaidra. Pirmā pote ielaista, pēc sajūtām varēja spriest, ka muskulī tika. Bet protams, jo vairāk zin, jo labāk.... Ar parastu šņabi taču var dezinficēt?.... jeb labāk tomēr med.spirts?
Un kāda piesardzība jāievēro ar gaisa burbuļiem? Viss gan it kā tika darīts tip-top, bet tomēr....
Negribētos palikt bez dibena... :p
Re: Injekcija dibenā
02.02.2011 23:14
man masinja teica, ka par tiem gaisa burbuljiem isti nesatraucas, vajag vismaz 2l gaisa, lai kkas notiktu.. mums ar jau nedeelju shis prieks, draugs kljuvis par iistu maasinju :D un parasto shjabi labaak nee! aptiekaa nopeerkamas taas mazaas saspirtotas salvetiites!
un ja nu isti nav muskulii nekaada beeda arii nav, taapat iedarbosies!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 13?
Ziņa: