Kāpēc izkrīt mati?

Aizsāka knifs 

Kāpēc izkrīt mati?
02.02.2011 16:45
Kādi var būt iemesli, ja pakāpeniski (mēneša laikā) sāk arvien vairāk izkrist mati? Galvas āda brīžam iekniešas, ieniezas. Īpaša stresa nav, uzturs normāls. Tagad lietoju Kerastase šampūnu, un problēma daudzmaz novērsta, bet, ja to vairs nelietošu, baidos, ka atkārtosies. Vai tas var nozīmēt kādu citu kaiti, piem., ko onkoloģisku veidojamies ķermenī?
Re: Kāpēc izkrīt mati?
02.02.2011 18:02
var būt pie dažādām slimībām. Sēnītes, vairogdziedzera disfunkcija.. visas nemaz tā nevarēšu nosaukt..
Re: Kāpēc izkrīt mati?
02.02.2011 20:28
Vecumu japasaka vismaz.Arī dzimums ir svarīgs. Minimali augumu un svaru.Vēl vajag nodarbošanos.lai varētu zīlēt kafijas biezumos. Ja pastāsta ar ko slimots,kāda ēdienkarte, tad tā kafijas tase kļūst saturīgāka.
Vai tiešām to tik grūti saprast. Es tomēr aizietu pie ādas ārsta vai endokrinologa.
Veiksmi.



Edited 1 time(s). Last edit at 03.02.2011 17:19 by Mazdakteris1.
Sieviete, 35, 170 cm, svars normāls. Ēdienkartē nekā specifiska. Rudenī lietotas zāles ar kortikosteroīdiem. Sēdošs darbs, kustību ziemā pamaz, kafija nav mans mīļākais dzēriens, labāk tēja ar pienu...
Re: Kāpēc izkrīt mati?
03.02.2011 17:24
Vēl tomēr, derētu zināt, ko nozīme normāls svars....? Ar ko aptuveni slimots,ka vajadzeja lietot kortikoseroīdus? Korikosteroīdi var izjaukt aknu normalu darbību.Vielmaiņas traucejumi arī rada matu izkrišanu. Tātad,laikam jaiet pie endokrinologa, ja tas process pastiprināsies.
Cieņā.



Edited 1 time(s). Last edit at 03.02.2011 17:25 by Mazdakteris1.
Re: Kāpēc izkrīt mati?
03.02.2011 20:21
cik tev gadu? HIv slimniekiem krit mati ara!
no pieredzes
Re: Kāpēc izkrīt mati?
05.02.2011 12:21
Man mati krita laukā 2 gadu garumā. Dzēru vitamīnus, lietoju šampūnus ar placentas sastāvdaļām tajā (daudziem tas palīdz), bet man turpināja krist. Norakstīju to visu uz nervu stresu. Tagad pēkšņi pamanīju, ka mati vairs nekrīt laukā!!! Sāķu domāt- kas varētu būt par iemeslu. Pirms kāda mēneša dzēru antibiotikas- nezinu, vai tās varēja apturēt matu izkrišanu. Un vēl- nopirku kvalitatīvu matu suku, ar ko bieži ķemmēju matus. Varbūt tieši ādas masāža ar suku palīdzēja?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 14?
Ziņa: