2 tasītes kafijas un visu dienu slikti vājums?

Aizsāka enfuego 

2 tasītes kafijas un visu dienu slikti vājums?
03.02.2011 19:38
nesaprotu, kāpēc man no kafijas sākumā ir effekts, bet tiklīdz iedzeršu stiprāku devu, kas parastam cilvēkam, ir normāla deva kafijas, man paliks slikti vājums, miegainība, uzstraukums, depresijas simptomi kautkādi?? organisms arī pēc kafijas paliek tāds jokains nesaprotams, sākumā itkā normāli liekas vo forši kafija iedarbojās, a pēc tam ir slikti no viņās???????????????
Tad kāpēc tu viņu dzer!. Stulbs jautājums
Re: 2 tasītes kafijas un visu dienu slikti vājums?
03.02.2011 23:17
kā stulbs, es sapratu, ja kafiju dzerot paliek slikti, tad katkas nav kārtībā ar organismu! Vot kāpēc jautāju nekā tur stulba!
Re: 2 tasītes kafijas un visu dienu slikti vājums?
04.02.2011 05:34
Novājināts organisms Tev. Un pēc jebkura stimulatna ir kritums, jo enerģija jau no nekurienes neuzrodas, bet no paša organisma rezervēm.
Re: 2 tasītes kafijas un visu dienu slikti vājums?
04.02.2011 13:30
a kā viņas uzrodas, kas man 24 un viss dzīvei gals, nekas vairs neatjaunojas, nav brīnums, ka es krītu depresij, ka 25 gadus vecam čalim jājūtās, kā vecam onkulim skaidrs, ka ilgi nedzīvošu ja labi 10 gadi tā sanāk!
Re: 2 tasītes kafijas un visu dienu slikti vājums?
04.02.2011 14:10
Viss atjaunojas, līdz sarakovņikam jau vispār bez problēmām. Bet ja tik turpināsi drāzt savu organismu, tad būsi Latvijas vidējais statistiskais vecis, kas pie gadiem 50 atdod galus. :)
Re: 2 tasītes kafijas un visu dienu slikti vājums?
04.02.2011 15:10
he es būtu ļoti priecīgs ja es izvilktu līdz 50 gadiem! man likās, ka es izvilkšu tikai līdz 40 gadiem tikai:D Diemžēl manā gadījumā smags darbs, kas man nepatīk nozīmē drāzst savu organismu redz kur tas abloms!



Edited 1 time(s). Last edit at 04.02.2011 15:11 by enfuego.
Re: 2 tasītes kafijas un visu dienu slikti vājums?
04.02.2011 17:57
Kad es nedzēru kafiju, jutos možāka un visā visumā labāk. Arī man ir nogurums un nelāga pašsajūta, ja kafijas ir bijis par daudz. Tāpēc nav par ko brīnīties. Sāc dzert tēju. Un, ja tā nebūs melnā, tad arī zobi būs skaisti. Vairāki bonusi uzreiz.
Es arī apsveru domu atkal atradināties... Bet tā kā ieradumam liels spēks, tad... ... vēl kādu laiku padzeršu kafiju. :)
Re: 2 tasītes kafijas un visu dienu slikti vājums?
04.02.2011 19:21
Es laprāt padzertu kafiju, bet man no viņas slikti, kā tā alerģija vai!
Re: 2 tasītes kafijas un visu dienu slikti vājums?
04.02.2011 19:47
Nu var teikt, ka arī alerģija. :p
Organismam vienkārši nepatīk. Tas tāpat kā, piem., cilvēks nevar ēst rupjmaizi, jo viņam dedzina kuņģi. Vienkārši īpatnība.
Varbūt Tu vari dzert, piem., kapučino vai bērnu kafiju.
Neuzspied organismam to, ko viņš nevēlas. Atrodi alternatīvu. Ir taču vel cigoriņu kafija un zīļu kafija, kas, starpcitu, ir ne mazāk garšīgas.
Re: 2 tasītes kafijas un visu dienu slikti vājums?
04.02.2011 20:10
Ā jā cigoriņu kafiju dabīgo dzeru, bet ja esmu miegains un jāsaņem spēki, laikam vienkārši dabīgi jātpūšās, un būšu modrs!melno tēju manējie dzer, riktīgu čīferi un saka, ka melnā tēja attīrot vislabāk organismu, nu vot tā sāku dzert stipru melno tēju, gastrīts man, tāpēc nevaru dzert! Atkal abloms!
Re: 2 tasītes kafijas un visu dienu slikti vājums?
04.02.2011 20:16
Nu bet jautājums vēl ir- kā bija agrāk ar kafiju. Nevar jau uzreiz ta pateikt, ka alerģija un viss no šī viena piemēra.
Re: 2 tasītes kafijas un visu dienu slikti vājums?
04.02.2011 22:38
Nu īstenība man nekad dzīvē nav gājusi kafija pie sirds! tikai agrāk tik pāasināti es to neizjutu, kā tagad, laikam es mēģinu aizstāt ar kautkādām atkarībam, lai justos labāk!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 5?
Ziņa: