Vai tiešām nav jāārstē?

Aizsāka Panika 

Situācija tāda, man pirms pus gada sāka mesties pumpas uz sejas, ārstēja akni visu šo laiku līdz nolēmu, ka jāuztaisa analīzes, viss ok tikai analīzes uzrādīja, ka streptokoki ir krietni par daudz, pēc tam paņēma uzsējumu no pumpas, lai noteiktu vai tie streptokoki nav uz ādas, kur metas pumpas un atrada arī....tikai ārsts pateica, ka viņam arī pilns purns ar streptokokiem un mirt netaisās, tāpēc man viņi nemaz neesot jāārstē :( un turpina ārstēt akni. Sakiet vai tiešām es esmu stulba un tās ir tikai manas iedomas, ka tiem streptokokiem uz ādas ir saistība ar manām pumpām? :( Man vnk ir izmisums, jo aknes zāles man nepalīdz, palika tikai nedaudz labāk, kad pati uz savu galvu izdomāju pasmērēt sintomicīnu, jo lasīju, ka tas iznīdē arī streptokokus, bet tas laikam ir par vāju, jo pumpu kļuva stipri mazāk un zods gaišāks, bet pilnībā pumpas neizzuda.


Palīdziet, savādāk pilnīgi gribas galu darīt dēļ tās sejas ;(
Re: Vai tiešām nav jāārstē?
17.02.2011 18:07
Skaistums nāk no iekšām (c)
Pārskati savu ēdienkarti. Ēd vairāk salātus, dārzeņus, augļus.
Panika
Re: Vai tiešām nav jāārstē?
17.02.2011 18:30
Es jau to daru :( Nekad neesmu ēdusi neveselīgi.
pingvins
Re: Vai tiešām nav jāārstē?
17.02.2011 20:56
Man ļoti palīdzēja cinka ziede, visparastākā, aptiekā nopērkama ap 1 ls. Pirms tam izmēģināju visu, ko vien reklamē. Būtu labi aiziet pie sakarīga kosmetologa, veikt poru attīrīšanu, darsonizāciju, labi noņem iekaisumu. Pati vēl šad tad padezinficēju ar salicskābi spirta šķīdumā- uzmanīgi, lai neapdedzina, vnk ''izsūc'' to izsitumu. Ā, un māla maskas, var parastās, labas ir no Himalaju sērijas- ļoti iedarbīgas. Tas viss gan derēja man, jo ir taukaina, kombinēta āda.
Re: Vai tiešām nav jāārstē?
17.02.2011 20:59
Panika
Re: Vai tiešām nav jāārstē?
17.02.2011 21:15
Man 22. gadi, sieviete.
Re: Vai tiešām nav jāārstē?
17.02.2011 21:51
es aizietu pie cita doka... mazums kas viņam pašam.

bet var būt tā, ka grūti padodas ārstēšanai. ir vērts pakonsultēties ar ginekologu + pamēģināt pingvina ieteikumus..
Panika
Re: Vai tiešām nav jāārstē?
17.02.2011 23:00
Pingvīna ieteikumus jau ievēroju sen un pie ginekologa jau bija, uztaisīja analīzes un ar hormoniem jau viss ok, arī ar pārējām analīzēm viss kārtībā, vienīgais tie streptokoki....
Oto
Re: Vai tiešām nav jāārstē?
18.02.2011 01:08
Tak var cīnīties kā grib, bet neārstējot cēloni nekas nemainīsies. Cēlonis ir tauku dziedzeri pie matiņu folikuliem, kuri izstrādā par daudz tauku sekrēta un tie labi "garšo" baktērijām - rezultāts iekaisums. Nav būtiski kādas baktērijas, jo iznīdējot vienas nāks vietā citas. Tas ir tāpat, kā cīnīties ar pelējuma sēnīti, kamēr ir labvēlīgi apstākļi tā nekur nepazudīs. Tātad jāsausina āda, padarot apstākļus nelabvēlīgus. Uzturam ar pumpām ir tikai anekdotisks sakars, neviens pētījums nav pierādījis kādu saistību. Nezinu kādas zāles tagad lieto, bet drīzāk ir jānomāc tauku dziedzeri, lai neizstrādā tik daudz tauku. Izvēle nav liela - Isotretinoin (baigais draņķis) vai Spironolactone. Tāpat UV starojums ir efektīvs pret iekaisumu, tātad sauļojies, lai ko arī teiktu ārsts, bet ādu protams ar krēmu jāmitrina.
pingvins
Re: Vai tiešām nav jāārstē?
18.02.2011 08:31
Vispār jau ādas veselība ir saistīta vispārējo organisma stāvokli, imunitāti. Nav kādi iekšēji iekaisumi? Piemēram, nieres. Tad jāārstē tie un jāceļ vispārējā imunitāte
Re: Vai tiešām nav jāārstē?
18.02.2011 16:09
Oto Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tak var cīnīties kā grib, bet neārstējot
> cēloni nekas nemainīsies. Cēlonis ir tauku
> dziedzeri pie matiņu folikuliem, kuri izstrādā
> par daudz tauku sekrēta un tie labi "garšo"
> baktērijām - rezultāts iekaisums. Nav būtiski
> kādas baktērijas, jo iznīdējot vienas nāks
> vietā citas. Tas ir tāpat, kā cīnīties ar
> pelējuma sēnīti, kamēr ir labvēlīgi
> apstākļi tā nekur nepazudīs. Tātad jāsausina
> āda, padarot apstākļus nelabvēlīgus. Uzturam
> ar pumpām ir tikai anekdotisks sakars, neviens
> pētījums nav pierādījis kādu saistību.
> Nezinu kādas zāles tagad lieto, bet drīzāk ir
> jānomāc tauku dziedzeri, lai neizstrādā tik
> daudz tauku. Izvēle nav liela - Isotretinoin
> (baigais draņķis) vai Spironolactone. Tāpat UV
> starojums ir efektīvs pret iekaisumu, tātad
> sauļojies, lai ko arī teiktu ārsts, bet ādu
> protams ar krēmu jāmitrina.
Var piekrist un nepiekrist.
Acne ir jauno nelaime. Ar to jākaro tikai kompleksi. Var arī mēģināt ierobežot tauku un sviedru dziedzeru darbību. Ja cilvēks lietos daudz šokolādes un saldumus, viņam noteikti pastiprināsies izsitumi . Tas pats attiecināms uz asiem ēdieniem. Etiķis ,pipari,kūpināti produkti. Buljoni un ķiploki .Imunitates celšana ir arī, ka jālieto vairāk tīrs ūdens un nedrīkst lietot Colas tipa dzērienus.Nedrīkst silti segties un ģērbties. Pastāvīga sejas un ķermeņa kopšana. Nē krēmus, kas aizdambē poras. Regulāra ikdienas vēdera izeja.Protams,kā teikts saules gaisma. Bet ne apdegumi. Var jau aiziet arī pie imunologa. Pārbaudīties pie endokrinologa. Jāzin noteikti viens. Nav brīnumkrēmu, kā to mēģina iestāstīt izplatītaji.
Zarnu trakts pēc antibiotiku kursa ir katastrofa. To tūlīt jutīs arī sejas āda.
Ap 30, kad organisma uzbudinājuma fāze rimsies,arī sejas problemas bieži izzūd.
Lai veiksme.



Edited 1 time(s). Last edit at 18.02.2011 16:10 by Mazdakteris1.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 23?
Ziņa: