Sausa āda

Aizsāka gjunits 

gjunits
Sausa āda
20.02.2011 20:27
Labdien.
Lēnām sāku uztraukties par savu iespējamo slimību. Jau vairākus mēnešus man ir ļoti sausa āda. Visvairāk sauso ādu iespējams redzēt uz pieres, jo tur viņa nu ritīgi sausa izskatās. Nezinu kā viņus sauc, tās mazās, baltās sausās ādas plēksnītes, bet viņu uz pieres ir visvairāk. Sasmērējot ar krēmu tas palīdz, bet ar laiku atkal var redzēt, ka āda paliek ļoti sausa. Vēl bonusā man ir diezgan daudz blaugznas, kurām esmu jau izmēģinājis visus iespējamos šampūnus, nekas nelīdz. It kā sanāk diezgan bieži lietot alkoholu, bet diez vai tā dēļ man tik liels sausums varētu būt. Pudeles brāļiem it kā viss kārtībā. Vēl man ir psoriāze, bet to es diezgan labi kontrolēju un tik pat kā nav redzama, varbūt sausums ir kāda blakus parādība tai?
Lūdzu jūsu viedokli, jo kaut kur izlasīju, ka iespējams nestrādā kāds dziedzeris vai vēl kaut kas, un varbūt negaidīti varu nomirt, kas galīgi nebūtu labi. Pie ģimenes ārsta īsti jēgas laikam nav iet, jo viņš man tāds neapdāvināts izskatās. Bet īsti lielajiem speciālistiem naudu negribas tērēt :(
Ceru, ka kāds varēs kaut ko ieteikt. Paldies
Re: Sausa āda
20.02.2011 23:05
Manam draugam ir izteikti sausa āda galvas matu rajonā. Blaugznas ir tādas kā lielas plēksnes. Nizoral nelīdz. Drauga mammai arī ir pasausa galvas āda. Gribētos kādus ieteikumus, jeb vienīgais palīgs būs dermatologs?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 20?
Ziņa: