smirdīga elpa

Aizsāka monta87 

smirdīga elpa
28.02.2011 11:53
Sveicināti zinošie!
Problēma ir smirdīga elpa, par to sūdzas draugs un šad tad pati arī jūtu, ka nav nav kkas kārtībā, bet lieta tāda, ka es jau biju uz tā saucamo "kobru" pārbaudi. It kā viss ir kārtībā, bet tomēr secināja, ka ir tā baktērija (nosaukumu neatceros, bet diezgan izplatīta), bet ģimenes ārsts neizrakstīja nekādas zāles/antibiotikas, jo uzskatīja, ka to nav tik daudz, lai ārstētu; ka ar tām var sadzīvot un nēesot nekas briesmīgs.
Vai vēlreiz doties pie ģimenes ārsta? Vai arī es pati varu tikt galā ar šo problēmu kādā "dabīgā" ceļā? Pie zobārsta arī esmu bijusi - visi zobi veseli. Esmu novērojusi, ka sliktā elpa pastiprinās, kad rodas izsalkuma sajūta; tad ir vnk šausmīgi, tas nozīmē, ka man visu laiku ir kkas "jāgremo"? Vai pie vainas varētu būt kafija, ko izdzeru tikai no rīta mazu tasīti? Ābolus ēdu reti. Fiziskās aktivitātes nav tik daudz, bet ir normas robežās. Man ir 24 gadi, svars 63 un 175 cm. Mēģinu nekādus draņķus neest, ēdienu gatavoju mājās. Neko gāzētu nedzeru. Ceru uz kādu palīdzību!

Paldies jums!
Bu.
Re: smirdīga elpa
28.02.2011 14:10
drošvien tev ir helio baktērija, bet tikai nesaprotu kāpēc ģimenes ārsts nenozīmē tev ārstēšanu, helio baktērija veicina gastrīta, atviļņa, čulas veidošanos, tāpēc to IR jānīcina ārā. nekāds dabīgais ceļš nepalīdzēs. protams, ir kam tā baktērija neko nenodara, bet es domāju tas tikai līdz kādam noteiktam brīdim.
Re: smirdīga elpa
28.02.2011 22:56
Vajadzētu prasīt nosūtījumu pie gastroenterologa. Un ar viņu šo problēmu risināt. Sliktu elpu var dot daudz kas. Piēmeram, fekālās baktērijas, kas iemitinajušas mutes dobumā. Svara un auguma attiecības norāda, ka mēs badojamies. Tas var izsaukt imūnitates samazināšanos un baktēriju uzkundzēšanos..
Deguna dobumu hronisks iekaisums arī var dot smakas.
1) Jāpārbauda kakla un deguna blakus dobuma stāvoklis.
2) Jākonsultējas ar gastroenterologu.
3)Jāceļ imunitate.
4) Jālieto pietiekošā daudzumā olbaltums,kas nodrošina imunitates iespejas.
5) Burkanu 1 gab. katru dienu.
Lai veiksme unveselība.



Edited 1 time(s). Last edit at 28.02.2011 22:57 by Mazdakteris1.
Re: smirdīga elpa
01.03.2011 10:27
Nu ar svaru ir tā, ka tas bieži mainās - nezinu, vai tas ir normāli. Sveros no rītiem, tukšā dūšā. Vakarā jau, protams, svars ir kādi 64, 65. Nebadojos. Reizēm liekas, ka ēdu par daudz. :D Es neteiktu, ka mana imunitāte ir slikta/zema, jo tādā ziņā jūtos labi. Ļoti reti slimoju. Temperatūra gan šad tad ne no kā ir 37, bet es to gandrīz nejūtu (pierasts).
Paldies jums par ieteikumiem - jādodas tik pie ārsta!
Re: smirdīga elpa
01.03.2011 20:49
Bu. Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> drošvien tev ir helio baktērija,

HELIKObaktērija
Bu.
Re: smirdīga elpa
01.03.2011 21:33
>> puce, nepiesienies vārdiem :D:D:D
Re: smirdīga elpa
02.03.2011 11:57
vārdiem nē, bet med. terminoloģijai jābūt pareizai :)
Bu.
Re: smirdīga elpa
02.03.2011 20:35
nu labi, kļūdījos :P
poh
Re: smirdīga elpa
03.03.2011 12:49
var arī pie zobārsta aiziet. smaka un tempratūra var būt dēļ tā.
Bu.
Re: smirdīga elpa
03.03.2011 14:31
>>poh
kārtīgāk izlasi, jau BIJA pie zobārsta
diegs
Re: smirdīga elpa
21.03.2011 11:52
Prof.Danilāns šā jautājuma sakarā teica, ka vienkārši kādas 4x dienā esot jātīra zobi!!
Bu.
Re: smirdīga elpa
21.03.2011 13:20
beigās paliks ar smirdīgu elpu tik bez zobiem :D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 23?
Ziņa: