Bērnam augsta temparatūra

Aizsāka Magdalena 

Magdalena
Bērnam augsta temparatūra
01.03.2011 20:27
Bērnam 7.g.v. ir augsta temparatūra 42 un pat drusku pāri. Pēdējās 2 dienās ir tikai no 40 - 42. Bērns kratās un raud, bet tas ir saprotams, jo laikam viņam auksti vai karsti un varbūt slikti. Diemžēl, viņš man ir kurlmēms, tāpēc neko nevar pateikt. Nezinu ko darīt, lai temparatūra mazinātos, jo kaut kādas tabletes es viņam dodu un dodu dzert karstas tējas, melno, ogu, liepziedu, bet viņš raud un cenšas spļaut ārā, tāpēc nākas pielietot ar varu, jo kaut kā jau jāveseļojas, bet nezinu kāpēc tik augsta temparatūra un nekas kāpēc nepalīdz. Esmu ietinusi viņu 3 segās, siltumā, bet nu vienalga temparatūra augsta. Šodien sāka tecēt asinis no deguna un iešpricēju kaut kādas zāles, neatceros nosaukumu.
Ārstu vēl nesaucu, jo nav laika un ārstējamies paši. Vai kādi jums ieteikumi būtu ,lai izveseļotos ātrāk?
Re: Bērnam augsta temparatūra
01.03.2011 20:44
saukt ātros un uz slimnīcu!!
Bu.
Re: Bērnam augsta temparatūra
01.03.2011 21:36
te tiešām maz ko domāt, ātrie un uz slimnīcu, 42 ir ļoti liela temperatūra, bērniem pat bīstama.
prātiņ nāc mājās!
Re: Bērnam augsta temparatūra
02.03.2011 08:41
Ar tevi pašu viss ir kārtībā? Vai nu tu neesi pateikusi visu (7 g.v. vajadzētu tomēr būt kaut kādām saziņas spējām, ja nav garīgi atpalicis, un normāliem cilvēkiem mājās nav kaut kādas špricējamas zāles un ja špricē tad jāzin vismaz pret ko tās zāles ir) vai arī esi briesmīgi slikta māte. Jau pie 40 grādu temperatūras bērnam mierīgi var saukt ātros un ja ir pāri 42 noteikti nav jāfilozofē, kad kam ir laiks. Un neatkarīgi no tā ko viņš jūt - ja ir augsta temperatūra viņa ķermenis ir fiziski pārkarsis, nav viņu vēl jāsilda ar segām un karstu tēju.
sakne(īstā)
Re: Bērnam augsta temparatūra
02.03.2011 11:12
Ai, tā tak desa...neticu nevienam vārdam!
Re: Bērnam augsta temparatūra
02.03.2011 11:49
vot man arī tādas aizdomas radās...
Magdalena
Re: Bērnam augsta temparatūra
02.03.2011 12:51
Temparatūra nokritusies uz 41.5, liekas ka labāk, tikai šodien tāds dīvaini kluss, tāds vispār nekāds, liekas pavisam vārgs un raud. Laikam slikti, bet es nevēlos indēt viņu ar slimnīcām un ārstiem. Es zinu labāk, ko vajag. Drusku miera, tējas, siltuma vairāk un būs labi. Tikai liekas, ka viņam seju krampjos rauj un acis kļūst baltas. Kas tas ir, to es gan nezinu. :(
delta
Re: Bērnam augsta temparatūra
02.03.2011 13:14
Nja, ja tā kāds izklaidējas, tad burtiski šermuļi iet pa kauliem...
Bet tāds jau laikam arī mērķis.
Re: Bērnam augsta temparatūra
02.03.2011 14:15
provo 100%, tagad skaidrs...
Psc kko tādu izdomāt:DDD kādam te ir smagas problēmas
aaa un vēl tas teikums, ka šodien tāds dīvaini kluss!:D vai tad bērns nebij kurlmēms:D?
Bu.
Re: Bērnam augsta temparatūra
02.03.2011 20:34
ka tik tadi joki nepagriežas pret sevi dzīvē
šitā desa vārds vārdā no delfu veselības
Re: Bērnam augsta temparatūra
05.03.2011 16:54
JA tas ir kkāds joks, tad tas nav smieklīgi. JA patiesība, tad normāla māte sen jau būtu bērnu pie ārsta aizvedusi vai vismaz ātros izsaukusi. ;)
manam bernam sodien pa nakti temperatura bija 39,5 izsaucu atros vini atbrauca un tureja bernu zem udeni un pec tam deva vinai žust pašai, nabagais berns viss triceja un raudaja, man sirds gandriz apstajas! uzmerijam pec tam temperaturu nepaliek labak iedevi pus tabletes ibumetina un aizbrauca! man tas liekas ne normala atteiksme es biju soka un joprojam ne varu saprast ka var ta rikoties ar mazo bernu 2,6 gadi! sodien uzreiz gajam pie ģimenes arsta!
Vijolīte:)
Re: Bērnam augsta temparatūra
12.09.2011 19:51
Nu ja, pilnmēness...
Nikam tatuja divi burti nepareizi: 1.T vietā jābūt N, 2.T vietā-H...arī pirmo A var aizstāt ar I...:))))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 11?
Ziņa: