cortineff zāles

Aizsāka Elza 

cortineff zāles
02.03.2011 19:55
Labdien ! Man ir Adisona slimība un es visu laiku lietoju corineff , bet sodien saskrasos ar to ka aptieka so zalu nav. Man ir palikusi 1 pedeja tablete ritdienai , pie endokrinologa noklusu tikai nakosnedel. Man ir jautajumus , ko man darit? Gimenes arste man neko pateikt nevareja tikai iedeva norikojumu pie endokrinologa. Paldies !
Bu.
Re: cortineff zāles
02.03.2011 20:30
es domāju ka ģimenes ārstam bija jāiedod tev recepte, varbūt palūdz lai izraksta jo tu nevari gaidīt tik ilgi bez zālēm taču.
Re: cortineff zāles
02.03.2011 21:04
Ja tās zāles nav, tad nav. Lai endokrinologs domā. Viņš droši vien zina situāciju. Ģimenes ārsts var nezināt, nekā dīvaina.

Parasti šādos gadījumos zāles var pasūtīt pats. Nezinu par procedūru, bet ārsts noteikti pateiks. Līdz tam var nākties iztikt citādi.

Varbūt tirgotājs kaut kādus papīrus nesakārtoja, varbūt zāļu reģistrs kaut ko nočammāja.

Ja līdz endokrinologam jāgaida, tad forums tik un tā neko nevar ieteikt. Jāmēģina visiem spēkiem steidzmā kārtā tikt pie ārsta.
Elza
Re: cortineff zāles
02.03.2011 21:26
Paldies par atbalstu !
Recepte man ir , bet zāļu nav aptiekās .It ka kaut kas ar zālu registru saistits.
Re: cortineff zāles
02.03.2011 21:41
Zāles, kuras reģistrētas Eiropā, var pasūtināt caur Saules aptieku Ģertrūdes un Brīvības ielas stūrī.
Sol
Re: cortineff zāles
07.03.2011 21:33
Nu, vai kādam ir izdevies jau šīs zāles dabūt? -jo citu vienkārši NAV, arī endokrininologs neko citu nepateiks. ja lieto +prednisolon, tad ir traki, ka lieto to otru medikamrntu cortinefam klāt, tad it kā tā devu varot nedaudz palielināt, kamēr nav Cortineff.... bet tas laikam tad, ja virsnieres strādā kaut daļēji, bet ja nemaz, tad.... :(
Un vai patiešām caur šo aptieku tas darbojas?
Vai esat kau kāds dabūjis?
.... šis viss ir jākārto zāļu valsts aģentūrai!.....bet šie atkal guļ uz lauriem!...
Re: cortineff zāles
14.03.2011 09:58
Labdien! Man arī ir tāda problēma-bērns lieto šīs zāles. Šobrīd notiek Cortinefa pārreģistrācija. saules aptiekā pasūtīju, teica, ka divu nedēļu laikā atvedīs zāles, bet tajā pat dienā pārzvanīja no aptiekas un pateica, ka tādas zāļes šobrīd atvest nevar...
Re: cortineff zāles
14.03.2011 22:46
Es zales dabuju caur saules aptieku , vini it ka ved no Vacijas
Re: cortineff zāles
14.03.2011 22:50
PAPILDINAJUMS :
es ar lietoju prednisolonu , devu palielinaju ,kad nebij cortineff tablesu.
Sol
Re: cortineff zāles
02.04.2011 00:42
Vai kādam ir izdevies Cortineff sadabūt kā nereģistrētas zāles? Aptiekā- vispirms atdodot recepti... tad it kā gaidot zāles....
Ar 01.02.2011. viņas ir reģistrētas zāļu reģistrā, bet vēl jopŗojām aptiekā taču nav! Ko darat mīļie ļautiņi? Dzīvojat bez?
Re: cortineff zāles
12.05.2011 14:33
Man Cortineff-u tikko atveda no Krievijas, kur to var bez receptes dabūt.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 9?
Ziņa: