Smēķēšanas atmešana = kermeņa streikošana??

Aizsāka humm 

Vai smēķēšanas atmešana var radīt ķermeņa streikošanu, ka vairs netiek dotas jaunas nikotīna devas un daudzas vietas sāk durstīties?
Re: Smēķēšanas atmešana = kermeņa streikošana??
12.03.2011 20:18
Nezinu par durstīšanu, bet sajūtas mēdz būt ne no patīkamākajām. Bet tas pāriet.
Nav jau tā, ka man prasās pīpēt.. vnk biju saslimis ar bronitu un nolēmu vairāk nepīpēt! biju smēķējis 3 ar pus gadus no 15 g vecuma. Es tomēr domāju, ka būšu sapūtis tās vietas kkur, tapec ari bija tas bronhits piemeties.Tagad jau vairs nav.
Es domāju bronhits vairs nav.. tikai durstigas sajutas
Laikam esmu atmetis, bet nekad nedrīkst sev teikt ka esi atmetis par 100% nepīoēju jau kopš 31 decembra , mans stāžs ir kādi 12 gadi, pīpēju no 12, tagad man ir 24, un atmešana protams vienmēr ir labāka nekā atsākšana, bet, tas ir katram paša lieta, tava dzīve, tavas plaušas, diemžēl vekalā vēl nevar iegādāties jaunu plaušu...
Re: Smēķēšanas atmešana = kermeņa streikošana??
13.03.2011 14:21
Jā plaušām tās figņas, kas uzsūc to skābekli viņas vairs neatjaunojās, pēc ārsta teiktā!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 7?
Ziņa: