Betablokatori

Aizsāka Saulite2010 

Betablokatori
18.03.2011 15:59
Labdien! Takā man ir supraventrikulārā tahikardija un veģetatīvā distonija, tad dakterīte izrakstīja man Betaloczok 25 mg pa 1 tabletei dienā! Lietoju jau kādus 4 mēnešus. Gribēju noskaidrot vai drīkstu lietot alkoholu? Ja drīkst, tad kādu labāk?Takā alkoholu lietoju ļoti reti un mazos daudzumos, tad neesmu dakterei jautājusi vai drīkstu un ko drīkstu! Paldies, ceru, ka kāds atbildēs :)
Re: Betablokatori
18.03.2011 17:47
Ja gribi perspektīvā vēl kādas tabletes lietot, tad lieto droši ;)
Bet, ja ir kāda vēlme būt veselai- kāpēc vispār jālieto alkohols?
Re: Betablokatori
18.03.2011 18:20
Piedod strawberry, bet man neder šāds komentārs, ja nezini labāk varēji vispār neko nerakstīt. Nesaprotu šos cilvēkus, kuriem patīk tikai citiem iegriezt! Ja varētu paprasītu savai dakterei, bet vinja ārzemēs, šodien zvanīju... Es prasīju viedokli no cilvēka, kurš kaut ko saprot vai varbūt ir jau lietojis šīs zāles! Un šīs tabletes neko neārstē, tikai novērš un mazina tahikardiju. Šīs tahikardijas novēršanai man būs procedūra! Cilvēks nedzīvo tikai , lai eksistētu, bet gan arī lai izbaudītu šo dzīvi. Jā un sagribējās man kādu kokteilīti!
Re: Betablokatori
18.03.2011 18:47
psihiatri ļaužiem ar VD un tādiem, kas lieto kādu AD, parasti bišku atļauj... par betablokatoriem nezinu.

pašai jāskatās, pēc loģikas tahikardija var pieaugt. es, godīgi sakot, nezinu, vai ir jēga taujāt citu viedokli, jo VD arī katram uzvedas citādi.

no otras puses, pārmērīgas bailes no alko arī nav nekas labs. mums Latvijā ir 2 grāvji: vai nu fiziski pa taisno grāvī iekšā vai otrā grāvī no bailēm...

lielā mērā atkarīgs, ko pati domā.
Re: Betablokatori
18.03.2011 19:05
Saulīte, ne nu iegriez nekā. Pagaidām Tu nedomā par to, ka pati vari menedžēt savas slimības, gan radīt, gan novērst.
Ja dzīves baudīšanai izvēlies alkoholu- Tava izvēle, protams.
Re: Betablokatori
19.03.2011 12:07
Strawberry, ir cilvēki, kuri šīs zāles lieto gadiem! Man tiešām negribas ticēt, ka viņi nekad ne reizes nelieto alkoholu, protams, mazās devās. Es arī netaisos lietot nezin cik... Vnk sagribējas kaut vai 2-3 vīna glāzes. Cik zinu, tad vīns pat sirsniņai ir ieteicams! Tādēļ prasīju jūsu viedokļus!Jā, man labs alkohols samērīgās devās ir viena no baudām :)
Re: Betablokatori
19.03.2011 12:22
Shie globaalie alkohola ienaidnieki ir tikpat nepatiikami kaa alkoholikji. Var jau mekleet dziives jeegu jebkur, bet parastas cilveeciskas baudas t.sk. glaaze viina, arii ir nepiecieshamas.
Re: Betablokatori
19.03.2011 12:41
Alstere Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Shie globaalie alkohola ienaidnieki ir tikpat
> nepatiikami kaa alkoholikji. Var jau mekleet
> dziives jeegu jebkur, bet parastas cilveeciskas
> baudas t.sk. glaaze viina, arii ir nepiecieshamas.

+100
Re: Betablokatori
20.03.2011 11:15
Kā tad, un vēl AD pa virsu un dragā tālāk :)
Re: Betablokatori
20.03.2011 17:47
Es vai tad teicu, ka lietoju AD? Es tādus nelietoju!!! Negribu šo forumu pārvērst par kašķēšanās laukumu. Es tikai prasīju atbildi no cilvēkiem, kuriem ir kāda saprašana nevis tikai par un ap- Strawberry!
Re: Betablokatori
20.03.2011 19:32
Moš tāpēc Tev tie beta-blokatori ir vajadzīgi, ka šitā velk uz kašķi ? :D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 3?
Ziņa: