Nē latviešu iznīcināšanai! 24. martā pie Saeimas visiem jābūt!

Aizsāka Antra_med 

Nē latviešu iznīcināšanai! 24. martā pie Saeimas visiem jābūt!
19.03.2011 15:28
Paaugstinātas cenas zālēm un kļuvušas dārgākas operācijas. Gultasvietu skaits slimnīcās samazinās. Cilvēki izvēlas drīzāk mirt nekā saukt ātro palīdzību. Algas ārstiem un med. personākam apgrieztas drakoniski. Vai tā ir medicīniskā aprūpe, kuru Latvijas iedzīvotāji ir pelnījuši?

Man kā ārstei sirds sāp par notiekošo, par to kā tiek vesta iznīcībā mana tauta. Un man tajā visā jānoskatās Nezinu vai visi mani kolēģi dosies uz piketu pie Saeimas 24. martā 12.00, bet es noteikti. Un aicinu visus tāpat rīkoties. Ja mēs nepateiksim deputātiem APSTĀJIETIES, tad nekas arī nemainīsies.

Lasīju, ka daži te aicina iet ar lietussargiem vai pat salauztiem lietussargiem, arī tā ir protesta forma. Par zaudētām cerībām uz latviešu tautas atdzimšanu.
Atkal skaldi un valdi. Atkal darba dienā un noslēgtā (ierobežotā) vidē. Problēma nav tikai medicīnā.
Tautai jāsanāk Daugavmalā. Sestdienas dienā. Jāprasa par medicīnu,skolotājiem,pensionāriem,armijas (neatkarības un brīvības) iznīcināšanu.Bērnu pabalstu noņemšanu. Bezmaksas latviešu bērnu dārziem. .Par pamatskolas siltajām bezmaksas pusdienām.
Par visas tautas vēlētu prezidentu. Par progresīvo nodokli.Par mažoritāro vēlēšanas sistēmu.Ministru kabineta un Valsts prezidenta kaneleju apvienošanu. Par ministrijas skaititu samazināšanu.Par ierēdņu skaitu zamazināšanu uz 50%. Par saeimas skaitliskā sastava samazināšanu.
Es ietu tikai uz vispērēju streika fona organizētu mītiņu Daugavas malā.
Re: Nē latviešu iznīcināšanai! 24. martā pie Saeimas visiem jābūt!
22.03.2011 15:51
negribu progresīvo nodokli.
Re: Nē latviešu iznīcināšanai! 24. martā pie Saeimas visiem jābūt!
22.03.2011 16:31
Diemžēl baidos, ka ir jau par vēlu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Nē latviešu iznīcināšanai! 24. martā pie Saeimas visiem jābūt!
23.03.2011 10:07
progresīvais nodoklis pēc savas būtības ir sliņķu atbalstīšana, piekrītu Noelai.
Re: Nē latviešu iznīcināšanai! 24. martā pie Saeimas visiem jābūt!
23.03.2011 11:11
drīzāk vajdzēja pārskatīt situāciju, kāpēc tik daudz cilvēkiem ir radīta iespēja sēdēt uz visādiem GMI un citiem pabalstiem, kas ir izdevīgāk nekā meklēt darbu.

Zviedrija jau ir iesēdusies ar saviem progresīvajiem nodokļiem un dāsno sociālo atbalstu... paši tagad nezina, ko darīt.

Tai pašā laikā, kad sievietei ir mazs bērns, kad cilvēks saslimst vai pēkšņi zaudē darbu, tās ir tikai šo ļaužu pašu problēmas, lai gan viņš līdz tam ir maksājis normālu sociālo nodokli...
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> drīzāk vajdzēja pārskatīt situāciju, kāpēc
> tik daudz cilvēkiem ir radīta iespēja sēdēt
> uz visādiem GMI un citiem pabalstiem, kas ir
> izdevīgāk nekā meklēt darbu.
>
> Zviedrija jau ir iesēdusies ar saviem
> progresīvajiem nodokļiem un dāsno sociālo
> atbalstu... paši tagad nezina, ko darīt.
>
> Tai pašā laikā, kad sievietei ir mazs bērns,
> kad cilvēks saslimst vai pēkšņi zaudē darbu,
> tās ir tikai šo ļaužu pašu problēmas, lai
> gan viņš līdz tam ir maksājis normālu
> sociālo nodokli...

...piekrītu par visiem 100...tikai gribu piebilst...eiropa jau bikses pielikusi ne tikai ar pabalstiem...ar savu izslavēto toleranci arī pamazām brauc auzās...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 24?
Ziņa: